چین گزارش جدید کروناویروس موارد: به روز رسانی زنده

  • لیگ ایتالیا سری A در حال تنظیم رزومه کاری در ماه ژوئن پس از نزدیک به سه ماه تعلیق بیش از coronavirus نگرانی.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر مورد حمله قرار پکن بیش از coronavirus همه گیر تماس با ویروس “بسیار بد هدیه ای از چین”.

  • موارد جامعه انتقال coronavirus در حال رشد در آفریقا به ویژه در سومالی و آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: استراتژی جدید برای آزمایش مورد نیاز است برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.
  • دولت های اروپایی نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار.

  • بیش از 5.8 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 359,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 29

00:46 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس موارد

مقامات بهداشتی چین در گزارش جدید تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی تا پایان مارس 28.

ملی کمیسیون بهداشت آیا تایید پنج جدید بدون علامت coronavirus موارد on May 28, از 23 روز زودتر.

نظارت در میان coronavirus شیوع (3:39)

00:28 GMT – استرالیا New South Wales دولت هشدار COVID-19 بودجه تلفات

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز گفت: coronavirus همه گیر می تواند هزینه آن را به اندازه$20bn ($13.3 میلیارد دلار) در درآمد از دست رفته در طول چهار سال آینده, تاکید ضرورت برای احیای این کشور لکنت زبان اقتصاد.

انتشار اولین برآورد از تاثیر اقتصادی coronavirus NSW گفت: کسری بودجه بالغ بر یک$10-20 میلیارد انتظار می رود بیش از چهار سال آینده یک far cry از برآورد قبلی خود را در دسامبر سال 2019 به طور متوسط بودجه مازاد از 1.9 میلیارد دلار و بیش از چهار سال است.

“ما در مقابل این نوع از چالش اقتصادی دیده نمی شود در نسل شاید نه از مردم چکش آخرین پرچ به پل بندرگاه سیدنی در 1930s” گفت: NSW دولت خزانه دار Dominic Perrottet.

00:16 GMT – 14 میلیون اضافی می تواند مردم گرسنه در امریکا لاتین

این برنامه جهانی غذا گفت: برخی از 14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب می تواند تجربه شدید ناامنی غذایی در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی و فوری است که ما ارائه کمک های غذایی به تعداد فزاینده ای از مردم آسیب پذیر در منطقه و همچنین به عنوان کسانی که بستگی رسمی کار” گفت: میگوئل Barreto, WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب.

“ما هنوز هم برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر از تبدیل شدن به یک گرسنگی بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>