چین, تاخیر در coronavirus داده ‘خسته کننده’ – که: به روز رسانی زنده

  • در طول ماه ژانویه سازمان بهداشت جهانی عموم ستایش چین برای پاسخ آن اما در پشت صحنه وجود دارد در حال رشد نا امیدی بر نمی گرفتن اطلاعات برای مبارزه با ویروس.

  • میلیون ها نفر از مردم یمن در معرض خطر هستند از یک “تراژدی” سوخت توسط coronavirus بین المللی سازمان ملل متحد حمایت حمایت کنفرانس است که انتظار می رود به شنیدن در روز سه شنبه.

  • مقامات بهداشتی در اسپانیا گزارش داده اند که هیچ مرگ ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته برای اولین بار در نزدیک به سه ماه.

  • بیش از 6.27 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 375,500 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 105 ، 000 در ایالات متحده است. حداقل 2.7 میلیون باید بهبود از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

شنبه, ژوئن 2

7:00 GMT – اولین Rohingya پناهنده می میرد از coronavirus در بنگلادش: رسمی

71 سال است Rohingya زندگی گسترده در اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش به مرگ از coronavirus رسمی گفت.

“او در مه 31. اما شب گذشته ما رو تایید اینکه او از COVID-19” گفت: Toha Bhuiyan ارشد سلامت رسمی در کخس بازار منطقه است.

مردی که زندگی در Kutupalong اردوگاه بود در میان حداقل 29 Rohingya به آزمایش مثبت برای این ویروس در اردوگاه های بنگلادش که در خانه به نزدیک به یک میلیون Rohingya که فرار میانمار.

دیده بان: در داخل Rohingya پناهندگان بحران | بین ما

6:45 GMT – ساخته شده در قطر: تحریم و همه گیر استوک استقلال درایو

یک قطر بازو کارخانه است که باعث می شود تفنگ و نارنجک اضافه کرده است یک محصول است که موجب صرفه جویی به جای طول می کشد زندگی می کند – هواکش مورد نیاز در خانه و خارج از کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سرمایه گذاری است آخرین سالوو در دوحه جذابیت توهین آمیز به سیمان, پیر مشارکت و امن کردن دوستان جدید به عنوان تلخ کشتیهای با پرچم عربستان سعودی و متحدان آن میکشد به چهارمین سال این جمعه.

کارخانه آماده به بوسیله اسباب گردنده از 2,000 حیات هواکش هفتگی در همکاری با ما دفاع كننده فروردین.

بسیاری از آنها اختصاص داده شده برای صادرات به چه قطر بداند “کشورهای دوست”.

6:30 به وقت تهران – اقتصاد فرانسه به کوچک شدن 11 درصد در این سال: وزیر

اقتصاد فرانسه است که انتظار می رود به کوچک شدن 11 درصد در این سال “وحشیانه” شوک و بدتر از برآورد قبلی به هشت درصد انقباض وزیر دارایی Bruno Le Maire گفته است.

“شوک (از coronavirus) بسیار وحشیانه,” Le Maire گفت: RTL اضافه کرد: “کاملا مطمئنم که ما در حال رفتن به گزاف گویی در 2021.”

6:15 GMT – تایلند بازگشت به معابد

تایلند شروع به بازدید از معابد دوباره به عنوان عمدتا بودایی کشور پدیدار از یک coronavirus مستند اگر چه بازدید کنندگان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و متوسط چک قبل از ورود به این زمینه.

جنوب شرقی آسیا کشور دیده است فقط بیش از 3000 COVID-19 عفونت و 58 مرگ و میر است اما گزارش هیچ محلی انتقال در هفته گذشته کمک به سرعت بخشیدن به حرکت می کند به سهولت محدودیت.

تماشا کنید: اکثر کسب و کار از سرگیری عملیات در تایلند

6:00 GMT – بیش از 30 coronavirus موارد در توکیو

بیش از 30 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده در توکیو در روز سه شنبه ژاپن NHK پخش عمومی گفت: به مناسبت اولین بار تعداد روزانه موارد صدر 30 در 19 روز.

بیشتر:

05:45 GMT – پاکستان coronavirus موارد ثبت بالاترین تک-بعد سنبله

نخست وزیر پاکستان عمران خان تاکید کرد دولت او را در موقعیت است که یک تجدید مستند بود از لحاظ اقتصادی عملی بازگشایی این کشور در بخش گردشگری و اجازه می دهد مغازه ها و کسب و کار باقی می ماند باز تا 7بعد از ظهر در هر روز حتی به عنوان کشور ثبت بالاترین آن روز تنها سنبله در coronavirus موارد است.

موارد افزایش 3,938 به 76,398 با 79 مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 1,658 با توجه به دولت داده است. خان همچنین اعلام کرد که دولت او خواهد بود عامل پرواز اضافی اجازه می دهد تا در خارج از کشور پاکستانی به بازگشت به خانه اگر آنها را می خواهید.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من خواهد شد و توزیع این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. یک بروز رسانی سریع در تحولات بیش از گذشته چند ساعت.

