چین مقامات اخراج به عنوان coronovirus افزایش مرگ و میر گذشته از 1300

مقامات بهداشتی در چین هواپیمای مرکزی استان هوبئی گزارش روز پنج شنبه که 242 بیشتر مردم از coronavirus COVID-19 به عنوان چهارشنبه – بالاترین در یک روز و بیش از دو برابر رکورد قبلی بالا – فشار مرگ و میر در سراسر کشور به 1,355.

استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد یک پرش بزرگ در موارد جدید گفت: بیشتر 14,840 مردم تا به حال تایید شده است با این عفونت در طول دوره 24 ساعته به نیمه شب روز چهارشنبه (16:00 GMT).

به عنوان این توسعه رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز پنج شنبه که سر از حزب کمونیست استان هوبئی شده است رها از خود پست – آخرین در یک خط از مقامات محلی از کار اخراج شدند.

بیشتر:

هوبئی است که در مرکز شیوع است که فکر را به سرچشمه گرفته و در حال حاضر بسته شده, غذاهای دریایی در بازار سرمایه ووهان در اواخر سال گذشته.

سابق شانگهای شهردار یانگ یونگ شده است به عنوان دبیر جدید منصوب از هوبئی استانی کمیته حزب کمونیست چین جایگزین جیانگ Chaoliang این گزارش گفت: با استناد به حزب و کمیته مرکزی.

الجزیره کاترینا یو, گزارش از پکن گفت: “انتظار می رفت که کسی سر در بلوک سفت”.

“شده است وجود دارد بسیاری از انتقادات در مورد اطلاعات نه چندان آینده” از هوبئی مقامات او اضافه شده است.

قبلا حزب کمونیست رئیس کمیسیون بهداشت و درمان از هوبئی ژانگ جین و مدیر آن لیو Yingzi بودند نیز جایگزین شده است.

در طول شیوع سارس در چین در سال 2003 دولت نیز اخراج ژانگ Wenkang به عنوان وزیر بهداشت و Meng Xuenong به عنوان شهردار پکن. ژانگ جایگزین شد Wu Yi, در حالی که Meng جایگزین شد برادر خود را در قانون وانگ Qishan که در حال حاضر معاون رئیس جمهور چین است.

در ضمن هوبئی سلامت کمیسیون در بیانیه ای گفت که آن را آغاز کرده بود از جمله عفونت تشخیص داده از طریق جدید روش های بالینی و حال آن تجدید نظر داده و موارد مشکوک. آخرین آمار کشته شدگان شامل بیش از 100 بالینی موارد تشخیص داده شده.

“قبل از این پزشکان مجبور به استفاده از یک نوع خاص از کیت تست و شده اند وجود دارد شک و تردید در مورد کیت” الجزیره یو توضیح داد.

“در حال حاضر دولت با توجه به صلاحدید پزشکان در مورد چگونه آنها می توانند تشخیص موارد و به همین دلیل است که شده است وجود دارد این پرش بزرگ.”

پزشکان برای آزمایش بیماران با “منفی کاذب” نتایج چهار یا پنج بار قبل از گرفتن نتایج یو اضافه شده است.

رسانه های دولتی گفت: در هفته گذشته که هوبئی خواهد شروع به رسمیت شناختن توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری

مجموع موارد در این استان در حال حاضر رسیده 48,206 کمیسیون داده ها نشان داد هل دادن تعداد در سراسر کشور به حدود 60000.

ملی چین کمیسیون بهداشت است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در سراسر کشور عفونت بعد در روز پنج شنبه.

حداقل 25 کشور تایید کرده اند موارد از ویروس و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از هوبئی. دو مرگ و میر ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>