آب و هوا فعالان در اعتراض به آلمان جدید داتلن 4 زغال سنگ نیروگاه

آلمان متعهد شده است تا فاز از تولید زغال سنگ توسط 2038. معترضان فکر می کنم جدید داتلن 4 زغال سنگ نیروگاه در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع باید از کار اخراج شده است.

حدود 500 آب و هوا فعالان در روز شنبه با تجمع در مقابل ساختمان جدید داتلن 4 زغال سنگ نیروگاه در آلمان روهر منطقه در اعتراض به آن باز کردن.

روزهای جمعه برای آینده صلح سبز و همچنین گروه های آلمانی عند Gelände و آلمان فدراسیون برای محیط زیست و حفاظت از طبیعت (BUND) نشان داده بودند در تظاهرات.

در طول شب به جمعه, آب و هوا فعالان graffitied شعار “بحران آب و هوا ساخته شده در آلمان” در کنار برج.

بیشتر بخوانید: آلمان برای پرداخت هزینه انرژی شرکت میلیاردها زغال سنگ در phaseout طرح

این گیاه متعلق به Dusseldorf-بر اساس انرژی شرکت Uniper شروع در حال اجرا در شنبه پس از نزدیک به 10 سال به تاخیر اولیه آن شروع-تاریخ. آن اخراج کردن تنها چند ماه پس از آلمان پرده برداری از یک طرح به فاز از زغال سنگ توسط 2038.

A protest slogan was graffitied on the tower of the plant (picture-alliance/dpa/G. Kirchner)

برخی از 500 معترضان با تجمع در مقابل ساختمان جدید زغال سنگ نیروگاه در مخالفت با افتتاح آن

تظاهرات گزارش شده است تا حد زیادی مسالمت آمیز با وجود اعمال مختلفی را در طول روز رویداد. یک عمل شامل اعضای عند Gelände شنا و با استفاده از قایق در یک کانال مورد استفاده برای خنک کننده در حالی که برگزاری یک شناور بنر با شعار: “آن را تعطیل کند.”

آب و هوا فعالان صحبت کردن

صحبت در اعتراض آلمان روزهای جمعه برای آینده آب و هوا, فعال, Luisa Neubauer گفت: “این یک پست-واقعی نیروگاه. حقایق برای خود صحبت می کنند.” او گفت: آن را “تحریک آمیز” به مناسبت برنامه ریزی شده زغال سنگ phaseout جدید زغال سنگ نیروگاه.

“ما قصد داریم برای جلوگیری از این نیروگاه ما در حال رفتن به آن را به یک وقفه ما را به پیروزی در این جنگ” Neubauer اضافه شده است.

کارگران معدن سابق نیز حضور داشتند و اعتراض. “ما محکوم به این واقعیت است که معدن زغال سنگ در آلمان متوقف شد و شغل از دست داده بودند و تنها برای زغال سنگ در حال حاضر به وارداتی از کشورهای دیگر به قدرت داتلن 4” گفت: Sebastian Suszka سابق کارگران عضو شورای.

گرتا Thunberg بنیانگذار آب و هوا و فعال جنبش روزهای جمعه برای آینده توییتی که شنبه بود “شرم آور روز برای اروپا است.

آلمان زغال سنگ phaseout

در اوایل این سال آلمان اعلام کرد یک نقشه راه برای دیدن زغال سنگ از رده خارج در آخرین 2038. آن را گذاشته طرح هشت نیروگاه با سوخت زغال سنگ به کار گرفته می شود خارج از شبکه در سال 2020 است.

آن را یک گام مهم برای بزرگترین کمک کربن تولید گازهای گلخانه ای در اتحادیه اروپا — حسابداری برای بیش از 22 درصد از بلوک CO2 تولید گازهای گلخانه ای. بیش از یک سوم از برق تولید شده در آلمان می آید و از سوختن زغال سنگ.

ادامه مطلب: تغییر آب و هوا: آلمان کاهش انتشار کربن با 6.3 درصد در سال 2019

آلمان زغال سنگ کمیسیون توصیه می شود که راه حل های توان برای نیروگاه های زغال سنگ است که در حال حاضر ساخته شده است اما نه هنوز-در-استفاده از نگه داشتن آنها را از عامل.

ایالت شمال راین وستفالن اصرار داشت که بیشتر دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه جدید جبران خواهد با بسته شدن چهار قدرت دیگر گیاهان است.

kmm/mm (dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>