چین طرح جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ

چین را پیشنهاد امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در واکنش به سال گذشته خشونت گاهی اوقات طرفدار دموکراسی تظاهرات که سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997 با توجه به دولت, خبرگزاری مهر, نقاشی محکومیت از ایالات متحده است.

چینی ها در مجلس بحث برانگیز قانون جدید در آن جلسه سالانه شین هوا گفت: در یک حرکت به احتمال زیاد به استوک سیتی بیشتر ناآرامی در نیمه خودمختار سرزمین است. قانون معرفی خواهد شد در نشست کنگره خلق ملی که باز می شود در روز جمعه.

بیشتر:

رادیو فردا گفت: جلسه مقدماتی برای یک جلسه پارلمان به تصویب رسید دستور کار است که شامل یک مورد به نقد و بررسی یک لایحه “در ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای مکانیزم های هنگ کنگ منطقه ویژه اداری برای حفاظت از امنیت ملی”.

جنوب چین صبح پست روزنامه با استناد به منابع بی نام گفت: قوانین خواهد ممنوعیت تجزیه طلبی دخالت خارجی “تروریسم” و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا.

این طرح باعث شده است نگرانی های بین المللی در هنگ کنگ قرار است برای لذت بردن حقوق و آزادی های تحت “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب توافق زمانی که خاک شد بازگشت به چین تا 2047.

در سریع توبیخ رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ramped تا انتقاد از چین به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر گفت: واشنگتن واکنش نشان می دهند “به شدت” در برابر هر گونه تلاش پکن برای سفت کردن و کنترل خود را از هنگ کنگ.

درجه بالایی از استقلال و احترام به حقوق بشر شد کلید برای حفظ قلمرو ویژه وضعیت وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

“هر گونه تلاش برای تحمیل امنیت ملی قانون می کند که منعکس کننده اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود بسیار بی ثبات کننده خواهد بود و ملاقات با محکومیت شدید از سوی ایالات متحده و جامعه بین المللی” Ortagus گفت: در ایمیل و نظرات.

روز جمعه تایوان دولت خواست چین به رهبری هنگ کنگ به “بزرگتر آشفتگی” با پیشنهاد جدید امنیت ملی قانون.

تایوان به سرزمین اصلی امور شورا در بیانیه ای گفت که چین حزب کمونیست بود به اشتباه مقصر نفوذ خارجی و هنگ کنگ استقلال “جدایی” برای بی ثباتی در خاک

به دست گرفتن کنترل

تظاهرات آغاز شد و در هنگ کنگ تقریبا یک سال پیش بیش از یک شرکت خارج استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون به ارسال به سرزمین اصلی چین برای محاکمه. به عنوان هفته تن در تظاهرات تکامل به گسترده تر تماس برای دموکراسی و لغو کردند با پلیس تبدیل شد به طور فزاینده خشونت به اوج خود رسید در یک روز-محاصره در دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ در ماه نوامبر.

گزارش از پکن الجزیره کاترینا یو گفت: این قانون به معنای پکن در نظر گرفتن “به دست خود” وضعیت سیاسی در این سرزمین است.

“چه اتفاق خواهد افتاد که ما آن را درک کنیم [چین مجلس] را یک متمم به قانون اساسی است که در هنگ کنگ مینی قانون اساسی با استفاده از یک حقوقی پشت درب است که اساسا اجازه می دهد تا آن را به دور زدن معمول فرآیندهای قانونی در هنگ کنگ” یو گفت.

“این به این دلیل است که پکن آن را می بیند وجود دارد به سادگی بیش از حد از مخالفان طرفدار دموکراسی در مجلس هنگ کنگ به طوری که آنها در حال رفتن به مجبور به قرار دادن این در خود و این را بسیار قوی اعمال قدرت خود را,” او اضافه شده است.

هنگ کنگ شد و حکومت به عنوان یک مستعمره بریتانیا تا سال 1997. “یک کشور دو سیستم” طراحی شده است برای اطمینان از خاک نگهداری برخی استقلال از جمله یک قوه قضائیه مستقل و بیشتر آزادی های مدنی از سرزمین اصلی است.

مظنون زمان

امیلی لاو, یک عضو برجسته هنگ کنگ حزب دموکرات الجزیره گفت: که ساکنان هنگ کنگ شد “بسیار نگران بسیار نگران و آشفته” بیش از ترس قانون جدید “را به دور ما آزادی را به دور ما امنیت و حاکمیت قانون”.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند [پکن] شکستن است همه وعده و آنها می خواهند به قانونگذاری برای ما,” او گفت:.

در ضمن مایا وانگ ارشد چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر توصیف این حرکت به عنوان “پایان هنگ کنگ” به tweeting که توسعه بود “نگران کننده نه تنها برای مردم خود بلکه برای جهان”.

“#هنگ کنگ بوده است بندر امن برای مخالفان; این نور وجدان صدای صحبت می کند که حقیقت به طور فزاینده ای قدرتمند چین,” او نوشت.

گزارش از هنگ کنگ الجزیره را به آدریان قهوه ای گفت: چین در مجلس به نظر می رسد به تصرف در بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت در قلمرو که در آن تجمع بیش از هشت نفر هستند ممنوع است.

“البته زمان این است که بسیار قابل توجه است. این نیز ممکن است که تصمیم گرفته شده توسط رهبری در پکن به فشار از طریق این قانون در حال حاضر به دلیل البته این مشکل برای مردم به اعتراض در هنگ کنگ,” او گفت:.

در حالی که تظاهرات شده اند کوچکتر از شیوع شروع آنها همچنان در سراسر این بیماری همه گیر.

در دوشنبه 15 کهنه معترضان به نظر می رسد در هنگ کنگ دادگاه در آغاز محاکمه خود به اتهام سازماندهی و شرکت در سال گذشته تظاهرات.

این دستگیری موجب انتقاد از پادشاهی متحده, اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد, حقوق بشر, بدن دومی گفت: غیر خشونت آمیز فعالان نباید تحت پیگرد قانونی برای حضور در unsanctioned تظاهرات.

این قانون پیشنهادی را ثابت کند می تواند یک نقطه عطف برای چین آزادترین و بین المللی ترین شهر, با این حرکت به احتمال زیاد به جرقه بیشتر ناآرامی.

آنلاین پست در حال حاضر پدید آمده اصرار مردم برای جمع آوری به تظاهرات در روز پنج شنبه شب و ده ها دیده می شد فریاد دموکراسی شعار در یک مرکز خرید به عنوان پلیس ضد شورش ایستاده در این نزدیکی هست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>