چین سوگواری coronavirus ‘شهدا’: به روز رسانی زنده

چین در روز شنبه مشاهده ملی بعد از عزاداری برای هزاران نفر از “شهدا” کسانی که فوت کرده اند در جدید کروناویروس شیوع پرواز پرچم ملی در نیمه افراشته در سراسر کشور و تعلیق تمام اشکال سرگرمی.

این کشور که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر دسامبر رسما ثبت بیش از 3300 مرگ و میر در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 58,900 در سراسر جهان است. در دوشنبه جهانی در مجموع عفونت گذشت 1.1 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 226,800 دوره نقاهت بعد از بیماری ناشی از این ویروس COVID-19.

بیشتر:

به عنوان چین و میر گزارش شده کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر مرگ و میر در اروپا رسید به حدود 40 ، 000 در حالی که در ایالات متحده تعداد مرگ و میر, آمار بیش از 7000, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعدادی از موارد نیز همچنان به افزایش, با ما گزارش بیشتر 275,000 عفونت در حالی که ایتالیا و اسپانیا و آلمان همراه ثبت بیش از 300,000 موارد است.

در ضمن جهان بانک گروه رئیس جمهور David Malpass روز جمعه گفت: بهداشت و درمان اضطراری بود و انتظار می رود به علت “اصلی رکود اقتصادی جهانی” است که به احتمال زیاد ضربه فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها سخت در حالی که صندوق بین المللی پول در توصیف این وضعیت به عنوان یک “بحران شبیه هیچ دیگر”.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, آوریل 4

08:40 به وقت تهران – توکیو در منطقه می بیند روزانه coronavirus موارد شکوه 100 برای اولین بار

برخی از 118 نفر مبتلا به تازگی با کروناویروس در پایتخت ژاپن از توکیو NHK پخش عمومی به گزارش به نقل شهری مقامات دولتی.

این اولین باری است که روزانه مورد تأیید بیش از 100 در توکیو منطقه آوردن تعداد موارد تایید شده وجود دارد به 891, NHK گفت.

توکیو شهری دولت به شدت ترغیب مردم به ماندن در خانه در آخر هفته به شهر مگا در برابر یک افزایش تعداد موارد و به عنوان حدس و گمان simmers که ژاپن ممکن است یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و منجر به مستند.

ژاپن تا کنون موفق به فرار از این نوع مواد منفجره موج دیده می شود در اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر با حدود 3000 موارد و 73 کشته و جمعه.

‘Stigmatised’: هند coronavirus ‘قهرمانان’ آمده است در زیر حمله

08:20 به وقت تهران – شکارچیان در نپال امکان استفاده از lockdown

شکارچیان در نپال با استفاده از شل نظارت و پراکنده جنبش عمومی در طول coronavirus مستند با کشور شاهد افزایش در کشتار حیات وحش در زیر سایه coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات می گویند که یک فیل و سه تمساح کشته شده اند و پس از این کشور رفت و به مستند در مارس 24 دوره آن نیز شاهد برخورد مرگبار بین شکارچیان و حیات وحش رنجرز.

“ما افزایش گشت زنی پس از یک افزایش در حرکت شکارچیان; اما آن تعجب آور نیست که ww انتظار داشتند که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد,” Bishnu پراساد Shrestha یک سخنگوی نپال بخش از پارک ملی و حفاظت از حیات وحش (DNPWC) گفت: آژانس خبری DPA.

DNPWC مقامات گفت که سه انقراض Gharial تمساح کشته شدند در اطراف Chitwan پارک ملی, در حالی که فیل شد برق در منطقه حائل از Bardiya پارک ملی در غرب نپال است.

08:00 GMT – فیلیپین سوابق 8 جدید کروناویروس مرگ و میر 76 عفونت بیشتر

وزارت بهداشت فیلیپین گزارش شده 76 جدید کروناویروس عفونت و هشت جدید مرگ و میر.

در بولتن وزارت بهداشت گفت: در مجموع 144 نفر کشته شده اند در کشور در حالی که 3,094 آلوده شده اند.

07:45 GMT – انگلستان می تواند استراحت برخی از coronavirus مستند قوانین در هفته: پیشرو اپیدمیولوژی

بریتانیا می تواند آرامش اجتماعی-فاصله اقدامات در چند هفته اگر گسترش coronavirus برطرف و تست گام تا استاد برجسته ریاضی زیست شناسی در کالج سلطنتی لندن گفته است.

