کلرادو بیکر که موجب دیوان عالی کشور مورد معامله کتاب

کلرادو بیکر که امتناع از طراحی کیک برای عروسی گی منجر به برجسته دیوان عالی کشور حکم یک معامله کتاب

نیویورک — کلرادو بیکر که امتناع از طراحی یک کیک عروسی به صورت یک گی, زن و شوهر منجر به یک نقطه عطفی حکم دادگاه عالی ساخته شده و او را یک قهرمان محافظه کار در حال حاضر یک کتاب معامله است.

جک فیلیپس’ خاطرات در حال حاضر بدون عنوان منتشر خواهد شد در این تابستان توسط Salem کتاب چاپ و نشر. Salem کتاب یک مسیحی انجیلی اثر از Regnery انتشار و اعلام کرد که این کتاب در پنج شنبه و خواستار آن را “یک حساب دست اول از تجربه خود را در خط مقدم” از یک نبرد فرهنگی مذهبی و سکولار نیروهای.

فیلیپس اجرا می شود که این شاهکار یک فروشگاه آب نبات در حومه دنور شناخته شده در سراسر کشور در سال 2012 پس از او ذکر مذهبی اعتراض در کاهش درخواست از دو مرد که می خواست یک کیک جشن ازدواج خود را. زن و شوهر, شکایت دولت, حقوق مدنی, کمیسیون, که حکم داد که فیلیپس باید خودداری خدمات.

بیکر به دادگاه تجدید نظر خود را در مورد تمام راه را به دیوان عالی کشور که در سال 2018 رای دادند 7-2 که کمیسیون نقض فیلیپس’ حقوق تحت متمم اول قانون اساسی. دادگاه حکومت نه در این موضوع بزرگتر از این که آیا کسب و کار می تواند به استناد مذهبی در اعتراض به رد خدمات به همجنسگرایان زن و مرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>