چین عبور می کند, هنگ کنگ, قانون تامین, تعمیق ترس برای آینده

چین را مجلس تصویب کرده است بحث امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است که پکن می گوید: لازم است برای مقابله با مسائل مربوط به تروریسم براندازی و دخالت خارجی است اما منتقدان می گویند خواهد یاغی مخالفت و از بین بردن استقلال و آزادی وعده داده شده که خاک شد بازگشت به چین در سال 1997.

این لایحه تصویب شد و به اتفاق آرا توسط کمیته ملی مردم این کنگره در سه روز دیدار آغاز شد که در روز یکشنبه با توجه به چند گزارش های رسانه ها در هنگ کنگ با استناد به منابع بی نام. پیش نویس این قانون شده است ساخته شده است.

در کنفرانس خبری هفتگی در روز سه شنبه, هنگ کنگ, رهبر کری لام کاهش یافته است به نظر در قانون است.

این قانون را به اثر می آیند زمانی که این فهرست در هنگ کنگ – دور زدن نیمه خودمختار در قلمرو خود قوه مقننه – است و انتظار می رود در نیروی جولای 1, سالگرد قلمرو بازگشت به قانون است.

الجزیره کاترینا یو, گزارش, از, پکن با اشاره به روند شده بود سریع ردیابی.

“این بسیار نمادین است که این قانون تصویب شده است و فقط یک روز قبل از سالگرد هنگ کنگ تحویل از انگلیس بازگشت به سرزمین اصلی چین,” او گفت:. “به نظر می رسد پکن گفتن مردم که در پایان روز از آن چین است که مسئول در هنگ کنگ و رهبران چین را انجام خواهد داد هر آنچه که لازم برای محافظت از هنگ کنگ است.”

چین اعلام کرد طرح خود را برای اعمال قانون در آستانه کنگره خلق ملی در ماه گذشته پس از نزدیک به یک سال از گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در این سرزمین آغاز شد که بیش از یک در حال حاضر خارج استرداد لایحه با سرزمین اصلی است.

امنیت لایحه به تمدید شتاب تظاهرات که آرام بود به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده آن را مشکل تر برای برگزاری تجمع جرم.

“واقعیت این است که مقامات چینی را از تصویب این قانون بدون مردم هنگ کنگ قادر به دیدن آن را به شما می گوید زیادی در مورد نیت خود را” جاشوا Rosenzweig رئیس سازمان عفو بین الملل چین, تیم, در بیانیه ای گفت. “هدف آنها این است که به حکومت هنگ کنگ از طریق ترس از این نقطه به جلو است.”

Pro-democracy protesters waves a banner during a protest at the New Town Plaza mall in Sha Tin in Hong Kong

یک طرفدار دموکراسی معترض امواج یک بنر در طول یک تظاهرات در شهر جدید پلازا مرکز خرید در شا تین در هنگ کنگ در اوایل این ماه [فایل: لورل چور/رویترز]

‘پایان هنگ کنگ’

چند ساعت پس از آن پدید آمده قانون شده بود گذشت جاشوا وانگ پیشرو فعال اعلام کرد او استعفا به عنوان رهبر طرفدار دموکراسی گروه Demosisto و همچنان مبارزه خود را خصوصی.

نوشتن در رسانه های اجتماعی گفت: در قانون مشخص شده “پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند. از هم اکنون در هنگ کنگ وارد یک دوره جدید از ترور. با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت است.”

وانگ توضیح داده شده خود را به عنوان یک “هدف نخست” این قانون است. همکار ناتان قانون همچنین گفت که او خواهد ،

چین گفته است این قانون را پوشش اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت قدرت های خارجی در قلمرو امور داخلی. آن را نیز اجازه می دهد تا سرزمین اصلی سازمان های اطلاعاتی برای ایجاد خود را در هنگ کنگ.

هو Xijin سردبیر در رئیس دولت اجرا جهانی بار گفت در توییتر که این قانون تا به حال تصویب شده است و آن سنگین ترین مجازات شد حبس ابد. رسانه های دولتی انتظار می رود که به انتشار جزئیات بیشتری از این قانون است که شامل شش فصل و 66 مقالات در روز سه شنبه بعد از ظهر.

جنوب چین صبح پست گفت: این قانون تصویب شد به اتفاق آرا توسط کمیته دائمی را 162 اعضای ظرف 15 دقیقه از ملاقات با شروع در 9 (01:00 GMT). تنها تعداد انگشت شماری از هنگ کنگ نمایندگان به چین را در مجلس دیدم پیش نویس قبل از آن تصویب شد, مقاله اضافه شده است.

تظاهرات معمولا برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه و رویدادهای برنامه ریزی شده در این سال حتی اگر پلیس گفت: تظاهرات نمی تواند اتفاق می افتد به دلیل coronavirus.

پوستر برای تجمعات ادامه داد: به اشتراک گذاشته شده در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه. برخی از 4000 پلیس انتظار می رود که در حالت آماده به کار.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>