چین ویروس مرگ و میر در حال حاضر در 81 بيش از 2700 مورد تایید

چین روز دوشنبه گفت که این مرگ و میر از یک کشنده coronavirus شیوع شروع به پریدن کرد تا 81 به عنوان سخت ضربه استان هوبئی اعلام کرد 24 جدید مرگ و میر و گسترش اقدامات برای نگه داشتن مردم در آنچه که معمولا در کشور را بزرگترین فصل تعطیلات.

تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور به شدت افزایش یافت به 2,744 در انتخابات گفت: به عنوان رسانه های دولتی گزارش مرگ برای اولین بار در استان هاینان; 80 سال.

ملی شمارش از تایید عفونت افزایش 769 حدود نیمی از آنها در هوبئی ملی کمیسیون بهداشت گفت. آن گفت: 461 از کسانی که آلوده بودند در یک بیماری جدی است.

بیشتر:

چین مهر و موم کردن هوبئی در کشور را مرکز بی سابقه عملیات مؤثر بر ده ها میلیون نفر از مردم در نظر گرفته شده که به سرعت انتقال ویروس تنفسی.

پایان قمری تعطیلات سال نو چین, شلوغ ترین سفر فصل عقب رانده شد تا یکشنبه از روز جمعه به “موثر در کاهش تجمع جرم” و “جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” یک کابینه بیانیه ای گفت:. مدارس نیز به تعویق بازگشایی تا اطلاع ثانوی آن اضافه شده است.

موارد تایید شده اند در نیمه خودمختار مناطق ماکائو و هنگ کنگ که در آن دولت تبدیل اردوگاه های تعطیلات به مراکز قرنطینه.

کره جنوبی تایید چهارم آن مورد در روز دوشنبه.

پراکنده موارد نیز تایید شده است در تایلند, تایوان و ژاپن و ایالات متحده و ویتنام و سنگاپور و مالزی و کامبوج و نپال و فرانسه و کانادا و استرالیا. آمریکا تایید کرده است موارد در واشنگتن شیکاگو جنوب کالیفرنیا و آریزونا.

قبلا ناشناخته سرایت باعث شده جهانی نگرانی به دلیل شباهت آن به سندرم حاد تنفسی (سارس) پاتوژن که در چین نشات گرفته در سال 2002 و در ادامه به کشتن صدها نفر از مردم نه تنها در چین بلکه در هنگ کنگ و بیشتر در صحرا.

الجزیره Adrian قهوه ای که در گزارش های ویروس سارس گفت که در حالی که آن را به نظر می رسد که چین در حال حاضر باز در برخی از راه های نه خیلی تغییر کرده بود.

“ما می دانیم که این ویروس در ووهان آغاز شد به نظر می رسد در پایان ماه نوامبر بود اما تا پایان دسامبر که مقامات مطلع شود که, و آن را تنها پس از خلق چین گفت: او می خواست شفافیت کامل است که تمام این اطلاعات شروع به منتشر خواهد شد” براون گفت: از هنگ کنگ.

Coronavirus timeline

سانسور تا به حال تغذیه عمیق شک و تردید در مورد اطلاعات منتشر شده او اضافه شده است.

شدید, سفر, محدودیت های تحمیل گردیده و فراتر از مرکز با استان شاندونگ و چهار شهرستانها – پکن و شانگهای شیان و تیانجین – اعلام ممنوعیت از راه دور اتوبوس ورود و یا خروج.

پر جمعیت استان جنوبی گوانگدونگ جیانگشی در چین مرکزی و سه شهر آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک ،

این ویروس به فکر سرچشمه گرفته و در غذاهای دریایی که بازار نیز به فروش می رسد حیوانات وحشی در هوبئی سرمایه ووهان نسبت به پایان سال گذشته است.

دولت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که برتر لی کچیانگ حال بازدید این شهرستان به بازرسی مداوم تلاش برای مهار این بیماری همه گیر و صحبت با بیماران و کادر پزشکی.

Coronavirus

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>