تغییر آب و هوا فعالان تست سخت سنگاپور در اعتراض به قوانین

سنگاپور – در 13 مارس, وانگ J-min قلم مدرسه و به رهبری به یک دیواره شیشه برج در هاربر مجتمع در سنگاپور سواحل غرب.

در حالی که همسالان او نشسته در کلاس های درس خود را به 18 سال مطرح شده برای یک سری از عکس های قبل از ساخت و ساز مسکن اکسون موبیل را در سنگاپور نگه داشتن تا پیام ناخوانا بر روی تکه های کاغذ است که خواندن “سیاره بیش از سود”, “مدرسه اعتصاب 4 آب و هوا” و زبان-در-گونه “اکسون موبیل کشته شدن بچه گربه ها & توله سگ”.

بیشتر:

عکس های به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Instagram اما در حالی که آنها سوخت برخی از علاقه نمی تواند از ویروسی.

وونگ کوچک اقدام حاکی از یک fledging سنگاپور فصل از روزهای جمعه برای آینده – جهانی مدرسه اعتصاب جنبش دهکده توسط, سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg – اما فقط بیش از یک هفته بعد ونگ در بر داشت خودش را برای بازجویی احضار توسط پلیس و تلفن او را مصادره شد.

گرتا Thunberg در داووس: ‘خانه ما این است که هنوز هم در آتش’

سنگاپور یک کم ارتفاع جزیره خواهد شد که به شدت تحت تاثیر افزایش درجه حرارت و سطح دریا ناشی از تغییر آب و هوا. در عین حال بسیاری از اقتصاد آن نیز ساخته شده در سوخت های فسیلی است که مشخص شده است به عنوان یک مجرم از بحران است.

با توجه به توسعه اقتصادی کشور هیئت مدیره انرژی و مواد شیمیایی صنعت کمک S$81 میلیارد دلار به سنگاپور 2015 خروجی – تقریبا یک سوم از کل آن تولید خروجی است.

“جوانان احساس می کنند که در وجود همه است که اعلام شده است – مختلف قانون از جمله انرژی حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و اقدامات مانند کربن – مالیات بیشتری باید انجام شود” گفت: ملیسا کم همکار تحقیقاتی در دانشگاه ملی سنگاپور انرژي مطالعات موسسه.

وونگ نشانه گرفت و هدف در صنعت پتروشیمی و حضور آن در سنگاپور است.

سوخت های فسیلی صنعت

اعضای بزرگترین شرکت نفت و گاز مانند پوسته شورون و اکسون موبیل همه باید حضور قابل توجهی در Jurong جزیره یکی از بزرگترین هاب پتروشیمی کردن ساحل جنوب غربی از سنگاپور جزیره اصلی.

Singapore Wong

وانگ J-min, 18, قلم, مدرسه, در مارس 13 و مطرح برای یک سری از عکس ها را در مقابل ساختمان مسکن اکسون موبیل را در سنگاپور نگه داشتن تا پیام او ناخوانا بر روی تکه های کاغذ. [عرضه]

اکسون موبیل در حال حاضر یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خارجی در سنگاپور به تازگی برگزار مجازی بنیاد-تخمگذار مراسم برای گسترش آن پالایش و پتروشیمی.

او نه تنها جوان سنگاپوری صحبت کردن در برابر سوخت های فسیلی با وجود قوانین که اعتراض دشوار است.

در سال 2017, یک گروه از دانش آموزان در دانشگاه ییل-NUS دانشکده راه اندازی یک کمپین به فشار نهاد به سمت از زغال سنگ و نفت و گاز. طرح های دیگر مانند LepakInSG, سازماندهی و فهرست فعالیت های است که ارائه آموزش عمومی. در ماه سپتامبر سال گذشته بیش از 1700 سنگاپور تبدیل شده تا برای این کشور تا کنون آب و هوا تجمعسازمان یافته توسط جوانان جدید-led SG آب و هوا رالی ،

در 22 مارس یک عکس از 20 سال Nguyen Minh Nhat برگزاری یک پلاکارد در گفت: “SG بهتر است از روغن @fridays4futuresg” نوشته شده بود در روزهای جمعه برای آینده سنگاپور Instagram account.

