چین و چروک لیست جدید از حیوانات است که می تواند پرورشی برای گوشت

COVID-19 فکر این است که سرچشمه در ووهان مرطوب بازار است.

دولت چین منتشر شده یک لیست جدید از حیوانات است که می تواند پرورشی برای گوشت به عنوان کشور آغاز می شود دوباره به حالت عادی پس از رمان شیوع کروناویروس است که اندیشه به سرچشمه گرفته و در بازار در ووهان.

پیش نویس لیست منتشر شد پنج شنبه این کشور را از وزارت کشاورزی و امور روستایی و آنلاین در دسترس است برای یک دوره نظر عمومی.

لیست قبول دام و طیور شامل 18 گونه از سنتی کالاهای اساسی مانند خوک و گاو و مرغ و گوسفند و بز و بیشتر.

دولت سند همچنین تعیین 13 گونه از “مخصوص دام” مانند گوزن, گوزن شمالی, آلپاکا و دیگران.

این همچنین شامل یک رده خاص از دام است که می تواند برای مطرح خز اما نه برای مواد غذایی از جمله سمور یا راسو, روباه و راکون است.

چین وزارت کشاورزی و امور روستایی اشاره کرد و در بیانیه ای همراه با لیست که سگ ها “شده اند ‘تخصصی’ از سنتی حیوانات خانگی به همراه حیوانات” و باید شامل نمی شود به عنوان “دام” برای مواد غذایی است.

مقامات چینی تا به حال در ابتدا در ارتباط COVID-19 شیوع زیادی زنده, حیوانات بازارهای در ووهان که در آن بسیاری از موارد نشات گرفته است.

ابولا آمريکا ميگويد و در حال حاضر COVID-19 همه معتقد به شروع کرده اند به عنوان پاتوژن عبور از حیوانات به انسان است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که حدود سه چهارم از جدید بیماری های انسان سرچشمه در حیوانات.

در اواخر فوریه, چینی, نمایندگان مجلس به تصویب رسید تصمیم به منع تجارت از حیات وحش و از بین بردن تجارت و مصرف حیوانات وحشی پس از وقوع ظهور, با توجه به این ملت دولت-اجرای سازمان خبری سحام نیوز.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • ABC News’ مگی Rulli و لیندزی Griswold کمک به این گزارش.

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>