چین مقامات اخراج به عنوان coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته از 1300

مقامات بهداشتی در چین هواپیمای مرکزی استان هوبئی گزارش روز پنج شنبه که 242 بیشتر مردم از coronavirus COVID-19 به عنوان چهارشنبه – بالاترین در یک روز و بیش از دو برابر رکورد قبلی بالا – فشار مرگ و میر در سراسر کشور به 1,355.

استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد یک پرش بزرگ در موارد جدید گفت: بیشتر 14,840 مردم تا به حال تایید شده است با این عفونت در طول دوره 24 ساعته به نیمه شب روز چهارشنبه (16:00 GMT).

بیشتر:

به عنوان این توسعه رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز پنج شنبه که سر از حزب کمونیست استان هوبئی شده است رها از خود پست – آخرین در یک خط از مقامات محلی از کار اخراج شدند.

هوبئی است که در مرکز شیوع است که فکر را به سرچشمه گرفته و در حال حاضر بسته شده, غذاهای دریایی در بازار سرمایه ووهان در اواخر سال گذشته.

سابق شانگهای شهردار یانگ یونگ شده است به عنوان دبیر جدید منصوب از هوبئی استانی کمیته حزب کمونیست چین جایگزین جیانگ Chaoliang این گزارش گفت: با استناد به حزب و کمیته مرکزی.

الجزیره کاترینا یو, گزارش از پکن گفت: “انتظار می رفت که کسی سر در خرد کردن بلوک.”

“شده است وجود دارد بسیاری از انتقادات در مورد اطلاعات نه چندان آینده” از هوبئی مقامات او اضافه شده است.

قبلا حزب کمونیست رئیس کمیسیون بهداشت و درمان از هوبئی ژانگ جین و مدیر آن لیو Yingzi بودند نیز جایگزین شده است.

در طول سارس (یا سندرم حاد تنفسی) شیوع در چین در سال 2003 دولت نیز اخراج ژانگ Wenkang به عنوان وزیر بهداشت و Meng Xuenong به عنوان شهردار پکن. ژانگ جایگزین شد Wu Yi, در حالی که Meng جایگزین شد برادر خود را در قانون وانگ Qishan که در حال حاضر معاون رئیس جمهور چین است.

CT اسکن آزمون

در ضمن هوبئی سلامت کمیسیون در بیانیه ای گفت که آن را آغاز کرده بود از جمله عفونت تشخیص داده از طریق جدید روش های بالینی و حال آن تجدید نظر داده و موارد مشکوک. آخرین آمار کشته شدگان شامل بیش از 100 بالینی موارد تشخیص داده شده.

رسانه های دولتی گفت: در هفته گذشته که هوبئی خواهد شروع به رسمیت شناختن توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری.

مجموع موارد در این استان در حال حاضر رسیده 48,206 کمیسیون داده ها نشان داد هل دادن تعداد در سراسر کشور به حدود 60000.

Coronavirus China

پزشکان اسکن یک بیمار ریه در Huoshenshan موقت بیمارستان ساخته شده برای بیماران مبتلا به کروناویروس در ووهان یکشنبه گذشته [گائو شیانگ/رادیو فردا از طریق AP]

در مصاحبه با الجزیره, Bin, آهنگ, مدیر گروه رادیولوژی در چنگدو را Huaxi بیمارستان گفت که او دریافت کرده است به بیماران مبتلا به “منفی کاذب” تشخیص از جمله یک زن که تست منفی چهار بار.

“او ویژگی های بالینی بسیار معمولی از coronavirus عفونت است. ما نمی او تخلیه چرا که ما هنوز به اندازه کافی تخت و نمی تواند این ریسک را از اجازه دادن به او را آلوده شخص دیگری. و در پنجم سعی کنید در نتیجه در نهایت برگشتم مثبت,” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که چندین “منفی کاذب” نتایج ممکن است ناشی از اختلاف در کیت تشخیصی استفاده می شود.

“این احتمال وجود دارد که سطوح مختلف با کیفیت و در نتیجه عدم صحت نتیجه آزمون در برخی موارد” بن گفت.

Wuhan, Hubei

رسانه های دولتی گفت: در هفته گذشته که هوبئی خواهد شروع به رسمیت شناختن توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری [Stringer/خبرگزاری فرانسه]

احتمال دیگر این است که سواب گلو برای تست نشده اند ممکن است به درستی انجام شده او گفت:.

“گاهی اوقات بار ویروسی در بیمار گلوی رسیده است یک سطح قابل تشخیص در این آزمون از آنجا که برخی از آنها عفونت بیشتر در نای.”

با سی تی اسکن, تست کارشناسان نیز خواهد شد به دنبال در “ویژگی های متمایز” از coronavirus از جمله “زمین-شیشه pacities دو طرفه ریه” او گفت:. زمین-شیشه کدورت اشاره به یک منطقه از افزایش تخلیه و یا محو شدن در ریه ها.

“اگر ما تشخیص دهد که همراه با تب و سرفه خشک و علائم دیگر من فکر می کنم وجود خواهد داشت شانس ابتلا به تمام آلوده” بن گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در سراسر کشور عفونت بعد در روز پنج شنبه.

حداقل 25 کشور تایید کرده اند موارد از ویروس و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از هوبئی. دو مرگ و میر ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

با گزارش های اضافی توسط Shawn یوان در پکن چین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>