چین قانونگذاران جمع آوری به عنوان شک و تردید چرخش بیش از همه گیر ایمنی

پکن – چین در حال برگزاری بزرگترین سیاسی جمع آوری از سال رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “با توجه به ملاقات با رهبران جهان در ماه ژوئن به عنوان شک و تردید بجوش و خروش آمدن بیش از چگونه امن به اندازه کافی امن است با این بیماری همه گیر هنوز تحت کنترل است.

از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در کلرادو به پوشاک کارخانه در بنگلادش, کارگران نگران هستند بیش از خطرات آنها را به عنوان آنها بازگشت به کار پس از خاموش شدن ناگهانی. این سوال ایمنی اعمال می شود حتی در بالاترین سطح از طیف سیاسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که داشتن رهبران گروه هفت اقتصادهای بزرگ پرواز در ماه آینده برای برگزاری یک نشست در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند خواهد بود “نشانه ای بزرگ برای همه” از همه چیز به حالت عادی بازگشت.

در ماه مارس رئیس جمهور لغو جلسه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: رهبران خواهد مشورت با ویدئو کنفرانس به جای. منطقه کلمبیا همچنان تحت stay-at-home سفارشات حداقل از طریق ژوئن 8, هر چند مریلند آغاز آرامش بخش محدودیت در هفته گذشته. در همان زمان رهبران G-7 عضو سازمان ملل هستند و در برخی موارد هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با این ویروس در کشورهای خود و یا در کشورهای مختلف از بازگشایی اقتصاد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای جلسه در سراسر تاریخ اصلی ژوئن 10-12 جلب مبهم پاسخ از ژاپن که در آن رئیس دولت سخنگوی Yoshihide Suga گفت: او مشاهده توییت به عنوان “یک بیان از رئیس جمهور قصد عادی سازی اقتصاد جهانی به سرعت.”

Suga گفت: این اطلاعات هنوز در حال مطالعه توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان کشور میزبان و توکیو در گفتگو با واشنگتن است.

چین کمونیست رهبری است که مصرف گسترده اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه عفونت ها به آن باز می شود آن ملی در روز جمعه و به موازات آن جلسه از مشاوران روز پنج شنبه. این جلسات در پکن تاخیر شد برای نزدیک به دو ماه با توجه به همه گیر.

تعداد تازه coronavirus موارد در چین کاهش یافته است به تازگی هر چند خوشه از عفونت ظهور کرده اند در برخی از مناطق. چین گزارش داد دو به تازگی موارد تایید شده در روز پنج شنبه.

شیوع در کنگره خواهد بود پتانسیل روابط عمومی کابوس به عنوان رئیس جمهور خلق چین به نمایش گذاشته پکن آشکار موفقیت در مهار coronavirus پدید آمده است که در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

در سراسر جهان تلاش برای بازگشت به کسب و کار است افزایش نگرانی بیش از خطرات.

رهبران کارگری و کارشناسان بهداشت و درمان باید سوال توانایی توصیه می شود اقدامات احتیاطی برای محافظت از بسته بندی گوشت می آمد کارگران که دچار شدید شیوع بیماری در گیاهان در غرب میانه آمریکا. توصیه های ایمنی شغلی و سلامت اداری و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به معنای نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد کارگران به عنوان امن آنها بازگشت به گیاهان است که توقیف توسط coronavirus.

اما دستورالعمل های فدرال باید اندک اجرای عضله و طلسم کردن که آنها در حال مشاوره “نه یک استاندارد و یا مقررات” و ایجاد “هیچ قانونی جدید را ندارند.”

“آن را مانند, ‘در اینجا چیزی است که ما می خواهم شما را به انجام. اما اگر شما نمی خواهید به آن را انجام دهد, شما لازم نیست که به'” گفت: علامت Lauritsen بین المللی معاون رئیس جمهور و مدیر پردازش مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد بخش برای ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

این بیماری همه گیر است که “عظیم ترین کارگران ایمنی بحران در چند دهه و OSHA در گنجه. OSHA پنهان شده است” گفت: دیوید مایکل متخصص اپیدمیولوژی بود که این سازمان معاون وزیر کار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. مایکلز به نام OSHA به دستورالعمل های اجباری و قابل اجرا که شامل تهدید به جریمه.

