چین آماده کوسن برای ویروس شوک زمانی که بازار دوباره باز

بانک مرکزی چین اعلام کرده است قصد دارد برای تزریق 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به اقتصاد به کوسن شوک به بازارهای مالی از شیوع یک ویروس جدید که تجارت رزومه در روز دوشنبه بعد از یک مدت طولانی تعطیلات سال جدید قمری

پکن – بانک مرکزی چین اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای تزریق 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به اقتصاد به کوسن شوک به بازارهای مالی از شیوع یک ویروس جدید که تجارت رزومه در روز دوشنبه بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

بانک خلق چین اعلام کرد چندین اقدامات بیش از آخر هفته با هدف ایجاد ثبات در اقتصاد به عنوان تاثیر این ویروس گسترش می یابد با پرواز لغو شد, افزایش قرنطينه و کنترل های دیگر.

پکن تمدید معمول هفته تعطیلات سه روز اما بازار با توجه به بازگشایی دوشنبه و بسیاری انتظار دارند که آنها را به شدت افت میکند. در جای دیگر در منطقه است. نگرانی بیش از این آسیب بالقوه به کسب و کار و تجارت از شیوع باعث نوسانات گسترده ای در قیمت سهم.

روز جمعه توافق با ویروس ایجاد می شود قیمت سهم به شیرجه رفتن.

بانک مرکزی در بیانیه صادر یکشنبه گفت: این عملیات با هدف حصول اطمینان از نقدینگی کافی است.

در بیانیه ای جداگانه شنبه PBOC گفت که در حالی که بازار خواهد بازگشایی موسسات مالی باید به دنبال محلی مقررات قرنطینه کنید و سعی کنید برای به حداقل رساندن تجمع به منظور کاهش خطرات ناشی از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 14000 نفر کشته و بیش از 300.

که شامل اجازه می دهد چرخش شیفت کار آنلاین از خانه و استراتژی های دیگر آن را گفت.

تنظیم کننده نیز خواست بانک ها و دیگر موسسات مالی به افزایش وام دهی و جلوگیری از تماس در بدهی در مناطق به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

برخی از شهرها به ویژه چینی مرکزی شهر ووهان که این بیماری برای اولین بار ظاهر, و در نزدیکی شهر هنوز هم در مستند. شانگهای مقامات تمدید قمری تعطیلات سال جدید تا فوریه. 9. دانشگاه ها بسته باقی می ماند در حال حاضر.

سرزمین اصلی چین به معیار های شانگهای کامپوزیت شاخص غرق 2.8% به 2,976.53 در ژانویه. 23 آن در آخرین روز معاملاتی قبل از سال جدید قمری.

مقامات چینی دارای منابع عظیم برای مداخله به سرسخت وحشت فروش سهام و مستقر کرده اند آنها را در گذشته در زمان بحران.

سهم زیادی از 1.2 تریلیون یوان به تزریق به بازار خواهد رفتن به جلسه پرداخت تعهدات سقوط به علت به روز دوشنبه گفته تحلیلگران.

اما هنوز هم یک مقدار عظیم از بودجه.

“این است که فراتر از گروه کمک, رفع, و اگر این سیل ندارد خطر کردن در خلیج ما در یک عظیم, ضرب و شتم” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک مشتری توجه داشته باشید یکشنبه.

او اشاره کرد که عمده هر قطره در مدت کوتاهی پس از بازار بازگشایی خواهد بود “گرفتن.”

“این زلزله در باز کردن بلکه پس لرزه که درایو ریسک پذیری در دوشنبه,” او گفت:.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>