Nguyen می گوید که او مانند وانگ تنها مطرح شده برای تصویر قبل از ترک.

اما او نیز مورد سوال توسط پلیس است. به عنوان بخشی از تحقیقات او همراهی از ایستگاه پلیس به خانه اش که در آن لپ تاپ و تلفن همراه کشف و ضبط شد و ماموران حفر طریق زباله دانی خارج از خانه خود را برای بازیابی خود و مقوا.

این دو همچنین می گوید که آنها “به شدت توصیه می شود” توسط پلیس را به روزهای جمعه برای آینده سنگاپور سایت و حساب های رسانه های اجتماعی. این سایت حذف شده است در حالی که این Twitter و Instagram حساب ساخته شده اند ،

اجازه اعتراض

اگر به جرم غیر قانونی مجمع حداکثر حکم یک جریمه تا 5000 دلار سنگاپور (US$3,500).

تحت سنگاپور در نظم عمومی و قوانین وجود دارد تنها یک پارک در سنگاپور که در آن ساکنان مجاز به شرکت در مجامع عمومی بدون مجوز و حتی یک اعتراض غیر قانونی اگر پلیس باید اول خود را داده اجازه.

در سال 2018 عملکرد هنرمند Seelan Palay صرف دو هفته در زندان جای خوب بعد از یک عملکرد که شامل راه رفتن با یک آینه در خارج از پارک را در سنگاپور ساختمان پارلمان – تلقی می شد غیر قانونی شد.

سنگاپور نیروی پلیس کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

در مواجهه با هشدار دادند از تاثیر تغییرات آب و هواوانگ احساس می کند مانند سنگاپور دولت نیاز به حرکت به دور از سوخت های فسیلی زودتر و نه بعد از آن حتی اگر او اذعان اقتصادی هزینه.

“برای من به عنوان یک فرد جوان من فکر می کنم این یک تجارت است که ارزش آن به دلیل احساس می کنم مثل … [انجام] شما می خواهید اقتصاد به مرگ یا [انجام] شما می خواهید مرا به مرگ ؟” او گفت: Al Jazeera.

تعطیل است, آسان تر از انجام گفت. به عنوان نقاط کم کردن انرژی و مواد شیمیایی بخش است که نه تنها مهم کمک کننده به سنگاپور اقتصاد آن را نیز فراهم می کند امنیت انرژی در یک کشور با منابع انرژی طبیعی خود را دارد.

Singapore refinery

عروق تصویب یک پالایشگاه نفت در آبهای سواحل جنوبی سنگاپور [فایل: ادگار سو/رویترز]

سنگاپور در حال حاضر به دنبال decarbonise انرژی و مواد شیمیایی بخش به عنوان آنجا که ممکن است پایین نوشت: در یک ایمیل به الجزیره.

“حتی اگر سنگاپور نیز به به طور کامل خلاص شدن از شر خود را از این بخش سوال از حرکت به دور از سوخت های فسیلی و کاهش بسیار ساده است به عنوان وجود دارد همیشه خطر نشت کربن که انتشار کربن به سادگی می رود و در جای دیگر” او گفت:.

پدر و مادر نگران

وانگ و Nguyen اجرا با مقامات باعث شده تا آنها نزاع در خانه بیش از حد.

وانگ که در حال آماده سازی برای یک سطح امتحانات در این سال می گوید پدرش نگرانی این تحقیقات ممکن است به او صدمه دیده و آینده: “این تقصیر او نیست چرا که من حدس می زنم او می ترسم چون او هرگز واقعا به حال مشکل با پلیس قبل از.”

Nguyen است در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. “[پدرم] رفت و از طریق کل سخنرانی خود را در مورد ویتنامی مهاجر تربیت و چگونه او راه خود را به سنگاپور و … چگونه من اساسا فقط پرتاب آن همه دور” او گفت:.

