درگیری پلیس یونان مهاجران گزارش شده در مرز ترکیه

درگیری پلیس فوران در مرز یونان و ترکیه با مقامات یونانی با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب را به عقب نگه پناهندگان و مهاجران در تلاش برای فشار از طریق مرز به یونان.

وجود دارد همچنین گزارش ها از گاز اشک آور اخراج از طرف ترکیه از مرز به یونان.

هزاران نفر از مهاجران و پناهنده شده اند در تلاش برای ورود به یونان از طریق ترکیه و غرب زمین و دریا و مرزهای طی هفته گذشته پس از ترکیه اعلام کرد که خود قبلا محافظت مرز با اروپا باز شد.

بیشتر:

ترکیه در حال حاضر میزبان حدود 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

پس از چند ماه از تهدیدات هفته گذشته در ترکیه رئیس جمهور ترکیه گفت که کشورش دیگر نمی خواهد از دروازه بان برای اروپا است.

اردوغان مدعی اتحادیه اروپا شده است نه تایید آن پایان بیش از شش میلیارد یورو معامله میانجیگری برای جلوگیری از جریان پناهندگان و مهاجران به اروپا پس از بیش از یک میلیون نفر وارد اتحادیه اروپا در سال 2015.

او خواستار اتحادیه اروپا شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان اگر چه اتحادیه اروپا اصرار دارد آن است که مطیع معامله است که در آن پرداخت میلیاردها یورو در ازای ترکیه نگهداری پناهندگان در خاک آن است.

“سوریه از ادلب همراه با دیگر مهاجران شده اند معترضان در این رودخانه در ادیرنه ترکیه برای روز” الجزیره ناتاشا Ghoneim, گزارش از ادرنه در مرز یونان و ترکیه گفت.

“آنها گیر کرده در اینجا تلاش برای کشف کردن که چگونه بهترین برای عبور به یونان و در ادامه به غرب اروپا است.”

مذاکرات هسته ای

اردوغان حرکت به باز کردن مرز آمد میان دولت سوریه حمله در شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است.

روسیه در حمایت از حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و ارسال نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند.

یک ادلب آتش بس با میانجیگری توسط اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز پنج شنبه به اثر رفت در نیمه شب.

{articleGUID}

مخالفت فعالان و جنگ مانیتور گزارش داد یک فقدان کامل از روسیه و دولت سوریه هواپیماهای جنگی در آسمان ادلب و آرامش نسبی در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>