چین عبور می کند بحث هنگ کنگ nat’l قانون تامین: گزارش

چین را مجلس تصویب کرده است بحث امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است که پکن می گوید: لازم است برای مقابله با مسائل مربوط به تروریسم براندازی و دخالت خارجی است اما منتقدان می گویند خواهد یاغی مخالفت و از بین بردن استقلال و آزادی وعده داده شده که خاک شد بازگشت به چین در سال 1997.

این لایحه تصویب شد و به اتفاق آرا توسط کمیته ملی مردم این کنگره در سه روز دیدار آغاز شد که در روز یکشنبه با توجه به رسانه ها در هنگ کنگ با استناد به منابع بی نام. پیش نویس این قانون شده است ساخته شده است.

در کنفرانس خبری هفتگی در روز سه شنبه, هنگ کنگ, رهبر کری لام کاهش یافته است به نظر در گزارش.

این قانون را به اثر می آیند زمانی که این فهرست در هنگ کنگ است و انتظار می رود در نیروی جولای 1, سالگرد قلمرو بازگشت به قانون است.

چین اعلام کرد طرح خود را برای اعمال قانون در آستانه کنگره خلق ملی در ماه گذشته پس از نزدیک به یک سال از گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در این سرزمین است.

تصمیم به تمدید شتاب تظاهرات که آرام بود به عنوان coronavirus همه گیر مانع از تجمع جرم.

‘پایان هنگ کنگ’

نوشتن در رسانه های اجتماعی جاشوا وانگ پیشرو طرفدار دموکراسی مبارز و سیاستمدار گفت: قانون مشخص شده “پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند. از هم اکنون در هنگ کنگ وارد یک دوره جدید از ترور. با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت است.”

توصیف خود را به عنوان یک “هدف نخست’ وانگ اعلام کرد او استعفا به عنوان رهبر طرفدار دموکراسی گروه Demosisto.

چین گفته است این قانون را پوشش اعمال تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت قدرت های خارجی در قلمرو امور داخلی. آن را نیز اجازه می دهد تا سرزمین اصلی سازمان های اطلاعاتی برای ایجاد خود را در هنگ کنگ.

هو Xijin سردبیر در رئیس دولت اجرا جهانی بار گفت در توییتر که این قانون تا به حال تصویب شده است و آن سنگین ترین مجازات شد حبس ابد.

جنوب چین صبح پست گفت: این قانون تصویب شد به اتفاق آرا توسط کمیته دائمی را 162 اعضای ظرف 15 دقیقه از ملاقات با شروع در 9 (01:00 GMT). تنها تعداد انگشت شماری از هنگ کنگ نمایندگان به چین را در مجلس دیدم پیش نویس قبل از آن تصویب شد, مقاله اضافه شده است.

تظاهرات معمولا برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه و رویدادهای برنامه ریزی شده در این سال است. حتی آن را به عنوان گزارش شد که این قانون تا به حال تصویب شده است و پوستر برای تجمعات ادامه داد: به اشتراک گذاشته شده در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>