استاد دانشگاه مطالبات دانشجویی تغییر نام او را به آن صدا more English

دانشجویی بود که در دومین روز از کلاس وقتی که او با دریافت این ایمیل درخواست.

یک استاد دانشگاه قرار داده شده در مرخصی اداری پس از یک حادثه نژادپرستانه که در آن او حاضر به تماس با یک دانشجو با نام و دستور او — دو بار — به “anglicize” نام او.

Phuc Bui دیم سی آمریکا دانشجوی سال اول کالج در Laney کالج در اوکلند کالیفرنیا بود که در دومین روز از کلاس ها و به دنبال به جلو به استفاده از نام قانونی پس از سال ها که به نام “مارس” هنگامی که او دریافت ناگهانی ایمیل درخواست از او مثلثات استاد متی هوبارد.

درخواست? Anglicize نام او.

“من هرگز شنیده ام که قبل از” گفت: Nguyen در مصاحبه با ABC News’ سان فرانسیسکو ایستگاه KGO. “در آن لحظه من, بنابراین من گوگل این معنی — من نمی دانم آنچه در آن به معنای بنابراین من به نام بهترین دوست من از او بپرسید چه معنا است؟”

هوبارد حتی گفته مراجعه کننده به عنوان “P-Nguyen” بعد از آن در طول یک زوم کلاس.

“من را تکان داد چرا که رشد آنها با مشکلات چگونه تلفظ نام من, اما آنها خواهد از من بپرسید که چگونه به تلفظ نام من می گوید:” Nguyen.

Nguyen اطلاع او از طریق ایمیل است که او احساس خود را درخواست تبعیض آمیز بود و اصرار داشت که او اشاره به نام تولد.

هوبارد به درخواست او پاسخ داد و گفت که او باید “تغییر [نام او] برای جلوگیری از خجالت هر دو در بخشی از من و در بخشی از افرادی که تا به حال به آن می گویند … من درک می کنم شما در حال جرم, اما شما نیاز به درک خود را با نام توهین آمیز صدا در زبان من است.” او همچنین شامل یک زن و شوهر از ناسزاهای در ایمیلی که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط یکی از Nguyen دوستان بیشتر توضیح استدلال خود را.

زن و شوهر, کالج, با صدور بیانیه ای طولانی نیست پس از تبادل بین هوبارد و نگوین که اذعان اتهامات “نژادپرستانه و بیگانه پیام ها از یک عضو هیات علمی” که در حال حاضر در “مرخصی اداری” اما نه نام هوبارد به طور خاص.

“در سطح این حادثه بدیهی است که نگران کننده می آید و پس از چند دهه بحث و کار برای مبارزه با ساختاری نژادپرستی و بیگانه ستیزی و خشونت در هر دو سیاه و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام, جامعه,” دکتر گفت: Tammeil Gilkerson رئیس جمهور زن و شوهر, کالج, در بیانیه ای که در کالج وب سایت. “در حالی که ماموریت ما این است جسورانه و بی امان ما همچنین می دانیم که دانشگاه های ما و جامعه آن است که بازتابی از جامعه گسترده تر است و ما باید به طور فعال مبارزه با جهل با آموزش و پرورش است. ما نه تحمل نژادپرستی و تبعیض و یا ظلم و ستم از هر نوع … ما را به این اتهامات به طور جدی و بلافاصله قرار می گیرد عضو هیات علمی و در مرخصی اداری در حال بررسی تحقیق و تفحص است.”

داد و بیداد موجب هوبارد به پست عذرخواهی در توییتر اما از صبح روز یکشنبه او گرفته توییتر خود پایین صفحه به طور کامل. Nguyen, خواهر تایید به KGO که هوبارد ارسال Nguyen عذرخواهی ایمیل و همچنین هر چند که شده است ساخته شده است.

نگوین گفت: او زمان صرف شده در روز جمعه در صحبت با معاون رئیس جمهور از Laney کالج و احساس می کند راضی مدرسه در پاسخ به رغم “فرد نادان نه تلاش برای یادگیری نام او” و این که او هنوز هم برنامه ای برای استفاده از نام قانونی رفتن رو به جلو که در ویتنام به معنی “شادی برکت” با توجه به Nguyen.

“مردم نباید خجالت از نام خود و آنها باید افتخار نام خود را” نگوین گفت KGO در مصاحبه. “من امیدوارم که آنها را راحت تر احساس خود را با استفاده از نام واقعی به جای استفاده از یک whitewashed نام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>