چین سیاهههای جدید کروناویروس موارد برای بار اول: به روز رسانی زنده

  • آمریکای جنوبی تبدیل شده است “epicentre” از COVID-19 همه گیر با برزیل سخت ترین-آمار کشور, سازمان بهداشت جهانی گفت.

  • بریتانیا معرفی 14 روز در قرنطینه برای تقریبا تمام مسافران بین المللی از ژوئن 8 وزیر کشور Priti پاتل گفت: با هر کسی که با شکستن قوانین رو یک $1,218 خوب است.

  • برخی از 80 میلیون نوزادان می تواند در معرض خطر قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند دیفتری ، سرخک و فلج اطفال با توجه به اختلال در روال واکسیناسیون فرزندتان ناشی از این بیماری همه گیر, آژانس های سازمان ملل هشدار داده اند.

  • بیش از 5.2 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 337,000 اند در سطح جهانی و در حالی که دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 23

02:46 GMT – چین گزارش هیچ مورد جدید برای اولین بار پس از همه گیری آغاز شد

چین ثبت شده جدید را تایید کرد COVID-19 موارد در سرزمین اصلی برای مارس 22 اولین بار آن را به خود ندیده روزانه افزایش در تعداد موارد پس از همه گیری آغاز شد و در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: صفر موارد نسبت به چهار مورد جدید در روز قبل. اما در آن گفت: وجود دو مورد مشکوک به: یک وارداتی در شانگهای و محلی منتقل موردی در شمال شرق استان جیلین.

جدید بدون علامت موارد coronavirus کاهش یافت و به 28 از 35 روز زودتر NHC گفت.

02:31 GMT – نوروز ممنوعیت تجمعات پیش از عید فطر

حوثی های یمن اعلام کرده اند سخت antivirus اقدامات هدفمند به طور خاص در عید فطر این جشنواره که نتیجه مسلمان روزه ماه رمضان است.

وزارت بهداشت محدودیت از شهروندان را به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و منازل خود را ترک کنند مگر اینکه مطلقا لازم است.

ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی جلوگیری خواهد شد چند نسل خانواده و دوستان از جشن گرفتن با هم و کودکان از بازدید از همسایگان خود را’ خانه برای هدیه و شیرینی به عنوان سنتی است.

02:06 GMT – معترضان خواستار کمک های غذایی در پایتخت شیلی

ساکنان یک محله فقیر در پایتخت شیلی سانتیاگو اعتراض روز جمعه خواستار کمک های غذایی به مقابله با این مستند در محل در این شهرستان از اواخر ماه مارس است.

یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در یک دست در طول تظاهرات در کرریللس که در آن نیروهای امنیتی نیز با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب کامیون برای متفرق کردن تظاهر کنندگان.

“این است راه ما روشن است که” یکی از معترضان که نام خود را نمی دهد گفت: آسوشیتد پرس اعلام کرد. “اما آن است که تنها راه برای انجام کارها در این کشور این است که چگونه ما مبارزه در اینجا این است که چگونه شما می توانید ببینید گرسنگی از برخی از مردم است.”

معترضان همچنین شاهد برگزاری یک بنر که به عنوان خوانده شده: “مردم فقیر هستند شورشی و خرابکار به خیابان!”

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Santiago

مردم در برخورد با پلیس ضد شورش در حالی که اعتراض به عدم کمک از دولت در کرریللس’ منطقه در سانتیاگو شیلی در 22 مه سال 2020 [ایوان Alvarado/ رویترز]

01:54 GMT – پرو گسترش در سراسر کشور مستند

پرو تمدید آن حالت اضطراری و مستند در سراسر کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس تا پایان ماه ژوئن مارک یکی از طولانی ترین دوره های اجباری و انزوا در جهان است.

Andean ملت آغاز شد که این مستند در اواسط ماه مارس را به زندگی در زیر آن را برای بیش از سه ماه با 30 ژوئن انقضای outlasting محدودیت در ایتالیا و اسپانیا و چین و برخی از سخت ترین ضربه از کشورها در این بیماری همه گیر.

روز جمعه فرمت اعلام شده توسط رئیس جمهور مارتین Vizcarra آمد به عنوان پرو را تایید coronavirus موارد رز به 111,698 دوم بالاترین تعداد در آمریکای لاتین است. مرگ و میر در ایستاده بود 3,244 در روز جمعه.

01:20 GMT – فرانسه اجازه می دهد تا ایمان گردهمایی

فرانسه وزارت کشور می گوید این اجازه خواهد داد که مراسم دینی به سر پس از دو ماه وقفه ناشی از COVID-19 شیوع اما نمازگزاران را مجبور به پوشیدن ماسک.

قوانین خواهد بود مشخص شده در فرمان “ساعات آینده” وزارت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

تحت فرمان ممنوعیت تجمعات اعمال شده در مارس خواهد بود لغو. اما جمعی عبادت را به رعایت شرایط از جمله پوشیدن ماسک یک فاصله حداقل یک متر (3.2 فوت) بین نمازگزاران و دست شستن.

France coronavirus

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در حالی که صف در یک مغازه بستنی در 22 مه سال 2020 در استراسبورگ فرانسه [فردریک Florin/ خبرگزاری فرانسه]

01:07 GMT – نیویورک برطرف ممنوعیت تجمعات

اندرو کومو فرماندار نیویورک کاهش یافته است coronavirus-آمار دولت مطلق ممنوعیت تجمعات هر اندازه صدور یک فرمان اجرایی گفت تا 10 نفر در حال حاضر مجاز با هم به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی-فاصله دستورالعمل به تصویب رسید و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این بدان معناست که مردم هنوز هم نیاز به اقامت حداقل 6 فوت (1.8 متر) به دور از دیگران و یا پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش زمانی که آنها نمی تواند حفظ این فاصله ،

منظور نشان دهنده یکی از بزرگترین گام در عین حال سخت-آمار دولت گرفته شده برای شل قوانین تصویب شده در مارس که منع هر کسی اما ضروری کارگران از گرفتن مگر اینکه با هم زندگی می کنند در همان خانواده است.

00:34 GMT – برزیل در حال حاضر در مقام دوم جهان-بالاترین coronavirus موارد

برزیل تایید کرد در مجموع 330,890 coronavirus موارد در جمعه سبقت روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم hotspot برای COVID-19.

وزارت بهداشت گفت: وجود 1,001 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت آوردن برزیل مجموع تلفات به 21,408.

در سائو پائولو بدترین آمار شهر هوایی ویدیو نشان داد ردیف از باز کردن قطعه در فرمسا گورستان به عنوان آن را با عجله به نگه دارید تا با تقاضا است.

00:18 GMT – مکزیک را لغو فوتبال فصل بیش ویروس نگرانی

مکزیک لیگ برتر تصمیم به لغو آن فصل فوتبال بدون crowning یک قهرمان برای اولین بار در تاریخ آن است.

Liga MX اشاره کرد عدم قطعیت تولید شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس برای تصمیم گیری و اعلام کرد این فصل با وجود داشتن بیش از 10 بازی از آن 17 خرما.

“این مسلم است که ما در یک وضعیت بی سابقه ای در این کشور که ملزم فوتبال صنعت در مکزیک به عمل مطلق با حساسیت و پاسخ با وحدت به این مطالبات است که باید خود را ارائه شده است,” لیگ در بیانیه ای گفت.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 22 در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>