دکتر چینی که صدا زنگ در مورد ووهان coronavirus می میرد

چینی, دکتر, که دردسر درست می کردم با مقامات این کشور کمونیستی برای صدایی اولیه هشدار در مورد شیوع کروناویروس روز جمعه درگذشت و پس از پایین آمدن با این بیماری است.

این ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در آن حساب رسانه های اجتماعی که دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک بود “متاسفانه آلوده در طول مبارزه با بیماری ذات الریه جدید کروناویروس عفونت است.”

بیشتر:

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این” به آن اضافه شده است.

Li تنبیه شد توسط پلیس محلی برای “گسترش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری.

شیوع محور در ووهان در حال حاضر بیش از آلوده 31,161 مردم در چین و کشته شدن حداقل 636 مردم باعث محدودیت های مسافرتی و قرنطينه در سراسر جهان و بحران در داخل کشور از 1.4 میلیارد دلار است.

سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به شادی دارند کار می کنند که او” در ویروس.

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق.

یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

Li شد در میان تعدادی از متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی نیویورک تایمز روزنامه گزارش داد اوایل این هفته.

آن گفت که پس از رمز و راز بیماری تا به حال زده هفت نفر در یک بیمارستان Li گفت: آنها در چت آنلاین گروه دسامبر 30: “قرنطینه در بخش اورژانس است.”

ووهان مقامات بهداشت احضار لی در وسط شب به توضیح دهد که چرا او تا اطلاعات و پلیس بعد از آن او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به “غیر قانونی رفتار” بار گفت.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر قبلا” لی در مصاحبه ای گفت: در زمان از طریق متن پیام: “من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

در مصاحبه با الجزیره, دکتر وین گوپتا از دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی در سیاتل توصیف Li مرگ به عنوان “غم انگیز” و اضافه کرد که سلامت عمومی جامعه است و به همان اندازه غمگین در مورد بدرفتاری.

با وجود برخی از “اشتباه” گوپتا گفت که چین به طور کلی در پاسخ به شیوع است “قابل توجه است.”

در تحولات دیگر در شیوع یک نوزاد در چین جوانترین شناخته شده فرد آلوده به ویروس.

نوزاد متولد شده در روز شنبه در ووهان و تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد, مقامات گفت. اما دقیقا چگونه کودک آلوده شد مشخص نیست.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>