ادکلن سیاستمدار متهم در تیراندازی بیگانه

دادستان متهم مرد حمله و استفاده نادرست از اسلحه گرم تیراندازی یک مرد دیگر در مقابل محل اقامت خود را. مقامات می گویند او پرتاب بیگانه توهین در قربانی که دچار صدمات اما جان سالم به در برد.

محلی ادکلن سیاستمدار مواجه اتهامات در روز پنج شنبه برای تیر اندازی و مجروح شدن یک مرد جوان خارجی تبار. دادستان متهم سیاستمدار از اقدام بیگانه اعتقادات.

هانس-Josef B. متعلق به آنگلا مرکل مرکز-راست Christan اتحادیه دموکرات (CDU) و یک عضو شورای شهر Porz منطقه.

72-سال-قدیمی چهره به اتهام حمله و افترا و استفاده نادرست از اسلحه گرم.

کلن رئیس دادستان عمومی اولف Willuhn تایید اتهامات علیه این سیاستمدار محلی به روزنامه اکسپرس.

این رویداد در شب دسامبر 29,2019 زمانی که عضو شورای شنیده ام بسیاری از سر و صدا از یک گروه از مردان جوان بودند که معاشرت در خارج در خیابان در نزدیکی رودخانه از Porz منطقه.

مظنون گفته بیرون رفت و برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است, بازگشت به خانه برای بازیابی خود اسلحه گرم و سپس بیرون رفت و به ضرب گلوله 20 ساله مجروح او را در شانه.

بیشتر بخوانید: آلمان می بیند افزایش ضد سامی سیاسی, جنایات

پنج دیگر سلاح گرم بودند در خانه مظنون. همه آنها تا به حال شده است از نظر قانونی به دست آمده به عنوان او یک گواهی تیرانداز ماهر.

بیگانه انگیزه

کلن رئیس دادستان عمومی اولف Willuhn گفت: اکسپرس که بیگانه ستیزی در برابر مردان جوان که تا به حال خارجی ریشه دیده می شد به عنوان یک انگیزه برای جرم و جنایت.

“دادستان عمومی فرض می شود که جرم و جنایت نیز با توجه به بیگانه انگیزه,” دکتر گفت: Jan Orth سخنگوی ادکلن منطقه ای دادگاه.

در طول برخورد 72 ساله به اتهام استفاده بیگانه فحش برابر مردان جوان خواستار آنها را “کثیف خارجی” و دیگر آلمانی زبان توهین های مورد استفاده در اقلیت.

بیشتر بخوانید: پلیس آلمان حمله به خانه ها از راست Reichsbürger مظنون

هانس-Josef B. مجبور به استعفا از پست خود به عنوان یک عضو شورا که خبری از این رویداد به نور آمد. CDU دبیر کل پل Ziemiak به شدت مورد انتقاد قرار خوار سیاستمدار و فاصله این حزب از اقدامات خود را.

یک تاریخ برای دادگاه نشده است برنامه ریزی شده کلن دادگاه گفت. اگر به جرم حمله سابق سیاستمدار می تواند صرف هر نقطه از شش ماه تا ده سال در زندان است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>