این تجربه آشنا به بسیاری از جوانان سنگاپور جسارت به فعالیت. Kristian مارک James Paul عضو SG آب و هوا تجمع می گوید که بسیاری از کاربران تا به حال به “به طور مداوم مذاکره و حرکت ما پدر و مادر ترس برای ایمنی ما”.

“پدر و مادر ما را دیده اند که چگونه سنگاپور وقت و زمان دوباره مجازات شده اند برای صحبت و آنها نمی خواهند که به اتفاق می افتد به ما.”

که گفت:, Paul گفت که برخی از والدین حمایت از فرزندان خود تلاش تصدیق کرد که فرزندان خود را با انگیزه تر و شجاع تر از آنها بوده است.

Singapore skylineبه عنوان یک کوچک و کم ارتفاع جزیره سنگاپور است که در میان کشورها بیشتر در معرض خطر تغییرات آب و هوایی [والاس وون/سازمان حفاظت محیط زیست]

پلیس و توجه والدین مخالفت نکرده منصرف Nguyen, که می گوید که او در زمان خطر به دلیل “در نهایت چه اتفاقی می افتد به من نیست به عنوان بد به عنوان آنچه که اتفاق می افتد به مردم دیگر اگر ما فقط به خاطر رفتن کسب و کار به طور معمول” است.

و نه او در مورد هر گونه تهدید بالقوه برای چشم انداز آینده است.

“[شاید] من کمتر پول خوب … اما مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نمی خواهد که خانه های خود سلیمان را به معنای واقعی کلمه بود زیر آب از آنها نمی خواهد که چیزی برای خوردن.”

Bread-and-butter موضوع

اگر چه دولت در ماه فوریه اعلام کرد که سنگاپور را با هدف به نصف اوج خود 2030 انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 با نظر به دستیابی به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای برخی از زمان در نیمه دوم قرن آب و هوا فعالان راضی نیست.

SG آب و هوا تجمع با اشاره به اینکه سنگاپور اهداف سقوط کوتاه از توصیه توسط پانل بین دولتی تغییر آب و هوا برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

پس از سپتامبر رویداد SG آب و هوا تجمع تیمی با گروه های دیگری صحبت می کنند برای آب و هوا برای راه اندازی Greenwatchیک کمپین است که در حال حاضر تولید یک سیاست کوتاه در آب و هوا و در نظر دارد به نمره سیاسی انحلال با توجه به پیشنهادات خود را در چگونه برای مقابله با تغییر آب و هوا.

“این کشور تمرکز زیادی بر روی” نان و کره “مسائل و یکی از اصلی ترین انتقادات ما این است که بحران آب و هوا است نه یک” نان و کره ” موضوع گفت:” پل.

“ما امیدواریم که Greenwatch را نشان می دهد سنگاپور است که بحران آب و هوا است که در واقع چنین مسئله به دلیل آن قطع با بسیاری از دیگر نگرانی های سنگاپور اند که آیا هزینه های زندگی و خدمات بهداشتی و درمانی و یا نابرابری های اجتماعی است.”

وانگ و Nguyen شده است نگه داشتن چشم در رسانه های اجتماعی در تلاش برای سنجش سطح حمایت برای آنها. آنها می گویند این واکنش شده است نسبتا قطبی: در حالی که برخی از غافلگیر شده است با ظهور جمعه آینده در سنگاپور دیگر نظر را خوار خود را فعالیت.

“یک انتقاد مشترک من است ‘چرا باید به بزرگترها گوش دادن به کودکان?'” نگوین گفت.

“[اما] هیچ کس نیاز به گوش دادن به ما وجود داشته است و محققان [فراخوانی برای اقدام در تغییر آب و هوا] برای چندین دهه است. و اگر ما مردم برای اولین بار به کسی بگویید در مورد آن که می گوید بیشتر در مورد آنها را از آن درباره ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>