چین نگرانی در مورد جدید کروناویروس خروش از آلوده ورود

چنگدو چین – طی چند روز گذشته چین بوده است گزارش یک رکود جدید در coronavirus موارد در صفحه اصلی; به جز هوبئی جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد در اواخر سال گذشته اکثریت قریب به اتفاق استان ها در سرزمین اصلی تا به حال هیچ عفونت های جدید.

اما با بیش از 1000 مورد در حال حاضر گزارش شده در خارج از کشور هر روز چین جدید نگران: که اتباع چینی از بازگشت به خانه از سفر خارج از کشور و یا خارجی بازدید از سرزمین اصلی به ارمغان بیاورد عفونت با آنها.

تا کنون وجود داشته است 15 تایید وارداتی موارد نزدیک به نیمی مربوط به یک گروه از افرادی که مشغول به کار در یک رستوران در شمال ایتالیا در شهر برگامو و همچنین مردم سفر از ایران و یک مرد که از انگلستان از طریق هنگ کنگ است.

“ما پیش بینی شده آغاز شد اما موفق به پیش بینی پایان گفت:” دکتر ژانگ Wenhong مدیر Huashan بیمارستان بخش بیماری های عفونی. “ما فکر کردیم که تا زمانی که چین کنترل وضعیت جهان خواهد بود امان فاجعه; اما در حال حاضر که شیوع این بیماری در چین است که به تدریج تحت کنترل ظروف سرباز یا مسافر است که در حال رشد در جهان است.”

دکتر ژانگ گفت که نگرانی برای دیدن ناگهانی افزایش موارد تایید شده در سراسر جهان است که افزایش خطر دامن زدن یک موج جدید از موارد در چین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مطرح شده آن ارزیابی ریسک برای جهانی COVID-19 شیوع از “بالا” به “بسیار بالا” در روز جمعه به بالاترین سطح هشدار.

این متوقف شده که با استفاده از “همه گیر” قبلی بالاترین هشدار پس از سال 2009 H1N1 اپیدمی جهانی.

با تایید جامعه گسترش در تعدادی از کشورهای خارج از چین, پکن پله تا آن قرنطینه تلاش ها با هدف کسانی که سفر به چین از خارج از کشور.

نظارت بر ریسک

“ما در حال حاضر لازم نیست که یک روش ویژه برای افرادی که از کشورهای دیگر به غیر از 14 روز در قرنطینه” وانگ ژو رسمی در چنگدو ورود و خروج بازرسی و قرنطینه اداره الجزیره گفت:.

“اما اگر ما با کسی که می رسد از مناطق پر خطر مانند کره جنوبی ایران یا ایتالیا, ما کارکنان خواهد شد که به دنبال نزدیک با مسافران در طول دوره قرنطینه برای اطمینان از وجود دارد هیچ خطر انتقال ویروس.”

China coronavirus

چین تحمیل اقدامات سختی را coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است اما به عنوان عفونت افزایش خارج از چین این نگرانی مسافران را تبدیل به یک منبع از عفونت های جدید [فایل: Stringer/سازمان حفاظت محیط زیست]

در میان تمام کشورهای مبارزه با COVID-19 ایران با بیش از 2000 آلوده و بیش از 70 مرگ و میر پتانسیل صادرات تعداد زیادی از موارد تایید شده به چین است. روابط بین دو کشور را گسترش داده اند به عنوان رهبری آمریکا تحریم های فشرده با اقتصاد ايران است.

بیش از 700 دانش آموزان چینی در حال تحصیل در قم که کانون ایران شیوع با توجه به یک دانشجوی چینی در دانشگاه قم که ترجیح داده به ناشناس باقی می ماند. پایتخت تهران میزبان حتی بزرگتر جامعه چینی است که با این نسخهها کار در ساخت و ساز غذا و صنایع دیگر از جمله بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه تهران.

با دولت ایران waiving از ویزا در ماه سپتامبر سال 2019 تعداد فزاینده ای از گردشگران نیز بازدید: بین ماه های سپتامبر و دسامبر سال گذشته تعداد گردشگران چینی وارد ایران افزایش یافت 130,000 در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به ابلاغ رسمی خبرگزاری ایرنا.

سعی کنید و جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس و با افزایش دشواری در ردیابی مسافران سفر تاریخچه ناشی از پروازهای غیر مستقیم همه شهروندان چینی در ایران توصیه شده است برای پرواز به طور مستقیم به چین به جای ترانزیت از طریق محل دیگری است.

تخلیه از ایران

یک دانش آموز چینی که مطالعات در دانشگاه تهران را تایید کرد با الجزیره که سفارت چین در تهران بود liaised با China Southern Airlines به تخلیه شهروندان چینی در ایران دو هفته پس از ایران گزارش اول خود را COVID-19 مورد است.

اولین پرواز ترک تهران در شب مارس 3 با صندلی برای حدود 200 نفر است. دانش آموز گفت که با توجه به پیام های ارسال شده توسط سفارت چین اولویت داده شد و به دانش آموزانی که در گیر شدند در قم و پرواز خواهد پرواز مستقیم از تهران به لانژو – یک شهر در چین غرب دور.

قبلا سفارت توصیه شده بود شهروندان چینی برای خودداری از سفر از طریق یک کشور ثالث و به انتظار برای رسمی پرواز چارتر, با توجه به بیانیه ای مشترک با الجزیره توسط دانشجو.

یانگ یک دانشجوی چینی در دانشگاه در بازگشت از ایران قبل از سفارت صادر کرد. در آپارتمان خود در پکن, او به یاد می آورد او خانه سفر.

