جشنواره Coachella به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس یک روز پس از پرل جم قرار می دهد خاموش تور

این Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی در کشور خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به شیوع کروناویروس.

این جشنواره در Indio, کالیفرنیا., برنامه ریزی شده بود به محل مارس 10-19 را تحت فشار قرار دادند به Oct. 9-18 این سازمان اعلام کرد اواخر روز سه شنبه. این جشنواره به طور معمول به تساوی حدود 100000 نفر در روز بیش از شش روز است.

این دلیجان کشور-جشنواره موسیقی که به تساوی در مورد 75,000 مردم و برنامه ریزی شده بود فقط یک هفته بعد نیز در Coachella Valley نیز به تاخیر افتاد تا اکتبر. 23-25.

سه مورد جدید از coronavirus اعلام شد دوشنبه در شهرستان ریورساید کالیفرنیا که در آن دو جشنواره برگزار می شود با توجه به لس آنجلس تایمز.

Pearl Jam روز دوشنبه به نام پا برای اولین بار از آینده آن “Gigaton” تور خواهد بود که دوباره در تاریخ بعد. 17-تاریخ آمریکای شمالی پا به پا زدن کردن 18 مارس در تورنتو و پایان مارس 19 در اوکلند کالیفرنیا.

سیاتل-بر اساس گروه راک است که هنوز برنامه ریزی های انجام شده در اروپا برای دور دوم این تور شروع تاریخ 23 ژوئن در فرانکفورت آلمان است.

“به عنوان ساکنان شهر سیاتل ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه می تواند تشدید” گروه گفت: در یک سری از توییت. “آن بوده است و این قراره بدتر قبل از آن بهتر می شود.

“متاسفانه زندگی در گروه های بزرگ است که بخش عظیمی از آنچه که ما به عنوان یک گروه و تور ما مشغول برنامه ریزی برای سال در حال حاضر در معرض خطر…ما و همیشه حفظ ایمنی و رفاه حامیان ما به عنوان اولویت است.”

تعدادی از دولت های محلی دستور داده اند و یا در خواست لغو زیادی تجمعات عمومی در میان شیوع کروناویروس در تلاش برای کند کردن گسترش آن.

هفته گذشته پانک-گروه پاپ روز سبز و K-Pop احساس BTS لغو جداگانه آینده تورهای در آسیا است. روز چهارشنبه جایزه گرمی برنده کارلوس سانتانا لغو اروپا پا از تور جهانی خود که برنامه ریزی شده بود برای شروع روز شنبه در بولونیا, ایتالیا.

اما پاپ ستاره بانوی دل شکسته است که شرط بندی بر روی چیزهایی که در حال مرگ در تابستان; هفته گذشته او اعلام کرد در شش شهر تور که آغاز تاریخ 24 ژوئیه در پاریس و کاری ادامه داده اند تا Aug. 19 در Meadowlands در نیوجرسی.

صنعت موسیقی است به احتمال زیاد به خصوص ضربه با شیوع-اجباری لغو شد. هفته گذشته شهر Austin, Texas, دستور لغو آینده South by Southwest جشنواره که سالانه تساوی حدود 400000 بازدید کنندگان به یک جشن موسیقی زنده, فیلم, هنر و تکنولوژی.

معلوم نیست اگر SXSW خواهد بود قادر به برنامه ریزی مجدد و سازمان گفت که بیمه خود را پوشش نمی دهد شیوع ویروس.

“ما تا به حال به ما نشان می دهد بیمه به تمام انواع از مردم و هیچ کس تا کنون گفت: “هی وجود یک سوراخ بزرگ در اینجا'” South by Southwest از بنیانگذاران و مدیر اجرایی رولاند Swenson گفته وال استریت ژورنال روز یکشنبه. “ما پیش بینی نیست یک بیماری همه گیر. ما همیشه می خواهم گرفته نگرش, ‘ما هرگز لغو طوری که نمی شود یک موضوع است.'”

The New Orleans Jazz جشنواره میراث — شناخته شده به عنوان Jazz Fest — نیز در 23 آوریل-مارس 3. این رویداد به طور معمول به تساوی حدود 500000 نفر بیش از دو تعطیلات آخر هفته. همانطور که در حال حاضر که در جشنواره برنامه ریزی شده است برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به نیواورلئان را WVUE-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>