کلیسای تحت پیگرد بیش ویروس محدودیت می سوزد

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز است که محکوم کردن یک کلیسا آتش که گرفت به عنوان یک آتش سوزی

HOLLY SPRINGS, از دست ندهید. — می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در روز پنج شنبه وقوع یک آتش کلیسا که در حال بررسی به عنوان یک آتش سوزی. اولین کلیسای پنطیکاستی در هالی اسپرینگز سوخته در چهارشنبه حدود یک ماه پس از آن طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن شهرستان محدودیت در گردهمایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

رسانه های خبری گزارش داد که محققان از مارشال شهرستان کلانتر دفتر در بر داشت گرافیتی در پارکینگ کلیسا که به عنوان خوانده شده: “شرط می بندم شما در خانه بمانند در حال حاضر شما hypokrites.”

خواه فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری در جکسون است که آتش و پیام او را “دل شکسته” و “خشمگین است.”

“این است که ما به عنوان یک مردم” ریوز گفت. “این است که ما به عنوان یک دولت است.”

کشیش جری Waldrop گفت که او و دیگر رهبران کلیسا هیچ ایده که ممکن است مجموعه ای از آتش و یا در سمت چپ نقاشی های دیواری.

“هیچ دشمنان است که ما می دانیم از” Waldrop گفت. “ما نمی دانیم که هر کسی که ما حتی فکر می کنم می تواند قادر به انجام چیزی شبیه به این.”

کلیسا شکایت کرد شهر هالی اسپرینگز در مارس ادعا افسران پلیس مختل کرده بود یک کلیسا مطالعه کتاب مقدس و عید پاک خدمات. هالی اسپرینگز شهر وکیل شرلی بایرز گفت: نزدیک به 40 نمازگزاران در داخل ساختمان کلیسا نمی شد تمرین های اجتماعی فاصله در آوریل 10 زمانی که نقض استنادی برای کلیسای صادر شد.

Churchgoers تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در داخل خانه و تنها برگزار داخل سالن خدمات زمانی که آب و هوای بد نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به جمع آوری خارج از طرح دعوی در دادگاه گفت. بایرز گفت: این شهرستان اصلاح آن محلی منظور در اواخر ماه آوریل به اجازه می دهد برای درایو-از طریق خدمات کلیسا.

فرماندار امن تر-در-خانه جهت است که منقضی دوشنبه اجازه می دهد تا کلیساها به کار به عنوان ضروری کسب و کار, اما آن را محدود به اندازه داخل سالن اجتماعات. خواه فرماندار نیز خواسته شبان به دنبال بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی فاصله و شیوه های دیگر برای کاهش گسترش ویروس. ریوز با صدور دستورالعمل در این هفته برای مکان عبادت به راه اندازی مجدد خدمات در داخل ساختمان خود را.

مقامات در حال ارائه یک پاداش برای راهنمایی در این آتش سوزی بررسی است.

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>