افسر کلرادو که تفنگ را به سمت دکتر نشانه گرفت 1 هفته به حالت تعلیق درآمد

یک افسر پلیس کلرادو به مدت یک هفته به دلیل یک حادثه به خوبی علنی شده که در آن افسر سفیدپوست اسلحه ای را بر روی یک دکتر آمریکایی هندی که در تلاش برای پارک در یک مرکز پناهندگان بود کشید که دکتر عمل می کند، به حالت تعلیق درآمده است

به به اشتراک گذاری به

AURORA, Colo. — یک افسر پلیس کلرادو به مدت یک هفته به دلیل یک حادثه به خوبی علنی که در آن افسر سفید پوست کشیده تفنگ بر روی یک دکتر آمریکایی هندی که در تلاش برای پارک در یک مرکز پناهندگان دکتر عمل می کند به حالت تعلیق درآمده است.

سنتینل روز پنجشنبه گزارش داد که یک سخنگوی اداره پلیس آئورا گفت افسر جاستین هندرسون به مدت ۴۰ ساعت بدون پرداخت حقوق به حالت تعلیق درآمد و دستور داد برای رویارویی اول مارس خود با دکتر پی جی پارمار در آموزش تنش زدایی شرکت کند.

این حادثه با انتشار ویدئو دوربین بدن پلیس و همچنین ویدئو تلفن همراه خود پارمار که هندرسون را نشان می داد با اشاره به اسلحه ای در پارمار پس از اینکه دکتر به ماشین پلیس افسر که در راه او پارک شده بود، توجه ملی را به دست آورد.

پارمار که گفته است معتقد است نژادش بر نحوه برخورد با او تاثير گذار است، گفت از مجازات نااميد شده است.

او در یک ایمیل به سنتینل گفت: «کافی نیست. “که هرگز در جهان کسب و کار پرواز — من پایان کارکنان برای کمتر. پلیس تقریباً آزاد است تا هر کاری که می خواهند انجام دهد.»

وکيل پارمار، ديويد لين، گفته است قصد دارد عليه شهر طرح دعوی فدرال کند و از افسر با استفاده از نيروی بيش از حد استفاده کند.

هندرسون در این ویدئو به سمت ماشین پارمار راه می رود، می گوید: «اجازه دهید دست های (expletive) شما را ببینم. چه می کنید؟» و به او دستور می دهد که در ماشین بماند. پارمار شنیده می شود که توضیح می دهد که مالک ملک است و به هندرسون می گوید که آنجا را ترک کند. پارمار سپس بیرون می رود، به سمت دری در یک طرف ساختمان راه می رود، به یک کد امنیتی مشت می زند و به داخل می رود.

بخش شفق قطبی برای دستگیری و پس از آن مرگ الیاس مک کلاین، یک سیاه پوست ۲۳ ساله که توسط افسران در یک استرنج هولد قرار داده شده بود، زیر آتش قرار گرفته است. مک کلاین در اوت ۲۰۱۹ پس از آن که یک تماس گیرنده ۹۱۱ از فردی در پیاده رو با ماسک اسکی و تکان دادن بازوهایش خبر داد، توسط پلیس متوقف شد.

در طول دستگیری، امدادگران مک کلاین را با ۵۰۰ میلی گرم کتامین تسکینی – ۱٫۵ برابر دوز صحیح برای وزن او، با توجه به استانداردهای پزشکی تزریق کردند. او دچار ایست قلبی شد و شش روز بعد از حمایت از زندگی خارج شد.

دادستان کل کلرادو در حال بررسی اين پرونده است و مقامات فدرال در نظر دارند که آيا تحقيقات حقوق مدنی را آغاز کنند يا نه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>