چینی غول تکنولوژی انتقاد ما برای ‘سیاسی کسب و کار’

یکی از چین بزرگترین شرکت های فن آوری تا انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای “سیاسی کسب و کار” بعد از آن سیلی صادرات ایران در 33 بیشتر شرکت های چینی و نهادهای دولتی

پکن – یکی از چین بزرگترین شرکت های فن آوری تا انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای “سیاسی کسب و کار” بعد از آن سیلی صادرات ایران در 33 بیشتر شرکت های چینی و نهادهای دولتی است.

جدید اقدامات جمعه اعلام کرد گسترش آمریکا علیه شرکت های چینی واشنگتن می گوید ممکن است تهدیدات امنیتی و یا درگیر در نقض حقوق بشر ، پکن با انتقاد از محدودیت های اعمال شده قبل از آن در فن آوری های غول پیکر هواوی و دیگر شرکت های چینی است اما در عین حال می گویند که آیا آن را تلافی خواهد کرد.

برجسته ترین نام در آخرین لیست سیاه است Qihoo 360, یک تامین کننده اصلی نرم افزار ضد ویروس و یک مرورگر وب است. تصمیم به اضافه کردن این شرکت به وزارت بازرگانی این نهاد لیست محدودیت دسترسی آنها به ایالات متحده آمریکا, قطعات و تکنولوژی نیاز به اجازه دولت برای صادرات است.

Qihoo 360 “قویا مخالف این غیر مسئولانه عمل و وزارت تجارت ایالات متحده را در عمل کسب و کار سیاسی و علمی و فن آوری و تحقیق و توسعه این شرکت گفت: در آن حساب رسانه های اجتماعی.

Qihoo 360 و شرکت های دیگر نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات دوشنبه که در مورد ایالات متحده فن آوری استفاده می کنند و چگونه این محدودیت ممکن است تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. دولت چین تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

چین نوپای تکنولوژی صنایع در حال توسعه تراشه پردازنده, نرم افزار, مخابرات, سخت افزار, برق باطری ماشین و سایر محصولات. اما آنها هنوز هم نیاز آمریکا و اروپا و ژاپن قطعات و سایر ورودی ها برای گوشی های هوشمند و دستگاه های دیگر و همچنین برای فرآیندهای تولیدی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت چینی توسعه فن آوری است که بر اساس حداقل در بخشی در سرقت خارجی دانش. مقامات آمریکایی می گویند که ممکن است حمایت جاسوسی و یا سلاح های توسعه است که ممکن است تهدیدی برای امنیت ایالات متحده و چین در آسیا ،

شکایت در مورد پکن تکنولوژی جاه طلبی باعث تهمت به افزایش وظایف واردات چین در سال 2018 راه اندازی یک تعرفه جنگ است که وزن در تجارت جهانی. دو دولت امضا آتش بس در ماه ژانویه اما تهمت و تهدید کرده است به عقب اگر چین نتواند به خرید بیشتر آمریکا صادرات است.

شرکت Huawei که مورد هدف قرار گرفتند زودتر تحریم های ایالات متحده را انکار آنها یک تهدید. مقامات چینی متهم واشنگتن با استفاده از ساختگی هشدارهای امنیتی برای جلوگیری از افزایش رقبا به ایالات متحده صنایع با تکنولوژی.

Qihoo 360 بود در میان 24 شرکت و یا دولت وابسته به نهادهای وزارت بازرگانی گفت: در برخواهد داشت “خطر قابل توجهی برای حمایت از تهیه اقلام نظامی برای پایان دادن به استفاده از در چین است.”

یکی دیگر از لیست سیاه شرکت CloudMinds Technology Co., یک ساز اینترنتی مرتبط با روبات ها در پکن گفت: تمام محصولات خود را در “طراحی شده برای استفاده غیر نظامی.” آن را به دادگاه تجدید نظر به دولت ایالات متحده در بیانیه ای که در آن حساب رسانه های اجتماعی به “متوقف کردن این ناعادلانه درمان است.”

Qihoo 360 که مقر آن در پکن معامله شد در بازار بورس نیویورک از سال 2011 تا 2015 زمانی که شرکت خریداری سهام ایالات متحده خود را. آن را پیوست بورس شانگهای در سال 2018 است.

وزارت بازرگانی گفت: هفت شرکت دیگر که عرضه تصویری و سایر تکنولوژی نظارت و دو نهادهای دولتی اضافه شد به لیست برای بودن “همدستی در نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر” در اسلام شمال غربی منطقه سین کیانگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>