چین قطره 2020 رشد اقتصادی هدف: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • با 20 ، 000 مرگ و میر و بیش از 310,000 عفونت برزیل است که به سرعت نزدیک شدن به روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم coronavirus hotspot, پشت, ایالات متحده است.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد که ملت ایران پرچم در نیمه کارکنان به افتخار coronavirus قربانیان.
  • گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei ناودان واشنگتن برای ادامه اخراج مهاجران آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 22

02:07 GMT – بدون رشد سالانه هدف چین برای اولین بار در دهه

چین در زمان نادر حرکت از تنظیم رشد سالانه هدف این سال پس از coronavirus کتک جهان و دومین اقتصاد و ویران رشد جهانی.

به جای توجه به “عدم اطمینان” ناشی از COVID-19 گیر پکن را “اولویت را به تثبیت اشتغال و حصول اطمینان از استانداردهای زندگی” برتر لی کچیانگ گفت: افتتاحیه کنگره خلق ملی.

این نخستین بار است که چین را تنظیم کنید تا یک محصول ناخالص داخلی هدف از سال 1990 زمانی که دولت شروع به انتشار چنین اهداف.

Chinese Premier Li Keqiang

لی کچیانگ نخست وزیر چین ارائه می شود کار خود را گزارش در جلسه افتتاحیه کنگره خلق ملی (NPC) در تالار بزرگ مردم در پکن در 22 مه سال 2020 [لئو Ramirez/ خبرگزاری فرانسه]

01:33 GMT – ده ها تن تست مثبت در مراکز برای رشته مهاجران در پاناما

پاناما بهداشت گفت: 59 مهاجران سرگردان در پاناما مهاجرت مراکز آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیش از 2500 مهاجر شد رشته در پاناما در ماه مارس زمانی که مرز با همسایه کاستاریکا بسته شد. اکثریت قریب به اتفاق کسانی هستند که برگزار می شود در مهاجرت مراکز در جنوب دارین استان است.

“این آسان نیست به 1,900 مردم در یک محل کوچک” دکتر ژوئن روسالس گفته خبرگزاری رویترز. “کار سخت است.”

01:02 GMT – استرالیا به دنبال معافیت از انگلستان قرنطینه

استرالیا به دنبال معافیت از نیاز است که مسافران پس از رسیدن در انگلستان قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در بیانیه ای گفت: “استرالیا به رهبری جهان موفق و مهار COVID-19 که به وضوح بدان معنی است که مسافران آینده از استرالیا را در برخواهد داشت خطر کم به بقیه جهان است.”

بیرمنگام گفت: استرالیا هیچ برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود به غیر از شهروندان در حالی که همه از بازگشت مردم محلی هنوز هم به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود.

00:46 GMT – صندوق بین المللی پول اوکراین موافق جدید 5bn $بسته کمک

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و اوکراین درباره توافق در اصل بر روی یک دلار جدید 5bn بسته کمک برای کمک به کیف نبرد coronavirus بحران است.

قرارداد 18 ماهه کمک برنامه منوط به تصویب صندوق بین المللی پول را مدیریت و هیئت اجرایی آن را در معامله “در هفته های آینده,” واشنگتن مبتنی بر قرض دهنده گفت.

Ivanna Vladkova Hollar رسمی که رهبری صندوق بین المللی پول تیم مذاکره کننده گفت: این معامله را “بودجه حمایت” به کیف در حالی که “تحکیم دستاوردهای به تاریخ و حرکت رو به جلو در مهم اصلاحات ساختاری برای کاهش کلیدی آسیب پذیری”.

00:08 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ما پرچم کاهش برای نیمه کارکنان برای قربانیان ویروس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده می گوید که او منظور خواهد شد پرچم آمریکا به پرواز در نیمه کارکنان بیش از سه روز آینده به عنوان تلفات از COVID-19 روش 100,000.

“من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به کروناویروس گفت:” در توییتر ارسال.

این حرکت به دنبال یک درخواست از رهبران دموکرات برای انجام این کار به رسمیت شناختن “غم روز حساب هنگامی که ما رسیدن به 100,000 مرگ”.

00:03 GMT – برزیل می گذرد 20,000 ویروس مرگ و میر پس از ضبط 24 ساعته تلفن

Coronavirus مرگ و میر در برزیل پیشی گرفته 20,000 پس از یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته وزارت بهداشت گفت.

این کشور به کانون شیوع بیماری در آمریکای لاتین و بالاترین یک روز تلفات 1,188 تحت فشار قرار دادند به طور کلی مرگ, شمارش به 20,047.

برزیل در حال حاضر ثبت بیش از 310,000 موارد با کارشناسان گفت: عدم به معنی آزمایش ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با منحنی آن از عفونت و مرگ و میر افزایش شدت این کشور از 210 میلیون دلار در رتبه سوم جهان از نظر تعداد موارد پشت سر ایالات متحده و روسیه است.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز مارس 21, اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>