شهر لندن لغو افتخار اعطا شده به میانمار در سوچی

شهر لندن شرکت (CLC) در روز پنج شنبه لغو یک افتخار اعطا شده به آنگ سان سو چی در طول درمان از اقلیت Rohingya مسلمانان در میانمار.

نمایندگان در بدن اجرا می شود که لندن در مرکز تاریخی شهر و منطقه مالی رای به لغو آزادی این شهرستان اعطا شده به سوچی سه سال پیش.

بیشتر:

این حرکت در بریتانیا به دنبال سوچی ظاهر به عنوان میانمار غیر نظامی رهبر در دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) در لاهه در ماه دسامبر شخصا به دفاع از کشور خود در برابر اتهام تجاوز به عنف و آتش سوزی و کشتار جمعی علیه Rohingya قربانیان.

است که آنگ سان سو چی گناه از پوشش جنایات جنگی? | چشمگیر

“امروز تصمیم بی سابقه ای نشان دهنده این شهرستان شرکت محکومیت انسانی سوء استفاده های انجام شده در میانمار گفت:” دیوید Wootton, صندلی از CLC کمیته که در معاملات با افتخاری آزادی.

“استدلال برای حذف از دریافت جایزه شده بود بسیار تقویت شده توسط آنگ سان سو چی‘s ارتباط نزدیک با میانمار دولت در [لاهه] شنوا و همچنین عدم پاسخ [به این کمیته نامه],” او گفت:.

سوچی در اصل اعطا افتخار است که قدمت آن به 1237 در ماه مه سال 2017 در به رسمیت شناختن او “غیر خشونت آمیز مبارزه در طول سال های بسیاری برای دموکراسی و تعهد استوار به ایجاد یک جامعه که در آن مردم در صلح زندگی می کنند و امنیت و آزادی”.

او با حضور در مراسم اهدای جایزه خودش را در طول تور اروپا اما در مواجهه تظاهرات حتی پس از آن در مخمصه Rohingya.

قبلی دریافت کنندگان این افتخار شامل بریتانیا در زمان جنگ رهبر وینستون چرچیل ضد آپارتاید نلسون ماندلا رهبر و دانشمند استفان هاوکینگ.

انکار نسل کشی اتهامات

در دسامبر سوچی گفت: ICJ نظامی به رهبری “عملیات مشترک” در غرب ایالت راخین در برابر Rohingya شد در پاسخ به اتهام هماهنگ Rohingya حملات در برابر ده ها تن از ایستگاه های پلیس در ماه اوت سال 2017.

صلح نوبل جایزه نوبل میانمار گفت: “به طور فعال بررسی, prosecutes و مجازات سربازان و افسران که متهم به تخلف” و استدلال دادگاه همچنین به عنوان شناخته شده جهان دادگاه باید صلاحیت ندارد.

او توضیح داد که این درگیری به عنوان یک داخلی یکی و گفت: اگر نقض حقوق بشر رخ داده بود و نه افزایش به سطح نسل کشی است.

در ژانویه ICJ دستور میانمار برای جلوگیری از نسل کشی Rohingya مسلمانان در رخین. میانمار دولت را رد کرد و این حکم گفت: بر این اساس بود که یک “تصویر تحریف شده از وضعیت”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>