حقوق مدنی گروه های سو بر ما دولت را تحریم اسرائیل قانون’

ایالات متحده حقوق مدنی گروه اعلام کرد در روز دوشنبه که آنها طرح دعوی در دادگاه در برابر یک دانشگاه در ایالت جورجیا پس از مدرسه لغو تعامل زبان یک روزنامه نگار که حاضر به امضای تعهد به تحریم دولت اسرائیل.

در یک کنفرانس خبری مقامات از گرجستان فصل از شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR-گرجستان) به CAIR صندوق دفاع حقوقی و مشارکت مدنی عدالت صندوق گفت: آنها در زمینه آزادی بیان پس از طرح دعوی در دادگاه گرجستان جنوبی دانشگاه لغو شد یک بحث توسط Abby Martin, یک روزنامه نگار و فعال حقوق با امتناع از امضاء سوگند که او نمی خواهد “شرکت در یک بایکوت اسرائیل است”.

بیشتر:

مارتین می گوید: او دعوت شده بود به عنوان سخنران اصلی در یک کنفرانس رسانه های در گرجستان جنوبی دانشگاه در فوریه 28.

“را به عنوان تاریخ برگزاری کنفرانس با نزدیک شدن به من گفته شد که من باید امضا قرارداد متعهد به شرکت در تحریم علیه اسرائیل” مارتین گفت: در روز دوشنبه در کنفرانس خبری.

“دانستن که این یک تخلف برابر قانون اساسی حق آزادی بیان و حق اعتراض من به آنها اطلاع داد که من نمی تواند امضای چنین قرارداد. من پس از آن لغو شد به عنوان سخنران در کنفرانس” او گفت:.

مارتین گفت که اگر چه او شده است آوازی مدافع فلسطینی-led کازار و تحریم (BDS) movement برای آن بود که موضوع سخنرانی او.

“من برنامه ریزی شده بود به بحث را به عنوان یک روزنامه نگار در مورد رسانه و سواد رسانه ای” او گفت:.

برگزارکنندگان زودتر اعلام کرد که این کنفرانس لغو شده بود بدون ارائه توضیح. مقامات در دانشگاه نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در سال 2016 گرجستان فرماندار ناتان معامله را امضا و به قانون لایحه نیاز به هر شخص یا شرکت با ورود دولت گرجستان به یک قرارداد به ارزش 1000 دلار یا بیشتر به نشانه تعهد به تعامل سیاسی و تحریم دولت اسرائیل.

مشابه اقدامات تصویب شده در حداقل 28 کشورهای دیگر در سراسر ایالات متحده با توجه به فلسطین حقوقی مبتنی بر کمک های حقوقی ،

“همه این قوانین طراحی شده برای مجازات افرادی که شرکت در تحریم دولت اسرائیل بیش از آن نقض حقوق بشر علیه مردم فلسطین و اجبار دیگران به نه پیوستن به تحریم” ادوارد Mitchell, CAIR-گرجستان, مدیر اجرایی گفت: در طول کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

“این قانون است پرهیاهو و خلاف قانون اساسی است,” او گفت:.

در ماه جولای در مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قطعنامه ای در مخالفت با این جنبش BDS. این حرکت به دنبال مشابه لایحه که به تصویب در سنا اجازه می دهد متحده و یا دولت های محلی حاضر به انجام کسب و کار با شرکت ها یا افرادی که تحریم اسرائیل.

منتقدان می گویند چنین اقداماتی نقض حق آزادی بیان تضمین شده تحت متمم اول قانون اساسی ایالات متحده محافظت می کند که حق افراد برای شرکت در تحریم به عنوان یک شکل از صلح آمیز اعتراض سیاسی.

“تحریم اساسا یک آزادی بیان حق” گفت: مرا Verheyden-Hilliard, مدیر اجرایی, مشارکت مدنی, عدالت, صندوق است.

“سیاسی تحریم است که توانایی مردم برای گرد هم می آیند … برای ارسال یک پیام سیاسی به نهاد دیگری که آنها در حال رفتن به خرید و یا تجارت و یا استفاده از خدمات خود را زیرا آنها بر این باورند که نهاد شرکت در نقض حقوق مدنی و حقوق بشر” Verheyden-هیلیارد گفت: در طول کنفرانس خبری.

این جنبش BDS راه اندازی شد در سال 2005 توسط فعالان فلسطینی به عنوان تلاش برای اعمال فشار بین المللی بر اسرائیل بیش از سیاست های خود در سرزمین های اشغالی فلسطین. هواداران می گویند تلاش است شبیه به ضد آپارتاید انتخاباتی نصب شده در مقابل آفریقای جنوبی در دهه 1980 و حقوق مدنی در آمریکا جنبش از 1950s و 60s.

Anti-TROJAN طرفداران می گویند جنبش ضد یهودی و به دنبال delegitimise دولت اسرائیل.

اسرائیل به اشغال شرق قدسبه کرانه باختری و نوار غزه از سال 1967 در یک حرکت است که سازمان ملل متحد و جامعه بین المللی در نظر نقض قوانین بین المللی است.

دولت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در سال 2017 گرفته است یک سری از اقدامات است که باید جسارت اسرائیل جناح راست دولت از جمله به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و دیگر مشاهده شهرک سازی اسرائیل در سرزمین های اشغالی به عنوان “مغایر با قوانین بین المللی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>