CityWatch: نیویورک تلاش به حساب نیویورکی که ممکن است پس از تشخیص داده نشده coronavirus

تعدادی از نیویورک در حال مرگ در خانه رسید, شهردار, بیل د Blasio گفت: اما مگر آنها دریافت کرده اند مثبت تشخیص تعداد آنها هنوز رتبهدهی نشده است که شامل رسمی COVID-19 شمارش حتی اگر اعتقاد بر این است که این ویروس ممکن است مسئول برای اکثریت قریب به اتفاق از مرگ آنها.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من راننده این چشم انداز مثبت در مرگ و میر در خانه است COVID-19” de Blasio گفت. “برخی از مردم در حال مرگ هستند به طور مستقیم از آن و برخی از مردم در حال مرگ هستند به طور غیر مستقیم از آن غم انگیز X factor اینجا.”

در حال حاضر هر فرد با یک آزمایشگاه تایید COVID-19 تشخيص شمارش تعداد مرگ و میر که آیا آنها درگذشت و در خانه و یا در یک بیمارستان با توجه به بیانیه ای از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

تعدادی از ساکنان شهر در حال مرگ در خانه هر روز در حال حاضر رسیده 200 با توجه به Gothamist در مقایسه با مجموع 20 تا 25 هر روز قبل از همه گیر. یک ناگفته تعداد آنها تایید نشده coronavirus موارد انتشار گفت.

رئیس پزشکی قانونی نمی تواند ارائه داده ها در تعداد روزانه در خانه و مرگ و میر.

دفعات بازدید: داستان از زندگی از دست رفته به COVID-19

شهر گفت که آن را در حال حاضر شامل به گزارش های خود را در صفحه اصلی مرگ و میر است که ممکن است مربوط به COVID-19 اما نمی شد آزمایشگاه-را تایید کرد.

COVID-19 تلفات ممکن است به عنوان طبقه بندی شده از جمله برای یک زن و شوهر از دلایل به گفته دکتر رابین Gershon استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی.

یک مرگ “ممکن است تلقی می شود که عروق کرونر یا ذات الریه, وقتی که, در واقع, آن ممکن است ناشی از این ویروس تمام بالینی ارائه این بیماری هنوز هم که به خوبی مشخص” جرشون و گفت: در یک ایمیل به بیانیه. “این موارد را حتی نمی توان autopsied” و در نتیجه تست شده برای COVID-19.

از دست ندهید:این 21 شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

“یکی دیگر از راه های ما می توانید underreporting است چرا که دولت می کند به اندازه کافی تست را به خود بازرسان پزشکی باقی مانده است که آنها را به طوری که آنها نمی تواند آزمون مرحوم برای COVID,” او گفت:.

اگر کسی می میرد از علت ناشناخته و سپس به پزشکی قانونی برای انجام کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ و در آن زمان آنها می توانید یک نمونه برای تست برای COVID-19, Gershon گفت.

در شهر نیویورک 87,725 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 4,778 از کسانی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

همچنین نگاه کنید به: نیویورک ممکن است به دنبال در یک shutdown به مقدار مه شهردار نیویورک می گوید:

“ما در درجه اول با تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که می میرد به دلیل COVID-19 محسوب می شود,” دکتر گفت: Oxiris Barbot کمیساریای از شهر نیویورک, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی در روز پنج شنبه در شهردار کنفرانس خبری. “من فکر می کنم که به عنوان یک شهر آن است که بخشی از فرایند درمان قادر به غم و سوگواری برای همه کسانی که گذشت به دلیل COVID-19. و به تاریخ ما تنها گزارش شده است در افرادی که تا به حال تست است.”

یک تاریخ دقیق برای گنجاندن داده ها داده نشده بود.

“این ممکن است ماه ها و شاید سال قبل از درست برآورد مرگ و میر رسیده” جرشون گفت. “اما اتفاق می افتد که با هر بیماری همه گیر است و این یک بیماری همه گیر به طوری که در سراسر جهان تعداد ممکن است نادرست. اما در این مرحله آن است که بیش از حد دشوار است به دقیقا می دانند و یا حتی برآورد که چگونه بسیاری از مرگ و میر—و—رفتن زیر گزارش شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>