باشگاه فوتبال برای شهادت در برابر هیئت سنا هفته ها قبل از انتخابات

جيمز يانگ مدير سابق اف بي آي قراره دوباره در برابر کنگره شهادت بده

به به اشتراک گذاری به

کاوشگر مولر تماس های متعددی بین این کمپین و روسیه پیدا کرد اما گفت شواهد کافی برای ایجاد توطئه جنایی بین این دو وجود ندارد. گزارش او همچنین چندین مورد را بررسی کرد که در آن ترامپ سعی کرد مانع تحقیقات او شود اما گفت نمی تواند به نتیجه ای برسد که آیا ترامپ مانع اجرای عدالت شده است یا خیر.

جمهوری خواهان توجه خود را به گزارش بازرس کل وزارت دادگستری در سال گذشته معطف کرده اند که اشتباهات و حذفیات متعددی را در برنامه های کاربردی که اف بی آی برای انجام نظارت بر یکی از دستیاران سابق کمپین ترامپ در اوایل آن تحقیقات ارائه کرده بود، پیدا کرده است. جمهوری خواهان و خود ترامپ بارها گفته اند که معتقدند این بخش قبل و بعد از انتخابات علیه رئیس جمهور توطئه می کرد.

دموکرات ها استدلال کرده اند که خطاهای نظارتی تحقیقات روسیه را باطل نمی کند، چرا که گزارش وزارت دادگستری داخلی گفته است اف بی آی در باز کردن تحقیقات توجیه شده و هیچ مدرکی مبنی بر عمل با جانبداری سیاسی پیدا نکرد. آنها همچنین تحقیقات گراهام را به همراه یک کاوشگر جداگانه توسط کمیته امنیت داخلی و امور دولت به رهبری GOP، به عنوان تلاشی در سال انتخابات برای تقویت ترامپ کوبیده اند.

گزارش های بازرس کل جداگانه مربوط به رهبری تیم ملی فوتبال آمریکا در تحقیقات ترامپ و روسیه و کاوشگر ایمیل هیلاری کلینتون خطاهای قابل توجهی را در قضاوت شناسایی کرد اما ادعا نکرد که شواهدی مبنی بر جانبداری سیاسی از طرف یانگ یانگ است. یک گزارش او را در جریان تحقیقات کلینتون «نافق» توصیف کرد در حالی که گزارش دیگری متوجه شد که او قوانین اف بی آی را در دست زدن به یادداشت هایش که مکالمات مستند سازی با ترامپ را مستند می کند، شکسته است. وزارت دادگستری از محاکمه او خودداری کرد.

گراهام، متحد نزديک ترامپ، روز پنجشنبه گفت «روز حساب بر عهده ماست» هنگامی که صحبت از آغاز کاوشگر روسيه می شود. او نگفت که «با احترام رفتار خواهد شد، اما سوالات سختی پرسید.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>