‘جنگ های کلون,’ ‘داستان اسباب بازی 4″ و هر چیز دیگری در آینده به دیزنی+ در فوریه سال 2020

دیزنی+ دادن یکی دیگر از طرفداران “جنگ ستارگان” تعمیر در ماه فوریه — اما ممکن است یکی از آخرین در حالی که برای.

با اولین فصل از spinoff سریال “The Mandalorian” و “ظهور اسکای واکر” قسط نهایی از نه-فیلم حماسه نزدیک شدن به پایان آن تئاتر اجرا والت دیزنی Co.’s قطع -1.49% بکن بکن در جریان خدمات احیای سری انیمیشن محبوب “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” برای یک آخر فصل. “کلون” برای شش فصل پخش در کابل بوده ولی خفته پس از 2014. اما Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker و padawan Ahsoka Tano مبارزه خواهد کرد Darth چکش زدن یا کوبیدن و بد طلبان برای one last hurrah شروع Feb. 21 حذف یک قسمت از یک هفته پس از آن.

یکی دیگر از سری انیمیشن “جنگ ستارگان: مقاومت” که فقط به پایان رسید دوم و نهایی آن فصل در کانال دیزنی نیز به دیزنی+ حذف تمام قسمت های خود را در یک بار در فوریه. 25. که باید به کفایت برای “جنگ ستارگان” طرفداران در حالی که پس از “Mandalorian” نمی خواهد بازگشت تا پایان سال, در اولین و آینده spinoff سریال با بازی ایوان مک گرگور به عنوان Obi-Wan Kenobi اتحاد متوقف شد, تولید, احتمال تاخیر در انتشار آن است.

خوشبختانه دیزنی بیشتر از “جنگ ستارگان” در زرادخانه خود را. همچنین در آینده به دیزنی+ در فوریه: “داستان اسباب بازی 4” (Feb. 5); کلاسیک کودکان و نوجوانان فیلم “The Sandlot” (Feb. 1); “و Timmy شکست: اشتباه شد” (Feb. 7) یک فیلم در مورد یک دختر 11 ساله کارآگاه بر اساس محبوب کودکان سری کتاب; و واقعیت های رقابت های سری “فروشگاه کلاس” (Feb. 28) به میزبانی جاستین طولانی است.

آنچه در آینده در ماه فوریه

Feb. 1

دور دنیا در 80 روز

کسب و کار

The Sandlot

Wicked Tuna (فصل 1 و 2)

Feb. 2

فرزندان 3

Feb. 5

داستان اسباب بازی 4

Feb. 7

Timmy شکست: اشتباه شد

Feb. 9

پیر سگ

Feb. 14

من سگ دزد

چلپ چلوپ

Because of Winn-Dixie

Feb. 16

Marvel s Iron Man & Hulk: Heroes United

Feb. 20

مارول Rising: عملیات Shuri

مارول Rising: بازی با آتش

Feb. 21

Star Wars: The Clone Wars (فصل برتر)

Feb. 25

Star Wars: مقاومت (فصل 2)

Feb. 28

من اسیر پادشاه Leprechauns

تخیل حرکت می کند (فصل 1 تا 3)

مارول آینده Avengers (فصل 1)

فینیاس و Ferb: جنگ ستارگان

فروشگاه کلاس (سری برتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>