چین پیشنهاد اکید امنیت ملی قانون مبارزه با ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ

یک امنیت ملی قانون معرفی پنج شنبه در جلسه افتتاحیه به چین ملی برای مقابله با ادامه ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ اجازه می دهد پکن به ارسال آن ماموران امنیتی به فعالیت آزادانه در این مستعمره سابق بریتانیا به “انجام وظایف مربوطه به حفاظت از امنیت ملی در مطابق با قانون است.”

چینی اجرای قانون و ماموران امنیتی قبلا هیچ اجراء در هنگ کنگ تحت “یک کشور دو سیستم” تنظیم است که اجازه چینی مالی بین المللی hub درجه خاصی از استقلال به خود را اجرا می کند امور.

پیشنهادی امنیت ملی که مقامات چینی تلقی یک “ضرورت مطلق” و تضمین شده است به تصویب است و آخرین و گسترده تلاش پکن برای سفت گرفتن آن در هنگ کنگ است.

ایالات متحده به سرعت واکنش نشان داد و خواستار تصمیم گیری “یک ناقوس مرگ برای درجه بالایی از استقلال پکن وعده داده شده برای هنگ کنگ” وزیر امور خارجه مایکل Pompeo نوشت: در بیانیه صادر شده در صبح روز جمعه و “خواستار پکن به تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد.”

“هر گونه تصمیم گیری impinging در هنگ کنگ استقلال و آزادی به عنوان تضمین در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و قانون اساسی را به ناچار تاثیر ارزیابی ما از یک کشور و دو سیستم و وضعیت خاک” در این بیانیه اضافه شده است.

هنگ کنگ دارای ویژه وضعیت اقتصادی ایالات متحده تحت صادرات و تجارت و مقررات; چین پیشنهاد جدید تهدید می کند بر اساس برخی برآوردها $38 میلیارد دلار از تجارت بین ایالات متحده و هنگ کنگ و imperils دفاتر صدها نفر از شرکت های ایالات متحده وجود دارد.

برای 23 سال پس از هنگ کنگ تحویل داده شد توسط انگلیسی به چینی پی در پی هنگ کنگ دولت ها نتوانسته اند به تصویب خود را امنیت ملی که مورد نیاز بود خود را کوچک قانون اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی. هر بار که سعی کردم آن مواجه شد با مخالفت شدید از مخالفت نمایندگان مجلس و تعداد زیادی از ساکنان.

تلاش در سال 2003 به فشار از طریق محلی و امنیت ملی قانون فقط به عنوان هنگ کنگ شد و در حال ظهور از ویرانگر شیوع بیماری سارس در آورده نیم میلیون نفر از معترضان در خیابان. قانون کنار گذاشته شد به طور نامحدود.

این بار به عنوان COVID-19 است که ظاهرا تحت کنترل در چین, پکن, در حال برنامه ریزی برای دور زدن هنگ کنگ مقننه در دسترس نباشد و اعمال خود را با فرمان.

پکن می گوید که قانون “طول می کشد اقدامات لازم برای ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای ساز” به “حفاظت از امنیت ملی و همچنین جلوگیری از توقف و فعالیت های خطر انداختن امنیت ملی”است.

آن را به طور خاص طول می کشد هدف در “جدایی طلب خرابکارانه نفوذ و خرابکاری در فعالیت های در هنگ کنگ خارجی و نیروهای خارجی.”

سیاسی و ناآرامی های اخیر در هنگ کنگ پس از ماه ژوئن گذشته در دستور کار بالا بود که چین سالانه جلسه مجلس رسما افتتاح شد جمعه در پکن پس از تاخیر بیش از دو ماه است که از رمان coronavirus بیماری همه گیر. یک لحظه سکوت بود مشاهده شده در بسته بندی عالی هال از مردم با هزاران نفر از نمایندگان از سراسر کشور همه تست شده برای coronavirus از قبل و همه با پوشیدن ماسک به جز رئیس جمهور یازدهم و حکم دفتر سیاسی حزب کمونیست چین.

این COVID-19 همه گیر را ترک کرده است اثر خود را در این مجموعه مقالات که پکن معمولا با استفاده از به تنظیم دستور کار و اهداف خود را برای سال. آن است که معمولا به عنوان چین را مهم ترین رویداد سیاسی سال. با توجه به “بزرگ [اقتصادی] عدم قطعیت” ناشی از این بیماری همه گیر پکن برای اولین بار در تاریخ اخیر نه تنظیم یک هدف برای آن در تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 است.

نخست وزیر چین لی کچیانگ آیا اعلام کرد که این کشور افزایش خواهد داد و دفاع از آن صرف 6.6% به عنوان رابطه بین چین و ایالات متحده همچنان به دهانه.