“من امیدوار هستم که در چند هفته زمان ما خواهد بود قادر به حرکت به یک رژیم که خود را در زندگی عادی اجازه دهید من تاکید می کنم که – اما می تواند تا حدودی آرام تر از نظر اجتماعی-دورى و اقتصاد اما تکیه بیشتر بر روی تست” نیل فرگوسن که به توصیه دولت گفت: رادیو بی بی سی.

Bill Withers, مشهور ‘Lean On Me’ خواننده-ترانه سرا می میرد 81

07:25 GMT – اسرائیل عفونت افزایش به 7,428 با 41 و میر

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در اسرائیل افزایش یافته است به 7,428 با توجه به وزارت بهداشت.

تا به امروز 41 نفر کشته شده اند از COVID-19.

07:00 GMT – کنترل از راه دور و اقیانوس آرام جزایر آماده شدن برای بدترین

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 در سراسر جهان بیش از یک میلیون و 22 جزیره ملل و سرزمین های پراکنده در سراسر اقیانوس آرام که تا کنون موفق به فرار بدترین شیوع با 119 موارد شناسایی شده در سراسر منطقه به عنوان از آوریل 1.

اما Pacific Island دولت ها آگاه از احتمال فاجعه در نزدیک گره جوامع و پرجمعیت شهری مراکز باید شیوع را نگه دارید و فقدان ظرفیت خود را تحت ذوات و خدمات بهداشتی و درمانی به مقابله.

“ما نیاز به کار از یک در حال حاضر موقعیت محروم در مقایسه با بسیاری از کشورهای … نگرانی عمده برای بسیاری از ما این است که ما نمی کند و نمی خواهد باید از این ظرفیت برای مقابله با شیوع این قدر که ما شاهد در سطح جهان است که باید از این پتانسیل به فلج تلاش ما سیستم بهداشت و کشور به عنوان یک کل” Dr فیلم آموزش Sirigoi یک پزشک در پاپوآ گینه نو پایتخت پورت مورسبی و رئیس جمهور PNG زنان پزشکان انجمن الجزیره گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

Pacific PNG

جغرافیایی انزوا کمک کرده است حفاظت از جزایر اقیانوس آرام از coronavirus و دولت نیز بسته مرزها برای حفظ بازدید کنندگان را در به رسمیت شناختن خطر این بیماری به شمار جوامع خود [فایل: Fazry اسماعیل/سازمان حفاظت محیط زیست]

06:15 GMT – Coronavirus موارد بیش از 1.1 میلیون نفر در سطح جهان

تعداد تایید coronavirus عفونت گذشت 1.1 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حداقل 181 کشور و سرزمین در ایالات متحده را لمس شده است توسط ویروس است که به کشته شدن بیش از 58,900 مردم است. بیش از 226,600 مردم بهبود یافته اند.

ترس COVID-19 تجدید حیات چین می پرسد مردم به ماندن هوشیار

05:45 GMT – ما هموار راه را برای فدرال زندانها به سرعت زندانی منتشر

دادستان کل آمریکا ویلیام بار گفته است که اداره فدرال زندانها (BOP) است که در مواجهه با شرایط اضطراری با توجه به سرعت گسترش coronavirus هموار کردن راه برای آژانس شروع به انتشار بیشتر زندانیان در خارج از زندان و به خانه بردهاند.

Barr گفت: تحت اضطراری ترتیب اولویت برای آزاد کردن زندانیان آسیب پذیر به خانه حبس باید اول به آن قرار دارد در فدرال زندان شده اند که در سخت ترین ضربه COVID-19 از جمله امکانات مانند اوکدیل در لوئیزیانا الکتون در اوهایو و Danbury در کانکتیکات با توجه به یادداشت مورخ جمعه.

بار را به نظم در می آید و پس از پنج زندانی در FCI اوکدیل 1 و دو در FCI الکتون 1 از درگذشت COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. BOP روز جمعه گفت که 91 زندانیان و 50 نفر از کارکنان آن در سراسر آن 122 موسسات کاهش یافته است بیمار با COVID-19. اتحادیه مقامات گفته اند که این تعداد بسیار بالاتر است.

