Clorox Netflix بکشد و زوم ببینید سهام افزایش در کنار coronavirus نگرانی

Clorox سهام ضربه تمام زمان بالا در هفته گذشته به بازارهای سهام چهار.

در حالی که شیوع کروناویروس است کمک قابل توجهی در کوتاه مدت در بازار کاهش می یابد و دوخته عدم اطمینان اقتصادی جهان بیش از یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها از جمله Clorox و Netflix را دیده اند سهام خود را افزایش است.

میانگین صنعتی داو جونز فقط دچار آن بدترین هفته پس از سقوط مالی سال 2008 و در عین حال در طول این کشش سهام Clorox برتر تمام زمان بالا به عنوان تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده رونق گرفت.

در ضمن به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند از جامعه گسترش در مناطق آسیب دیده و هشدار داده اند از مردم جمع آوری در گروه های بزرگ برخی از تحلیلگران در حال تشویق سرمایه گذاران به دنبال به شرکت هایی که ارائه در خانه سرگرمی یا کار در خانه و خدمات است.

لایحه Smead مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Smead مدیریت سرمایه نوشت: در یک توجه داشته باشید که “بازار دوست دارد NFLX [Netflix] با این فرض که خواب زمستانی می آید در حق است.”

با این فرض که مردم بیشتر خواهد بود مجبور به ماندن در خانه که آیا با توجه به جرم قرنطينه و یا به سادگی از ترس و همچنین رانندگی است سرمایه گذاران به سمت سهام تجارت الکترونیکی شرکت.

“E-commerce خرده فروشان می تواند حتی اگر سود مصرف کنندگان مجبور به صرف زمان بیشتری را در خانه” UBS تحلیلگران نوشت: در گزارش جمعه گذشته است.

تحلیلگران UBS مشابه توصیه می شود به دنبال به جریان خدمات و گفت که جریان شرکت “به احتمال زیاد به اثبات می شود بیشتر دفاعی و به طور بالقوه حتی ذینفع زمان بیشتری را صرف بودن است در خانه.”

به عنوان یک تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ از جمله توییتر خواسته کارکنان به کار از خانه در میان شیوع سهام مشترک و یا نهفته ابزار مانند شل و زوم را نیز افزایش یافت و در ماه گذشته است.

سهام پزشکی از راه دور شرکت Teledoc سلامت نیز دیده می شود تیز داشت.

به عنوان ترس از یک بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد سراسر کشور آمریکایی ها نیز خرید ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و جو شیر در بالا رفتن سرسام آور نرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>