کمدی افسانه Carl Reiner, ‘دیک ون دایک نشان می دهد’ خالق مرده در 98

وی دوشنبه شب از علل طبیعی.

Carl Reiner یکی از original kings of comedy که ایجاد “دیک ون دایک نشان می دهد” و به کارگردانی استیو مارتین اولین فیلم درگذشت در سن 98.

Carl Reiner دستیار جودی Nagy تایید به ABC News عبور خود را شب گذشته از علل طبیعی در خانه اش در بورلی هیلز.

متولد کارلتون Reiner در 20 مارس سال 1922 در شهر نیویورک Reiner نشان داد که علاقه اولیه در اقدام به عنوان یک نوجوان. پس از خدمت به عنوان یک اپراتور رادیو در جنگ جهانی دوم او شروع به اجرای کمدی در یک رفت و آمد مکرر در نیوهمپشایر و بعد از آن فرود آمد در برادوی در چندین موزیکال.

در طول سال های کمدی تلویزیون از سال 1950 تا 1957, Reiner به نظر می رسد در skits با سید سزار و Imogene کوکا در “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” در حالی که مشغول به کار در کنار نشان نویسندگان مل بروکس و نیل سیمون. بعد Reiner همکاری با بروکس, پخش مستقیم به بروک “در سال 2000 پیرمرد” در یک سری از skits آنها انجام شده و بیش از چند دهه.

با استفاده از تجربیات خود به عنوان یک تلویزیون نویسنده Reiner ایجاد “دیک ون دایک نمایش” بازیگران دیک ون دایک و مری تایلر مور و گاهی خود را به عنوان احساسی میزبان آلن بردی.

زمانی که نمایش به پایان رسید و در سال 1966 پس از پنج فصل Reiner شروع کارگردانی فیلم به ویژه کادر اداری بازدید, “اوه, خدا!,” بازیگران جورج برنز” و “مالی” با بازی استیو مارتین.

Reiner و مارتین تیمی در سه فیلم بیشتر در 1980s “Dead Men don’t Wear Plaid,” “مرد با دو مغز” و “همه از من است.”

در سال های بعد Reiner بازگشت به صفحه ساخت حضور مهمانها در “Mad About You” و “Beggars and Choosers” و همکاری بازیگران در بازسازی Rat Pack کلاسیک “ocean’s Eleven” و این فیلم را در دو قسمت.

Reiner نه برنده جایزه امی و یک جایزه گرمی در طول زندگی حرفه ای او.

او پدر بازیگر و کارگردان Rob Reiner نویسنده آنی Reiner و نقاش و بازیگر و کارگردان لوکاس Reiner. او به خواننده Estelle Lebost برای 64 سال تا زمان مرگ او در سال 2008.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>