بیشتر:

05:30 GMT – استرالیا می گوید دارندگان ویزای موقت باید به خانه در اسرع وقت

دولت استرالیا گفت: بیش از 2 میلیون نفر در ویزای موقت از جمله دانش آموزان و کارگران ماهر و بازدید کنندگان در کشور باید “رفتن به خانه” را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در میان رکود اقتصادی و افزایش بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وجود دارد 2.17 میلیون خارجی در حال حاضر در استرالیا مختلف ویزای موقت و “بسیار ارزشمند به استرالیا اقتصاد و راه و رسم زندگی” آلن Tudge اقدام وزیر مهاجرت گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

اما Tudge گفت: “دارندگان ویزای موقت که قادر به حمایت از خود در این ترتیبات در طول شش ماه آینده هستند به شدت تشویق به بازگشت به خانه…برای این افراد در آن زمان به خانه بروم و آنها باید تنظیمات را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” این را شامل نمی شود اقامت دائم او گفت:.

Tudge اضافه شده 203,000 گردشگران در استرالیا نیاز به “بازگشت به کشور خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

_____________________________________________________________________

این است که یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia.

_____________________________________________________________________

05:08 GMT – دلار هنگ کنگ به یاد داخلی کارگران در برابر بکند

هنگ کنگ کار گروه اعلام کرده است که آغاز و در روز یکشنبه آن انجام خواهد شد تلفن همراه برنامه های محبوب جمع آوری مکان های داخلی خارجی یاران را بر آنها منطبق با مقررات ممنوعیت گروه تجمعات در مکان های عمومی.

عمومی پخش خواهد شد در چین, زبان انگلیسی, فیلیپینی, باهاسا اندونزی و تایلند با توجه آزادی مطبوعات.

با اثر از 29 مارس تا آوریل 11, گروه, تجمع بیش از چهار نفر در اماکن عمومی ممنوع است و مجرم مشمول مجازات ثابت از هنگ کنگ$2,000 ($258) و یا اگر متهم در دادگاه حداکثر مجازات یک HK$25,000 (US$3,225) جریمه و حبس برای شش ماه.

04:13 GMT – کره جنوبی مسائل دستورالعمل های جدید به سرعت همه گیر

کره جنوبی توسعه یافته دولت دستورالعمل اصرار مردم به لحاظ اجتماعی فاصله به سرعت گسترش coronavirus به مدت دو هفته به عنوان عفونت همچنان به رشد در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

در طول یک جلسه در anti-virus اقدامات در شنبه نخست وزیر چانگ Sye-kyun ابراز نگرانی از افزایش عفونت های مربوط به مهاجران اخیر میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

“ما به خوبی می دانیم که ادامه های اجتماعی فاصله می آید با هزینه های عظیم و فداکاری” چانگ گفت: با اشاره به شوک اقتصادی. “اما اگر ما شل چیزهایی که در حال حاضر تلاش ما تا کنون سرمایه گذاری می تواند ناپدید می شوند و مانند یک حباب است.”

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه تایید 94 جدید موارد و سه مرگ و میر بیشتر آوردن ملی در مجموع به 10,156 موارد و 177 مرگ و میر.

03:30 به وقت تهران – از صفر موارد و تلفات چرا اندونزی شاهد یک افزایش شدید در coronavirus آمار ؟

از صفر گزارش شده عفونت و مرگ و میر در ماه های ژانویه و فوریه اندونزی در حال حاضر چهره یک جهش ناگهانی در آن coronavirus آمار.

از جمعه وجود دارد 1,986 مورد تأیید و 181 مرگ و میر را در کشور با بیشترین coronavirus مرگ و میر و بالاترین نرخ مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. اندونزی مرگ و میر در ایستاده بود 9.1 درصد نسبت به 5.2 در سراسر جهان به عنوان روز جمعه.

Rea داستان کامل در اینجا.

02:25 GMT – هزاران مرکزی آمریکایی بازداشت برای نمایاندن زینت coronavirus قوانین

هزاران نفر از مردم بازداشت شده در سراسر آمریکای مرکزی برای نقض قوانین در جای خود قرار داده و توسط دولت های خود را برای محدود کردن سرعت پخش كردن, جدید کروناویروس در یک منطقه کمتر است که منابع پزشکی از کشورهای توسعه یافته است.

