CityWatch: نیویورک ممکن است به دنبال در یک shutdown به مقدار مه شهردار نیویورک می گوید

نیویورکی باید آماده برای ادامه اجتماعی فاصله و داشتن کسب و کارهای غیر ضروری طریق بسته های مارس و به خیلی از مه, شهردار, بیل د Blasio گفت: از شهرداری در روز پنج شنبه.

شهر نیویورک شروع آن مستند در اواسط ماه مارس بسته شدن مدارس و موزه ها و سالن های تئاتر و رستوران ها و کافه ها. در مارس 20, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرده بود ایالتی نیویورک مکث اجرایی منظور در حال حاضر در اثر تا مارس 29, حداقل.

“همه [اقدامات] ثابت کرده اند لازم” شهردار گفت. “و همه آنها با ما خواهد بود قطعا در نظر من از طریق آوریل و به من فکر می کنم برای بسیاری از ممکن است.”

مرتبط با: تست برای COVID-19 آنتی بادی می تواند یک تعویض بازی’ برای اقتصاد اما هنوز خیلی زود به بگویید

آمار مثبت شروع به ظهور در این شهرستان در مبارزه با ویروس مانند پایین تر از پیش بینی ونتيلاتور استفاده و ثبات در تعداد بستری شدن در بیمارستان برای بیماری های تنفسی. “ما در حال مسطح منحنی با آنچه ما انجام می دهند و ما در حال مسطح منحنی تا کنون” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز پنج شنبه. “این است که همه یک نتیجه مستقیم به اعمال ما اگر ما اقدام به راه ما اقدام شما ببینید کسانی که تعداد بالا برود.”

همچنین نگاه کنید به: سیاه پوستان, Latinos در نیویورک نامتناسب قربانی به کروناویروس

در شهر نیویورک که به عنوان کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده آمریکا در بخشی از آن به دلیل بالا-تراکم جمعیت 80,204 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 4,260 مردم مرده بود از یکشنبه شب با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

“بدیهی است که ما یک راه طولانی برای رفتن” د Blasio گفت. “این رفتن به یک نبرد یک نبرد دشوار.”

“آوریل و مه هستند که ما باید برای برنده شدن در این مرحله فشار به این بیماری است. ما باید برای مبارزه با آن” د Blasio گفت.

محدودیت ها می توان به وجود “شواهد واقعی” از بهبود, اما آنها همچنین می تواند افزایش یابد اگر پایبندی به اجتماعی فاصله شروع به افول او هشدار داد.

همچنین نگاه کنید به: داستان زندگی از دست رفته به COVID-19

“اگر ما آن را درست انجام دهد و یا اگر این وحشتناک, وحشی virus بازدید ما در برخی از راه های جدید و محدودیت ها ممکن است مجبور به رفتن به این معنی اگر چیز واقعا بدتر از ما ممکن است به سفت کردن بیشتر” د Blasio گفت. “این چیزی است که من تصور امروز آن چیزی است که هر یک از ما می خواهند.”

“ما نمی خواهد پرش تفنگ مگر ما پایدار شواهد سخت است که همه چیز در حال بهتر شدن ما نمی خواهد استراحت هر یک از سختی استانداردهای محدودیت در محل در حال حاضر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>