اخبار هنگ کنگ امنیت ملی قانون باعث هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ به نزول بیش از 5.6 درصد و بزرگترین آن یک روز کاهش در پنج سال بیش از قطعیت در هنگ کنگ در آینده به عنوان یک باز مالی توپی و چشم انداز تظاهرات خیابانی بود که موسى در میان سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, فوران یک بار دیگر.

“این پایان هنگ کنگ. این پایان ” یک کشور و دو سیستم.’ این از آن است. اشتباه نکنید در مورد آن” دموکراسی نماینده مجلس دنیس Kwok شده است که هدف از پکن اخیر خشم گفت: رسانه ها پس از شنیدن این خبر از برنامه ریزی قانون پنج شنبه شب.

این اطلاعیه می آید فقط به عنوان هنگ کنگ واز آن COVID-19 وضعیت تحت کنترل با کمتر از یک تعداد انگشت شماری از محلی موارد بیش از ماه گذشته پس چرا در حال حاضر ؟

هنگ کنگ به عنوان سایت ضعیف است ؟

بعد از اغلب خشونت آمیز و ضد پکن تظاهرات رشد از مخالفت در حال حاضر خارج استرداد لایحه پکن به احتمال زیاد دیدم هنگ کنگ به عنوان یک پیوند ضعیف در چین دفاعی برای قدرت های غربی به بهره برداری, به خصوص به عنوان ضد چین لفاظی تبدیل شده هر دو حزب محوری نقطه در ایالات متحده است. در طول سال 2019 پکن دوخته تقصیر را به گردن خارجی “دست سیاه” برای برانگیختن پایدار تظاهرات که دیده می شد در آن زمان به عنوان جدی ترین چالش برای حزب کمونیست در یک نسل.

مردم روزانه سرمقاله است که روزنامه رسمی حزب کمونیست چین نوشت که وضعیت در هنگ کنگ است که دیگر یک مسئله محلی و که ” برای حفاظت از امنیت ملی است, ملی, مهم, نیست تنها یک ماده از هنگ کنگ است.”

دولتی چین روزانه سرمقاله استدلال کرد که قانون را به عنوان یک “کیت تست برای ضد پکن ویروس.”

“کسانی که در پیدا کردن اخبار دلگرم کننده و آرامش همواره کسانی که [در هنگ کنگ] ثبات و رفاه و حکومت قانون را در دل” آن را نوشت. “کسانی که زبان بیمار از آن بیشتر باید تبر به خرد کردن و وقتی که می آید به سرزمین اصلی چین.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده با تاخیر یک گزارش در اوایل این ماه در هنگ کنگ استقلال در انتظار پکن حرکت در هنگ کنگ. اگر آمریکا بداند هنگ کنگ اندازه کافی مستقل می تواند تحریم مقامات و لغو آن تجارت وضعیت و درمان هنگ کنگ فقط مانند دیگر سرزمین اصلی شهر است. یک لایحه دو حزبی بود پنج شنبه اعلام کرد که اعمال تحریم مقامات چینی و بانک هایی که انجام کسب و کار با اشخاص یافت به اجرای پیشنهاد امنیت ملی قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس حرکت ‘به شدت’

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده یک پاسخ قوی اگر این پیشنهاد به جلو حرکت می کند.

“اگر آن اتفاق می افتد, ما آدرس که موضوع بسیار شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید در جنوب چمن در راه خود را به میشیگان.

پس از قانون معرفی شد, هنگ کنگ بحرانزده رهبر کری لام انتشار بیانیه ای از پکن که در آن او است و حضور در این جلسات گفت: قانون “تنها اهداف اعمال تجزیه طلبی اخلال قدرت دولتی و سازماندهی و انجام فعالیت های تروریستی و همچنین فعالیت های تداخل با [هنگ کنگ] امور داخلی خارجی یا نیروهای خارجی.”

“آنها را تحت تاثیر قرار نمی مشروع حقوق و آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ از ساکنان تحت قانون یا مستقل قضایی قدرت از جمله نهایی داوری اعمال شده توسط قوه قضائیه در هنگ کنگ است.”

او نه آدرس چشم انداز سرزمین اصلی “نهادهای امنیتی از دولت مرکزی مردم,” راه اندازی سازمان در داخل مرزهای هنگ کنگ.

هنگ کنگ امنیت ملی پیشنهاد شده است انتظار می رود به تصویب در مجلس بعدی جمعه و کامل لایحه حرکت به یک رای خواهد بود و به قانون مصوب در هنگ کنگ تا پایان ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>