در میان موجی از reopenings در بسیاری از آمریکایی ها محتاط باقی می ماند, بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. این نظرسنجی می گوید: 83 درصد از آمریکایی ها حداقل تا حدودی نگران آن است که محدودیت های بلند در منطقه خود منجر به عفونت های اضافی.

این نظرسنجی همچنین در معرض گسترش حزبی تقسیم با دموکرات ها محتاط تر و جمهوریخواهان کمتر مضطرب به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار متحده به “باز کردن در کشور ما است.” تنها حدود یک سوم از جمهوری خواهان می گویند که آنها بسیار یا بسیار نگران عفونت های اضافی در مقایسه با سه چهارم از دموکرات ها.

حدود 5 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده و بیش از 328,000 مرگ و میر ثبت شده است. که شامل بیش از 93,000 در ایالات متحده و در سراسر 165,000 در اروپا با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های دولت. کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات به طور قابل توجهی بالاتر است.

با این ویروس به دور از مغلوب, reopenings از همه گیر خاموش شدن ناگهانی می تواند به اثبات می شود یک توقف و شروع دو گام به جلو یک گام به عقب روند.

در همان زمان نگرانی بیش از خطرات ناشی از بازگشت به کار هستند را تحت الشعاع قرار داده برای بسیاری از نگرانی بیش از از دست دادن شغل خود و یا قادر به پیدا کردن امکانات جدید.

با بیش از 30 میلیون آمریکایی بیکار بیش از 10 درصد از خانواده های ایالات متحده در یک نظرسنجی در هفته گذشته گفت: آنها نمی تواند به اندازه کافی از مواد غذایی آنها نیاز به برخی از زمان و یا اغلب. تقریبا یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت: آنها باید مشکل خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن و یا تاخیر پرداخت و با توجه به نتایج این تحقیق منتشر شد چهارشنبه توسط اداره آمار ایالات متحده.

هفتگی ایالات متحده بیکاری گزارش با توجه پنج شنبه, می تواند نشان می دهد مردم کمتر به دنبال بیکاری در هفته های اخیر با توجه به این که بسیاری از مردم هستند که به نام بازگشت به کار به عنوان محدودیت سهولت.

در برخی از مناطق به خصوص خرده فروشی اما کسانی که شغل می تواند در کوتاه مدت اگر مردم خود را تغییر دهید خرید و عادات خرید در دراز مدت.

این بیماری همه گیر است که اثبات یک چالش بزرگ هم برای چین که قوی اقتصاد کمک کرده و محرک رشد جهانی برای دو دهه گذشته. تمرکز اصلی برای کنگره خواهد بود احیای رشد آن کاهش یافت و به پایین ترین قیمت از حداقل اواسط دهه 1960 در سه ماهه اول.

شرکت ها و به دنبال آن تا حد زیادی تشریفاتی جلسه برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه پکن ممکن است مقابله با رکود اقتصادی است.

این حزب هدف نهایی این است که برای متقاعد کردن مصرف کنندگان — میلیون ها نفر از آنها شغل از دست داده اند و یا نگرانی آنها ممکن است به صرف دوباره. یک راه برای انجام این کار است به عنوان مثال: این نشست در پکن با ارسال یک سیگنال بود که از دست رفته توسط چینی که تحمل هفته و در بسیاری از موارد ماه از مستندات.

ژو یو پکن کارمند بانک گفت که او اطمینان خاطر جلسات نشان می دهد که بیماری تحت کنترل است.

“ما از سر کار در ماه مارس و تقریبا همه ما در حال بازگشت به کار در حال حاضر گفت:” ژو. او و مشتریان خود را با پوشیدن ماسک زمانی که آنها را ملاقات کند.

“از آنجا که همه ما توجه به هشدارها و ضد عفونی کردن زمینه های کار در هر روز وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد” او گفت:.

Kurtenbach گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>