چین virus تلفات موج گذشته 800 به عنوان عفونت های کوه

مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از coronavirus رسید به 811 ملی کمیسیون بهداشت گفت: به عنوان یک ژاپنی و یک آمریکایی شد اولین خارجی ها به مرگ از بیماری در چین است.

این کمیسیون در گزارش 89 مرگ و میر در سراسر کشور تا نیمه شب روز شنبه با 81 از مرگ و میر در هوبئی مرکزی استان در قلب شیوع.

بیشتر:

بیشتر مردم در حال حاضر از درگذشت coronavirus در چین از هم در سراسر جهان در طول 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (SARS), با تعدادی از عفونت ها در این کشور افزایش به 37,198.

دو نفر فوت کرده اند از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین – و حداقل 25 کشور تایید کرده اند موارد است.

عمده شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از ووهان و گسترده تر هوبئی استان در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 9

چین سلامت بدن هشدار استفاده بیش از حد از لباس محافظ

ملی چین کمیسیون بهداشت به نام “منطقی” استفاده از لباس محافظ در بیانیه ای در روز یکشنبه و هشدار داد در برابر “بیش از حد و نظم” استفاده از لباس است که اتلاف منابع و همچنین می تواند در افزایش عفونت است.

بیانیه ای صادر شد که چین مواجه شدید کمبود تجهیزات از جمله لباس و ماسک و عینک ایمنی برای محافظت از کارگران پزشکی از عفونت است.

هر چند منابع از لباس های محافظ بهبود یافته است و آنها هنوز هم کافی نیست گفت: این بیانیه است.

فیلیپین سرسختانه 30 از جمله نوزاد از ووهان

سی فیلیپینی بازگشت به فیلیپین روز یکشنبه از ووهان وزارت امور خارجه (DFA) گفت.

بیست و نه بزرگسالان و یک نوزاد با هواپیما در یک پرواز اجاره مرتب توسط وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان بخش است که فرود در پایگاه هوایی کلارک, شمال غرب پایتخت, Manila.

بازگشت مسافر و 10 عضو دولت تیم منتقل شدند از هواپیما به اتوبوس که در زمان آنها را به نزدیکی ورزشکار روستا در شهرستان کلارک برای 14 روز در قرنطینه.

وجود دارد حدود 300 فیلیپینی در هوبئی بر اساس دولت فیلیپین را برآورد اما گفت نه همه تا به حال می خواستم به تخلیه شود.

سنگاپور نخست وزیر پاکستان به وحشت بیش از coronavirus

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong اتحاد مردم خواست آرامش خود را حفظ بیش از این گسترش coronavirus در شهر-دولت پس از تصمیم گیری به منظور بالا بردن سطح هشدار برای عفونت منجر خریداران عجله به سوپر مارکت ها و پاک کردن قفسه ها از موارد ضروری.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت” لی گفت: در تصویری که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. “ما در حال قفل کردن شهر و یا محدود همه به ماندن در خانه. ما منابع کافی. وجود دارد بدون نیاز به سهام تا با از طریق مسنجر رشته فرنگی یا کنسرو مواد غذایی و یا کاغذ توالت.”

سنگاپور که گزارش 33 مورد از این ویروس خود را مطرح سطح هشدار در روز جمعه به “پرتقال” همان است که در طول شیوع سارس در سال 2003. سطح هشدار نشان می دهد که این ویروس شدید عبور می کند و به راحتی بین مردم است.

Coronavirus ‘خبر جعلی’ شبکه کشف شده در مجارستان

مجارستانی پلیس گفت: آنها تا به حال کشف یک شبکه “خبر جعلی” وب سایت هایی که گزارش ادعا coronavirus مربوط به مرگ و میر در مجارستان تا کنون رایگان از گزارش عفونت های ناشی از ویروس کشنده.

یک زن و مرد مشکوک از “عامل ده ها تن از جعلی پورتال خبری و مرتبط Facebook pages” این ادعا که چند نفر آلوده شده است و درگذشت از کروناویروس گفت: بیانیه ای در وب سایت پلیس.

کامپیوتر و تجهیزات کشف و ضبط شد در مکان های مختلف در طول حملات قرار گرفت که در روز جمعه گفت: این بیانیه است.

سنگاپور تخلیه 174 در دومین پرواز از ووهان

سنگاپور نصب شده یک دوم تخلیه پرواز از ووهان در یکشنبه, آوردن خانه 174 سنگاپور و خود و اعضای خانواده خود در وزارت خارجه گفت:.

شهر-دولت تخلیه 92 سنگاپور از ووهان در ژانویه 30, برخی از آنها را پس از تأييد شده به عنوان آلوده.

بازگشت مسافران را تحت غربالگری پزشکی در بدو ورود در سنگاپور فرودگاه Changi وزارت امور خارجه گفت: در روز یکشنبه. کسانی که با تب و یا علائم تنفسی گرفته خواهد شد به تعیین شده از بیمارستان برای بررسی بیشتر, در حالی که باقی مانده مسافران خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

این پرواز نیز در زمان برخی از اتباع چینی به ووهان آن اضافه شده

خواندن و به روز رسانی از شنبه, آوریل 8 در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>