“ما دریافت اخبار از اولین موارد تایید شده در ایران در فوریه 19 و دو مرگ و میر گزارش شده است که شب در حال حاضر, بنابراین من بلافاصله احساس وضعیت قرار بود به روی حیله و تزویر” یانگ درخواست می شود که تنها با نام خانوادگی او گفت: از خانه در حالی که ورزش یک 14-روز خود شده است. “همانطور که بیشتر کشورها شروع به بستن مرزهای خود با ایران, من فکر کردم من نیاز به خارج شدن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

شبیه به مسیر توسط یک شهروند چینی که در بازگشت از ایران بود و بعد از تایید به توان و حذف یانگ در زمان پرواز به مسکو و سپس به پکن در فوریه 28 – یک روز قبل از اولین وارداتی مورد گزارش شده در چین.

Coronavirus Iran

چین به توسعه روابط نزدیک در کسب و کار و گردشگری با ایران و صدها چینی تحصیل در دانشگاههای ایران [فایل: غرب آسیا آژانس خبری کرج]

“وجود دارد هیچ تایید موارد در پرواز ما, و هیچ کس با داشتن هر گونه تب بنابراین ما رفت و از طریق روش طبیعی کردم و ما حرارت بررسی می شود قبل از اینکه اجازه بازگشت به خانه” یانگ به یاد می آورد نسبتا صاف سفر.

“در حال حاضر من یک کارت متصل به درب خانه که می گوید:” این خانواده یک فرد(ع) که به تازگی از بازگشت به پکن و ورزش خود قرنطینه از تاریخ 28 فوریه تا مارس 12.'”

کار در ایتالیا

از مارس 3, Qingtian شهرستان در استان ژجیانگ گزارش شده بود در مجموع از 8 وارداتی موارد از ایتالیا — بالاترین در کشور است. بیش از 300 ، 000 نفر از Qingtian شهرستان شناخته شده به خارج از کشور رفته اند به کار برخی از 100000 نفر از آنها به ایتالیا که ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر پس از چین است.

تا کنون بیش از 100 نفر بازگشته اند به Qingtian از ایتالیا اما دولت محلی تلاش برای متقاعد کردن کسانی که هنوز هم وجود دارد به ماندن قرار داده است.

“کسانی که بازگشت به Qingtian نه تنها در حال اجرا خطر آلوده شدن یا پخش ویروس در راه بازگشت به چین بلکه نما چالش های اضافی به سلامت خود و خانواده و شهر ما” دولت گفت: در اطلاع.

هشدار نیز گذاشته قرنطینه قوانین برای کسانی که در حال بازگشت و یا در حال حاضر ساخته شده راه خود را از صفحه اصلی: همه از بازگشت از خارج از کشور چین باید ثبت نام کنید با دولت برای روشن شدن این که آیا آنها شده اند به هر گونه ویروس-مناطق آلوده در گذشته 14 روز و هر کس در بازگشت نیز خواهد شد قرار داده و تحت یک اجباری 14 روز در قرنطینه.

از جمله اقدامات در نظر گرفته شده در دیگر استانها و شهرهای بیش از حد.

مسافران از کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا نیز دیده می شود به عنوان یک خطر به عنوان چین را outbreak – هنوز هم بزرگترین – به نظر می رسد در آینده تحت کنترل است.

چینگدائو یک شهر ساحلی در شمال شرقی چین است که دارای روابط نزدیک تجاری با کره جنوبی و ژاپن با دریافت بیش از 20 ، 000 مسافران از خارج از کشور بین 24 ژانویه و فوریه 24.

دولت شهرستان دارای طبقه بندی آنها به چهار گروه برای سطوح مختلف از قرنطینه: مردم با سفر به تاریخچه آلوده کشور; افرادی که آمده اند به تماس نزدیک با تایید بيماران در حالی که در خارج از کشور; مسافران که در زمان همان پرواز با کسی که دارای علائم و افرادی که به یک تب در مرز بازرسی.

‘تنها خروج بدون ورود’

در تلويزيون شمال چینی استان نزدیک به کره جنوبی مسافران سفر از مناطق با تایید موارد خواسته شده را به نشانه اعلام موافقت اجباری 14 روز در قرنطینه.

استانها مانند ژجیانگ Ningxia و گوانگ دونگ نیز اتخاذ اقدامات مشابه با تمرکز بر شهروندان بازگشت به خانه.

برخی از گذرگاه های مرزی را آغاز کرده اند انکار ورود به خارجی ها.

“ما در حال حاضر اتخاذ “تنها خروج بدون ورود’ سیاست: تنها افرادی که مایل به خروج از شنژن می توانید ترک و خارجی می تواند وارد” لی Shuntao یک بازرسی مرزی رسمی در شنژن را Shekou عبور از مرز است که ارتباط با هنگ کنگ و ماکائو گفت: Al Jazeera. “این سیاست تا به حال شده است در محل از فوریه 29.”

با مهر و موم کردن میلیون ها نفر از مردم که زندگی می کنند در ووهان و بقیه از استان هوبی چین در حال حاضر نشان داده شده است تمایل خود را به اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از شیوع بیماری است. کسانی که موفق به مطابق با دستورات خطر شکستن مدنی و کیفری قوانین بسته به وضعیت خاص.

اما در حالی که برخی از کشورها مسدود شده, ورود به چینی و متوقف پرواز و برخی از خود دولت های محلی به نظر می رسد به انجام همان پکن اصرار دارد آن را نمی خواهد مهر و موم خود را از جهان است.

“در این زمان بین المللی محیط زیست به هیچ وجه ما را به تمرین پیشگیری و کنترل توسط ‘بسته’ چین” ژائو Lijian. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 2.

“تنها از طریق همکاری جهانی می تواند ما را موفق به شکست دادن ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>