CityWatch: به عنوان مرگ و میر را تحت الشعاع بیمارستان morgues فرماندار می پرسد اضافی برای مدیران مراسم تشییع جنازه

به عنوان شهر نیویورک هایش با قدر از coronavirus مرگ و میر, داستان, در حال ظهور کامل بیمارستان morgues و پشتیبان سردخانه کامیون ها به عنوان مدیران مراسم تشییع جنازه و گورستان کارگران مقابله با حداقل دو معمولی و حجم کار.

تعداد مرگ و میر در این شهرستان رسیده 5,065 در صبح روز جمعه با 1,443 از آنها در 48 ساعت گذشته به تنهایی با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

در پاسخ تدفین افزایش یافته و بنا به گزارش ها توسط پنج برابر در شهر هارت جزیره که به مدت طولانی استفاده شده است این شهرستان به عنوان یک محل برای دفن آن بلامعارض مرده است.

تدفین در حال حاضر در جزیره هارت برای هر دو COVID-19 قربانیان و همچنین مرگ و میر ناشی از علل دیگر شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز جمعه.

مرتبط با: نیویورک تلاش به حساب نیویورکی که ممکن است پس از تشخیص داده نشده coronavirus

در یک صدای جیر جیر شهردار تحت فشار قرار دادند در مقابل ادعا می کند که برانکس جزیره است که برای استفاده انبوه تدفین, پاسخ به تصاویر دراماتیک از کنار تابوت در ترانشه و ویدئوها از حفاری برای ایجاد اتاق را برای بیشتر تابوت.

صدای جیر جیر گفت که او پیش بینی نشده است “موقت مايکل هارت در جزیره به جز بلامعارض.”

“اگر هیچ کس ادعا کرد که آنها هیچ یک از ابلاغ هیچ کس را می توان در راه هر شکل و فرم آنها به خاک سپرده خواهد شد به طور موقت و در انتظار امیدوارم روز هنگامی که ما می توانید پیدا کردن اعضای خانواده و یا عزیزان” د Blasio روز جمعه گفت.

“اما اگر در هر نقطه از اعضای خانواده بازده بدن داده خواهد شد و به اعضای خانواده,” او اضافه شده است.

افراد باید 14 روز به ادعای کسی را که مرده است به گفته رئیس دفتر معاینات پزشکی. تعداد گزارش شده است که کاهش از آنچه به طور معمول 30 روز پنجره.

اگر خانواده و یا عزیزان برقراری ارتباط است که در آن دوره دو هفته ای “حتی اگر آنها نمی تواند در حال حاضر آمده است که به کار گرفته خواهد شد متفاوت” د Blasio گفت.

جزئیات: پیانیست جاز الیس مارسیاس که در 85 از COVID-19 بود ایلخانی افسانه ای خانواده موسیقی

بیشتر تسکین اندازه گیری اعلام شد پنج شنبه شب توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, که گفت که او موضوع یک حکم اجرایی را اضافی مدیران مراسم تشییع جنازه به دولت برای کمک به با بالا بودن تعداد مرگ و میر به علت COVID-19.

هر چند مقامات اعلام کرده اند که منحنی از بحران مسطح است—نتیجه دقیق اجتماعی فاصله اقدامات در محل—با استناد به کاهش بستری شدن در بیمارستان و نرخ ICU پذیرش روزانه تعداد مرگ و میر همچنان به یاد ماندنی.

“این زندگی از دست کسانی هستند که در در آمد که ارتفاع طول مدت بستری و ما در حال از دست دادن آنها” کومو در روز جمعه گفت.

“در هر صورت شما درمان می شود و بهتر و مرخص شدن و یا به شما اقامت در بیمارستان و احتمالا باد در ونتیلاتور. دیگر شما را در یک ونتیلاتور کمتر احتمال دارد شما خواهد آمد ونتیلاتور و این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: دانش آموزان در برزخ: آموزشی آینده برای شهر نیویورک, کودکان غرق در عدم قطعیت

در شهر نیویورک در حدود 24 ساعت دوره بین 9:30 صبح روز پنج شنبه و 10:15 صبح روز جمعه 639 coronavirus مرگ و میر ثبت شد با توجه به داده ها از شهر وزارت بهداشت. تعداد زیر ثبت 824 مرگ و میر که وارد شده بودند در 24 ساعت قبل از داده ها نشان داد.

در ایالت نیویورک که در حال حاضر بیشتر تایید coronavirus موارد بیش از هر کشور تنها 777 نفر بین پنج شنبه و جمعه, کمک به کل از 7,844 coronavirus مرگ و میر در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>