چین virus تلفات جهش به 106 حدود 1,300 موارد جدید: دولت

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در چین افزایش یافت و به 106 روز سه شنبه با حدود 1,300 جدید مورد تایید مقامات گفت: به عنوان عفونت است که ظهور در مرکز استان هوبئی در اواخر سال گذشته همچنان به گسترش است.

کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی این کانون شیوع گفت: 24 بیشتر مردم مرده بود از ویروس و 1,291 بیشتر مردم آلوده شده است افزایش تعداد موارد تایید شده به بیش از 4000 نفر در سراسر کشور.

بیشتر:

دولت چین مهر و موم کردن تمام شهرستانها در هوبئی جداسازی برخی از 50 میلیون نفر در یک تلاش گسترده ای را برای جلوگیری از این بیماری است. از راه دور اتوبوس و برخی از شبکه حمل و نقل عمومی نیز تعطیل در جای دیگر در کشور است.

China virus

یک ميکروسکوپ الکترونی عبوری تصویر از اولین مورد جدا از coronavirus به عنوان به دست آمده توسط ایسنا در تاریخ 27 ژانویه [حسن نیت ارائه میدهد از IVDC چین CDC از طریق GISAID از طریق رادیو فردا]

کنسولگری ایالات متحده در ووهان شهر در مرکز شیوع آماده برای پرواز خود را دیپلمات و برخی دیگر آمریکایی ها در خارج از کشور است.

ژاپن و مغولستان و فرانسه و دیگر دولت ها نیز آماده تخلیه.

چین توسعه یافته قمری تعطیلات سال جدید تا روز یکشنبه و روز سه شنبه گفت: این امر به تعویق انداختن شروع ترم بعدی برای مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور است.

وزارت آموزش و پرورش را ارائه نمی دهد یک تاریخ برای تدریس را از سر گرفت.

China - coronavirus

مردم در پکن ایستگاه راه آهن به عنوان بزرگترین تعطیلات ملی تمدید شد برای خرید زمان در مبارزه با ویروس [Nicolas Asfouri/خبرگزاری فرانسه]

اما یک بیانیه از وزارت گفت: موسسات آموزش خواهد بازگشایی, در مورد پایه و اساس.

مدیران مدرسه دستور داده شده بود به “نیاز دانش آموزان نیست به بیرون رفتن به جمع آوری و برای برگزاری و یا شرکت در فعالیت های متمرکز”, این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>