تابعیت شورش در دهلی نو روشن مرگبار در حالی که برگ برنده مذاکرات تا مذهبی وحدت در هند

صدها نفر از معترضان در خیابان های دهلی نو برای سومین روز در حال اجرا است.

حداقل نه نفر کشته و بیش از 100 مجروح شده اند در دهلی نو از جمله یک افسر پلیس در طول شورش است که شاهد تظاهرات و علیه یک بحث جدید قانون تابعیت clash برای سومین روز متوالی, تهدید به تحت الشعاع قرار دادن رئیس جمهور تهمت سفر به هند است.

خشونت آغاز شد و در روز یکشنبه هنگامی که Kapil Mishra, یک نماینده مجلس برای حاکم ملی هندو BJP, پارتی, برگزار شد, تجمع در حمایت از قانون تابعیت که موجب تظاهرات در سراسر این کشور در پایان ماه.

روز دوشنبه پلیس دهلی در پاسخ به گزارش از شورش و آتش سوزی و درگیری میان اعتراض گروه با شلیک گاز اشک آور در چند منطقه در شمال شرقی دهلی نو به عنوان تندرو هندو گروه پرسه می زدند از طریق خیابان. معترضان همچنین آتش به مغازه ها و مسلمان در حرم شاهدان گفته آسوشیتد پرس با حداقل 100 نفر مجروح طی درگیری.

گروه رقیب پرتاب سنگ در هر یک از دیگر و فیلم از پیامدهای خشونت های منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد سوخته ساختمان ها و اتومبیل ها.

و در روز سه شنبه وجود دارد گزارش های تازه خشونت با رسانه های محلی گزارش داد که شمار کشته شدگان افزایش یافته بود تا نه است. پلیس دهلی تحمیل نظم عمومی بخش. 144 دیروز یک اندازه گیری است که منع قانونی مجمع و وعده داده است که “دقیق اقدام خواهد شد در برابر miscreants و عناصر ضد اجتماعی.”

Arvind Kejriwal, وزیر دهلی نو و عضو AAP یک رقیب حزب بی جی پی در بازدید از قربانیان خشونت در دو بیمارستان های محلی و خواستار پایان فوری خشونت های روز سه شنبه.

با وجود اضافی پلیس حضور شورش ادامه داد: در بخش هایی از دهلی نو روز شنبه, با توجه به رسانه های محلی با #DelhiRiots روند در رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است.

این شورش به بازیگران سایه رئیس جمهور تهمت سفر به هند, که در آن او صحبت کرد تا ایالات متحده-هند همکاری و تحسین خود را برای Narendra Modi, هندو ملی نخست وزیر.

مرگبار شورش روز دوشنبه در پایتخت آمد و به عنوان برگ برنده دریافت یک قهرمان استقبال در ورزشگاه کریکت کامل از ده ها هزار نفر از هواداران در احمدآباد گجرات. مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت که هند “با افتخار پذیرای, آزادی های فردی و حقوق حاکمیت قانون است.”

“ملت خود را همواره تحسین در اطراف زمین به عنوان محل که در آن میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از هندوها و مسلمانان و سیک ها بودند و, یهودیان, مسیحیان و یهودیان عبادت در کنار هم در هماهنگی که در آن شما صحبت می کنند بیش از 100 زبان و آمده از بیش از دو دوجین متحده و در عین حال شما همیشه قوی به عنوان یکی از بزرگ هندی ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وحدت خود را الهام بخش جهان است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه تهمت ادعا کرد که او تا به حال صحبت با مودی در مورد موضوع آزادی مذهبی و نخست وزیر “باور نکردنی بود در آنچه که او به من گفت.”

“آنها بسیار سخت کار کرده اند در آزادی مذهبی” او گفت:. “تا آنجا که مسلمانان نگران هستند, او به من گفت که آنها تا به حال 200 میلیون مسلمان در هند و مدتی پیش وجود دارد 14 میلیون … [Nader] گفت: آنها کار بسیار نزدیک با جامعه مسلمان.”

“آنها بسیار سخت کار کرده اند در آزادی مذهبی” او گفت:.

در عین حال در سراسر کشور تظاهرات های خروشان برای ماه بیش از یک بحث جدید شهروندی, حقوق شهروندی اصلاح قانون است که فعالان و سیاستمداران مخالف می گویند تبعیض علیه هند اقلیت مسلمان. منتقدان این قانون می گویند دولت به دنبال ساخت ضریح مذهبی به هند شهروندی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>