مربی کشته در کنار کوبه برایانت در سقوط ‘استثنایی بود’ شوهر می گوید

مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser در پشت برگ شوهر و سه فرزند.

مربی تیم بسکتبال جوانان کریستینا Mauser یکی از نه نفر کشته شدند از جمله کوبه برایانت در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در روز یکشنبه است پشت سر گذاشتن سه غم زده کودکان و عاشقانه ،

متی Mauser گفت: گفتن این خبر به کودکان-سنین 3 و 9 و 11 — بود “سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

“چگونه می توانم به شما بگویم که یک فرزند خود را, مامان و دیگر با ما ؟” او گفت:. “آنها داد و فریاد آنها فریاد زد. و من فقط آنها برگزار شد.”

“من همسرم را دوست دارم. با همه چیز من تا به حال” متی Mauser گفت: ABC اخبار از طریق اشک در روز دوشنبه. “من می خواهم زمان بیشتری است.”

به عنوان یک دستیار مربی Mamba دختران تیم بسکتبال کریستینا Mauser مربی برایانت 13-year-old daughter Gianna که او نیز کشته در سقوط, به گزارش لس آنجلس تایمز.

کریستینا Mauser تیم بود و یک بخشی از برایانت Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس کالیفرنیا. خلبان و هشت مسافر در راه خود را وجود دارد برای یک بازی در این ساعت از صبح روز یکشنبه سقوط در کالاباساس که به کشته شدن هر کس در هیئت مدیره.

یک “پایین تر تیم” نیز قرار است به بازی روز یکشنبه اما آن را لغو متی Mauser گفت. دختر خود شده اند که در هلیکوپتر, هم, اگر, بازی, بود, Matthew Mauser گفت: از طریق اشک.

متی Mauser همسرش گفت: از 14 سال در زمان سفرهای بسیاری در برایانت هلیکوپتر — و او می خواهم “همیشه عصبی.”

اما او “می خواستم برای حمایت از” او فرصتی برای کار با برایانت گفت: “چون او همیشه از من حمایت.”

“کوبه نمی انتخاب همسر چرا که او متوسط بود,” او گفت:. “او استثنایی بود.”

“من خیلی به او افتخار است. آن شگفت انگیز بود به تماشای او در عنصر خود را,” او گفت:. “کوبه معوق به او. او را عصبانی و یا ناراحت در یک عکس او خواهد او را آرام.”

“به عنوان خوب به عنوان او با X و O را در او نیز که به خوبی با نحوه درمان دختران,” او گفت:. “او زمان زیادی از غرور و افتخار در حال وجود دارد برای آن دسته از دختران و او کاملا آنها را ستایش.”

“او دوست داشت او را” متی Mauser گفت. “همسر من تا به حال درخشان درخشان چشم برای مربیگری است.”

او را به نام همسر خود را “شگفت انگیز ورزشکار” یادآوری یک لحظه دو بازی بسکتبال بر روی یکی از آنها تاریخ اول.

حرکت او شد و بر خلاف “هر دختر من تا کنون مورخ” متی Mauser گفت: “و من در عشق سقوط کرد در سمت راست وجود دارد.”

“او سریع او شوخ,” او اضافه شده است. “او تا به حال یک حس شوخ طبعی است.”

“من فقط می خواهم مردم بدانند که چگونه شگفت انگیز, برو به جهنم همسر من,” متی Mauser گفت. “من می خواهم همه بدانند نه تنها در مورد همسر من, اما در مورد افراد دیگر در آن هلیکوپتر که مردم شگفت انگیز. از جمله Gianna و KB. این یک هلیکوپتر پر از فوق العاده با استعداد و سخت کوش شیرین و مهربان و فوق العاده مردم است.”

برای دیدن مصاحبه کامل لطفا لحن در GMA در 7 am ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>