آب و هوا معترضان را در Siemens جلسه هیئت مدیره

زیمنس مدیر عامل جو Kaeser به نام تظاهرات “چیز عجیب و غریب.” فعالان در حال برگزاری زیمنس مسئول مشارکت خود را در عمده استخراج از معادن زغال سنگ پروژه در bushfire زده استرالیا.

برخی از 300 فعالان با تجمع در مقابل ساختمان Olympiahalle ساختمان در مونیخ روز چهارشنبه در اعتراض به جلسه هیئت مدیره آلمان غول صنعتی زیمنس.

معترضان گرفته اند موضوع را با زیمنس’ pariticipation در یک برنامه ریزی معدن زغال سنگ در استرالیا که اجرا می شود با شرکت انرژی Adani.

دانشمندان گفته اند که استرالیا تکیه بر زغال سنگ کمک کرده است نه تنها به جهانی تاثیر تغییرات آب و هوا بلکه بیشتر به صورت محلی و کمک به قدرت ویرانگر bushfires که زده این کشور و کشتن ده ها تن از مردم و صدها میلیون نفر از حیوانات.

سیدنی-بر اساس روزهای جمعه برای آینده مدرسه مهاجم Varsha Yajman نیز در حضور و غیاب به عنوان یک نماینده از Wangan و Jagalingou شورای خانواده یک بومی استرالیا گروه شده است که در اعتراض به Adani معدن برای سال.

در سه شنبه شب Greenpace فعالان مقیاس زیمنس ستاد در مونیخ و افراشتند یک بنر خواندن “bushfires شروع در اینجا!”

در اوایل صبح و پیش از جلسه سهامداران حدود 100 معترض با تشکیل یک زنجیره انسانی در مقابل Olympiahalle.

‘مضحک’ تظاهرات

همچنین اوایل روز چهارشنبه زیمنس مدیر عامل جو Kaeser به نام تظاهرات “grostesque,” گفت که زیمنس’ نقش در Adani پروژه “بی ربط است.”

زیمنس است که برای ساخت سایت راه آهن-سیگنالینگ زیرساخت تحت یک قرارداد به ارزش €18 میلیون (US$19.9 میلیون).

در اواسط ژانویه Kaeser ملاقات با آلمان روزهای جمعه برای رهبر آینده Luisa Neubauer در مورد فعالان’ نگرانی, اما بعد از آن اعلام کرد این شرکت خواهد رفتن به جلو با پروژه صبح روز بعد.

این تظاهرات که توسط سازمان های آلمانی شاخه های جمعه برای آینده و انقراض شورش حرکات.

es/stb (AFP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>