آمریکای مرکزی است خانه را به تعداد زیادی از جمعیت فقیر با هیچ گزینه برای کار از خانه را پرداخت مرخصی استعلاجی و یا رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از آنجا که مردم آن در اقتصاد غیررسمی و زندگی در شرایط شلوغ.

هندوراس مقامات گفت: در مورد 2,250 مردم دستگیر شده اند برای نقض مقررات منع رفت و آمد اعمال شده از اواسط ماه مارس در حالی که مقامات گواتمالا گفت: 5,705 مردم دستگیر و زندانی شده بود برای ترک خانه های خود و بدون توجیه.

در پاناما بیش از 5000 نفر بازداشت شده در هفته های اخیر به دلیل نقض قوانین منع رفت و آمد; یکی دیگر از 424 نفر بازداشت شده اند و نه مطابق با آخرین قوانین که حد مردان و زنان برای خروج از خانه در روز متناوب است.

01:20 GMT – بعد از عزاداری برای چین coronavirus ‘شهدا’

چین اعلام کرد روز شنبه یک روز عزای عمومی برای هزاران نفر از “شهدا” کسانی که فوت کرده اند در جدید کروناویروس شیوع پرواز پرچم ملی در نیمه افراشته در سراسر کشور و تعلیق تمام اشکال سرگرمی.

روز عزاداری همزمان با شروع از سالانه Qingming آرامگاه-جارو جشنواره که میلیون ها نفر از خانواده پرداخت و احترام به اجداد خود.

در 10در (02:00 GMT) پکن کشور مشاهده سه دقیقه سکوت برای کسانی که درگذشت از جمله خط مقدم پزشکی کارگران و پزشکان. اتومبیل و قطار و کشتی های صدا خود را شاخ و آژیر حمله هوایی wailed.

چین رسما گزارش داد بیش از 3300 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

China coronavirus

مردم مکث در یک تقاطع در طول یک ملی لحظه ای از عزاداری برای قربانیان coronavirus در پکن در روز شنبه [علامت Schiefelbein/AP]

00:40 GMT – سرزمین اصلی چین گزارش 19 جدید تایید coronavirus موارد

سرزمین اصلی چین گزارش روز شنبه حداقل 19 جدید تایید موارد coronavirus را از 31 روز زودتر از جمله یکی از جدید عفونت در هوبئی استان مرکزی از کانون شیوع در کشور است.

از موارد جدید, 18 درگیر ورود مسافران از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت در بیانیه ای گفت. این عفونت های جدید را به مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 81,639 از جمعه. چین همچنین گزارش داد چهار, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 3,326 از جمعه.

00:05 GMT – Trumps می گوید او نمی خواهد به پوشیدن ماسک اما دستور توقف در صادرات ماسک, دستکش

Trump coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور دولت فدرال در روز جمعه به توقف صادرات N95 ماسک و دستکش تحت دفاع تولید عمل [فایل: Alex براندون/AP]

کاخ سفید می گوید که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که آمریکایی ها پوشش چهره خود را هنگام ترک خانه های خود به خصوص در اطراف افراد دیگر. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن را “داوطلبانه” و می گوید او خود را نمی خواهد به پوشیدن ماسک.

“من انتخاب نمی به آن را انجام دهد” او گفت: اواخر روز جمعه حتی به او دستور توقف در صادرات N95 ماسک و دستکش های جراحی تحت دفاع تولید عمل می کنند.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه کرده است که هر کس باید پوشیدن ماسک در مکان های عمومی برای کمک به مهار گسترش عفونت مرگبار.

23:05 GMT – فرماندار نیویورک نشانه منظور استفاده نشده هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او است “انجام بهترین های ما برای نیویورک” حتی به عنوان فرماندار اندرو کومو هشدار دولت است که در معرض خطر داشتن کافی نیست هواکش برای کمک به کروناویروس زده بیماران در عرض چند روز.

روز جمعه کومو یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد دولت به استفاده نشده هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی از بیمارستان ها در درون دولت است. ایالت نیویورک است که ثبت شده حدود 3000 coronavirus مرگ و میر شده است که سخت ترین ضربه در منطقه ما با این بیماری همه گیر.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (3 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>