چین می تواند گردشگران اقامت قرار داده و همراه خود را با دلار

سنگاپور – چین بزرگترین منبع خروجی گردشگران است. اما ممنوعیت سفر به حالت تعلیق پروازها و دولت مشاوره های در حال نگه داشتن بسیاری از می تواند گردشگران از سرزمین اصلی چین در صفحه اصلی خود توریستی دلار است.

این بدان معناست که اقتصاد منطقه ای به طور سنتی با حجم بالایی از گردشگران چینی در حال از دست دادن مقدار زیادی از آنچه که استفاده می شود به طور مداوم کسب و کار و در برخی از این بازارها مانند سنگاپور بسیاری از مردم محلی در حال ماندن در خانه برای ترس از گسترش coronavirus – ارائه یک-دو پانچ برای بسیاری از کسب و کارهای محلی.

بیشتر

مسافران ورودی از سرزمین اصلی چین را تا حدود یک پنجم از همه بازدید کنندگان به سنگاپور.

با وجود آن ارتباط قوی با سرزمین اصلی سنگاپور بود در میان نخستین کشورهایی تحمیل ممنوعیت سفر به چین و بازدید کنندگان پس از شیوع ویروس.

سفر هوایی از چین به رونق گرفت در سال های اخیر به مقاصد آسیایی مانند تایلند و ژاپن و مالزی و اندونزی است.

که: کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی’

اما که تغییر کرده است به طور ناگهانی پس از coronavirus شیوع و تاثیر آن نیز احساس در شهرستانها از استرالیا به آمریکا و اروپا که به طور سنتی دیدن حجم بالایی از مسافران چینی.

“شما در حال دیدن عظیم ظرفیت کاهش توسط شرکت های هواپیمایی” گرگ Waldron, آسیا سردبیر حمل و نقل هوایی اخبار سایت FlightGlobal الجزیره گفت:.

“این وحشتناک برای شرکت های هواپیمایی آن را وحشتناک برای هتل ها و کسب و کار در مقصد شهرستانها”.

نیمه خالی رستوران

روز جمعه در سنگاپور این کشور در وزارت بهداشت مطرح شده ارزیابی ریسک از coronavirus به دومین سطح معنی که بیماری شدید است اما نه گسترش به طور گسترده ای. وجود دارد حداقل 30 تایید موارد عفونت در سنگاپور تا کنون از جمله شش و پنج سنگاپور اتباع.

در شهرستان دولت Chinatown محله تجار می گویند کسب و کار با 50 درصد یا بیشتر.

در Wan نیان سنگ گلدان ماهی رستوران پاتریک شیه می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او می ایستد در درب در حالی که در انتظار مشتریان است. کسب و کار است که کمتر از نیمی از سطح عادی است.

“این دلیل است که از ویروس, افراد پارانوئید و نمی آیند به خوردن” او به الجزیره. “شما ببینید یک کاهش گردشگران می بینید یک کاهش در محلی”.

Singapore - coronavirus

مردم سهام تا در منابع غذایی پس از سنگاپور مطرح coronavirus شیوع هشدار به نارنجی در یک سوپر مارکت در سنگاپور در روز جمعه [ادگار سو/رویترز]

درک Lim, که همچنین می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان hawks تازه دورین و jackfruit از یک خیابان سبد خرید در محله چینی ها گفت که او به طور معمول باعث می شود یک حداقل از S 500 دلار ($359) در یک روز هفته و گاهی تا آنجا که S 1000 دلار ($719) در تعطیلات آخر هفته.

اما در دو هفته گذشته او در مورد S 120 دلار ($86) در روزهای هفته و شاید S 250 دلار ($179) در تعطیلات آخر هفته.

هیچ کسب و کار برای چینی راهنمای تور

بن ریچموند خیاط در محله چینی ها برای 25 سال زندگی می کردند که از طریق 2003 شیوع بیماری سارس, نگرانی از شیوع فعلی می تواند چند ماه گذشته به دلیل درمان شده است یافت نمی شود که او گفت: توضیح می دهد که رکود در ترافیک پا.

“وجود دارد یک dropoff در گردشگری” لیونل Chee یک سنگاپوری راهنمای تور الجزیره گفت:.

“معمولا اگر شما راه رفتن در امتداد Trengganu خیابان آن را شانه به شانه. زمانی که اتوبوس در آمده با گردشگران آن را بسته بندی شده”.

او افزود: “محله چینی ها است که معمولا بسته بندی شده در سال نو چینی” ما در این فصل جشن به پایان می رسد که در روز شنبه.

شیوع کروناویروس: بیمارستان ها در چین غرق با بیماران

Chee ملاقات برای قهوه به تازگی با دو راهنمای تور, گل یاس, قهوهای مایل به زرد و استنلی Foo. در حالی که آنها به مراتب کمتر مشتریان آن را حتی بدتر برای چینی زبان راهنمای تور به عنوان توریست سفر از سرزمین اصلی را به توقف آمده است.

“از آنجا که هیچ کس از آینده است PRC به سنگاپور وجود دارد این است که هیچ کسب و کار برای چینی راهنمای تور” Foo گفت.

مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور جزیره از سنگاپور باغ جاده خرید کمربند به گردشگاهها در امتداد رودخانه سنگاپور که در آن رستوران ها و کافه ها تهیه کردن به طور معمول پرتکاپو جمعیت. مراکز خرید هتل و کازینو در گزارش کسب و کار کاهش یافته و هفته گذشته تا نیمه با توجه به سنگاپور روزنامه ها.

ساکنان اجتناب جمعیت

علاوه بر این با بسیاری از ساکنان امید بستن به اجتناب جمعیت و وقایع عمومی بسیاری از برنامه ریزی تجمعات هستند که لغو و یا به تعویق افتاد.

“این نوع مانند مهره های بازی دومینو. بسیاری از این برنامه ها هستند که به تعویق افتاد که مانع مردم از حرکت در اطراف و اثرات کسب و کار” Chee گفت.

یک قطره در حد معمول فشار و شلوغی آشکار شد به ویلسون Leong, 42, زمانی که او در زمان یک اتوبوس سفر از سنگاپور به جوهور بهرو مالزی که در آن او می سازد مکرر academist:: دانشجویان آخر هفته.

Coronavirus مرگ در هنگ کنگ به چین اذعان ‘کاستی’

یک آخر هفته صبر کنید برای رفتن را از طریق گمرک در مرز می تواند دو ساعت یا بیشتر. شنبه گذشته آن را در زمان کمتر از 30 دقیقه است. بازگشت سفر به سنگاپور زمان تقریبا هیچ زمان و در همه به او اضافه شده است.

“خانواده ها با کودکان خود را در حال رفتن بیش از (مالزی) هیچ کس می خواهد به خطر ویروس” Leong به الجزیره.

Ang چو Keng, 62, یک خانه دار در سنگاپور می گوید: او اجتناب جرم حمل و نقل و فضاهای عمومی.

زمانی که او احساس کمی بیمار چند روز پیش او تصمیم گرفتند در مقابل رفتن به کلاس او در حال شکل گرفتن است.

“کلاس مدیر بود بسیار سپاسگزار است که من حضور نداشت. وجود اضطراب در همه جا,” او گفت: Al Jazeera.

Self-قرنطینه

به طور مشابه, سنگاپوری PN Balji قلم عروسی شنبه گذشته برای جلوگیری از ساخت تماس با جمعیت.

“فقط به احتیاط اضافی. من 72 سال من موجود شرایط, پس از آن بهتر است به دور ماندن” Balji به الجزیره.

در حالی که او احساس می کند کاملا سالم 24 ساله دانشجو کیت Yap قادر نخواهد بود به خارج و مورد تا آخر این هفته. او بازگشت به سنگاپور از پکن پس از سال نو چینی تجدید دیدار خانواده تنها به گفته او تا به حال به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

هنگامی که او رفت و به او خوابگاه به جمع آوری وسایل خود و بازگشت به پدر و مادر خود را’ سنگاپور خانه برای دوره قرنطینه “من دیدم که مردم از من برای ترس که من ووهان ویروس” او به الجزیره.

Singapore - Coronavirus

کادر پزشکی آماده سازی قبل از روش غربالگری در مرکز ملی بیماری های عفونی ساختمان در سنگاپور [فایل: Roslan رحمان/خبرگزاری فرانسه]

او افزود: “اشکال اصلی این است که که خود را قرنطینه می کند و تلفات در سلامت روان خود را. من شده اند قادر به رفتن به کلیسا نمی توانم به اشتراک گذاری غذا با دوستان و یا بیرون رفتن با آنها”.

یکی دیگر از دانشجو وینی Li, 22, نگران است که پدر و مادر او شهروندان چینی در پکن نمی خواهد بود قادر به حضور در فارغ التحصیلی او در ماه مه.

دیگران که در برخورد با مردم می گویند که آنها باید به اعتماد به تلاش های دولت برای کنترل شیوع. مانند Lim دو Chiau یک شتاب راننده که می گوید او انتظار ندارد او مسافر به پوشیدن ماسک صورت.

“چه کاری می توانید انجام دهید ؟ زندگی را در رفتن به صورت عادی” او به الجزیره.

کسب و کار, کنفرانس ها و رویدادهای دیگر در حال کوچک شده و یا به تعویق افتاد.

سنگاپور نمایشگاه هوایی آسیا بزرگترین هوافضا جمع آوری و تنظیم شده است برای شروع در چند روز آینده اما در یک مقیاس پایین سطح.

حوادث شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده توسط یک سنگاپور مبتنی بر سرمایه گذاری اجتماعی لغو شد با توجه به نگرانی های عمومی.

“Coronavirus واقعا wreaking ویران برای ما” تام طاووس-Nazil هفت پاک دریاهای ساحلی تمیز کردن سازمان الجزیره گفت:.

“رویدادهای شرکت بخش عظیمی از ما روز به روز بودجه و ما در حال حاضر تمام مشتریان برنامه ریزی شده برای ماه فوریه و مارس لغو شده است. یک هکاتون برنامه ریزی هفته آینده به منظور توسعه یک برنامه جمع آوری داده ها درست شد لغو بیش از حد”.

چوپان Lim کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>