چین virus تلفات جهش به 106 برخی 1,771 موارد جدید: Gov نمی

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین افزایش یافت و به 106 روز سه شنبه با 1,771 جدید مورد تایید مقامات گفت: به عنوان عفونت است که ظهور در مرکز استان هوبئی در اواخر سال گذشته ادامه داد: برای گسترش یافته است.

کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی این کانون شیوع گفت: 24 بیشتر مردم مرده بود از ویروس و 1,291 بیشتر شده بود آلوده بالا بردن تعداد کل عفونت وجود دارد به 2,714.

بیشتر:

حداقل 4,515 مردم در حال حاضر آلوده شده است در چین و موارد تایید شده است در جای دیگر در آسیا و همچنین اروپا و آمریکای شمالی در میان افرادی که اخیرا در ووهان.

دولت چین مهر و موم کردن تمام شهرستانها در هوبئی جداسازی برخی از 50 میلیون نفر در یک گسترده قرنطینه این امید را جلوگیری از گسترش این بیماری است. از راه دور اتوبوس و برخی از شبکه حمل و نقل عمومی نیز تعطیل در جای دیگر در کشور است.

الجزیره اسکات Heidler گزارش از پکن گفت: دانشمندان در تلاش بودند برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس جدید است که فکر را به سرچشمه گرفته و در حیوانات وحشی.

“آنچه واقعا در مورد در مورد این ویروس و بسیاری از لایه ها به آن است که چگونه به سرعت – و این است که از مقامات بهداشت در اینجا – آن گسترش یافته است,” او گفت:. “هر روز صبح ما را از خواب بیدار و اعداد به طور چشمگیری افزایش یافته به طوری که تمرکز است. در تلاش برای درک این ویروس (و) چگونه از آن گسترش می یابد. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که شناخته شده نیست در مورد آن.”

China virus

یک ميکروسکوپ الکترونی عبوری تصویر از اولین مورد جدا از coronavirus به دست آمده توسط ایسنا [حسن نیت ارائه میدهد از IVDC چین CDC از طریق GISAID از طریق رادیو فردا]

کنسولگری ایالات متحده در ووهان شهر در مرکز شیوع آماده برای پرواز خود را دیپلمات و برخی دیگر آمریکایی ها در خارج از کشور است.

ژاپن و مغولستان و فرانسه و دیگر دولت ها نیز آماده تخلیه.

مدرسه بازگشت به تعویق افتاد

چین توسعه یافته قمری تعطیلات سال جدید تا روز یکشنبه; روز سه شنبه اعلام شد که شروع ترم بعدی برای مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور خواهد بود به تعویق افتاد.

وزارت آموزش و پرورش را ارائه نمی دهد یک تاریخ برای تدریس را از سر گرفت.

اما یک بیانیه از وزارت گفت: موسسات آموزش خواهد بازگشایی, در مورد پایه و اساس.

China - coronavirus

مردم در پکن ایستگاه راه آهن به عنوان بزرگترین تعطیلات ملی تمدید شد برای خرید زمان در مبارزه با ویروس [Nicolas Asfouri/خبرگزاری فرانسه]

مدیران مدرسه دستور داده شده بود به “نیاز دانش آموزان نیست به بیرون رفتن به جمع آوری و برای برگزاری و یا شرکت در فعالیت های متمرکز”, این بیانیه اضافه شده است.

Coronavirus

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>