سازمان ملل متحد و شرکای آن در حال تماس برای بیش از 2 میلیارد دلار برای ادامه تلاش های امدادی در جنگ زده یمن هشدار coronavirus-سوخت ‘تراژدی’. در بسیاری از آسیا و کشورهای در ادامه به سهولت اجتماعی فاصله restrutions با سنگاپور آخرین اجازه می دهد تا بسیاری از افراد برای بازگشت به کار و کودکان به مدرسه بروند. و یک مطالعه جدید که در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد, ماسک, اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها راه های موثر برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

05:10 GMT – مالزی بازداشتگاه ظهور به عنوان coronavirus نقاط

مالزی مهاجرت به بازداشتگاه تبدیل شده اند و این کشور در آخرین coronavirus نقاط مهم در میان یک سری از حملات در مستند نشده مهاجران.

“این حملات تحت ادعای توقف گسترش COVID-19 باید تنها در خدمت به گسترش بیشتر ویروس” بئاتریس لاو, رئیس ماموریت برای پزشکان بدون مرز (Medecins Sans Frontieres یا MSF) در مالزی به الجزیره. “مقامات هشدار داده شده بود در مورد خطر عفونت در بازداشتگاه بسیاری از بار.”

از 35 مورد در یک مرکز بازداشت در نزدیکی کوالالامپور در 22 مه تا پایان ماه وجود دارد 410 موارد در چهار امکانات.

مالزی توانسته است تا حد زیادی حاوی ویروس در درون جامعه گسترده تر است و تا به حال هیچ مرگ و میر ناشی از این بیماری در ده روز.

جزئیات بیشتر در داستان در اینجا.

Malaysia migrants

مستند نشده مهاجران دست به دستبند با یکدیگر به عنوان آنها تصمیم به مهاجرت بازداشتگاه پس از یک حمله در ماه مه 20 در یک منطقه مسکونی در نزدیکی کوالالامپور [Hasnoor حسین/الجزیره]

04:15 GMT – هنگ کنگ گزارش چهار مورد جدید; نگرانی از ‘سوپر پخش’

هنگ کنگ کشف چهار مورد جدید از coronavirus و نگران است در مورد ‘سوپر پخش’ در املاک و مسکن که در آن تمام مردم تحت تاثیر قرار زندگی می کنند با توجه به South China Morning Post.

چهار نفر مبتلا به این ویروس هستند و همه همسایگان از 34 سال که مشغول به کار در یک انبار توزیع مرکز و داشت به کروناویروس در روز یکشنبه. شوهرش دو شرکت کارگران و پیراپزشک که در زمان او به بیمارستان شده اند را تایید کرد با این ویروس بیش از حد.

“ممکن است فوق العاده پخش گسترش این ویروس در ساختمان” این روزنامه به نقل از پروفسور یون Kwok-yung یک میکروبیولوژیست در دانشگاه هنگ کنگ عنوان کرد و گفت. “تحقیقات مقدماتی بر این باورند که بیشترین شانس گسترش است که از امکانات عمومی.”

یون یکی از کارشناسان ارسال به بازرسی ساختمان.

03:45 GMT – استرالیا نیو ساوت ولز برای باز کردن برخی از امکانات ورزشی

ایالت نیو ساوت ولز به یک سوم از استرالیا است برای باز کردن برخی امکانات ورزشی از اواسط ماه ژوئن.

ورزشگاه سرپوشیده استخر و سونا اجازه خواهد داشت برای بازگشایی از ژوئن 13 و کودکان ورزش در جامعه می توانید شروع به از ژوئیه 1.

“ورزش در DNA هر کس در استرالیا” NSW, ورزش, وزیر جف لی به خبرنگاران گفت: در سیدنی. “این مهم است نه تنها برای سلامت روانی اما برای آمادگی جسمانی.”

03:00 GMT – سنگاپور آغاز می شود به سهولت ‘مدار’ اعمال شده در مارس

سنگاپور آغاز شده است به سهولت برخی از به اصطلاح مدار شکن اقدامات آن معرفی شده در مارس.

برخی از کودکان در حال بازگشت به مدرسه حدود سه چهارم از کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی و محدودیت در جمع آوری کاسته و به خانواده ها اجازه ملاقات و در مقیاس کوچک مذهبی خدمات را به محل.

شهر استان دارای بالاترین تعداد تایید coronavirus موارد در آسیای جنوب شرقی بیش از 90 درصد از آنها در میان بیش از 300,000 مردم آورده شده از خارج از کشور برای کار در ساخت و ساز و سایر صنایع مستقر در شلوغ کارگر خوابگاه.

دولت روز دوشنبه اعلام مقررات جدید برای خوابگاه برای بهبود امکانات و به مردان بیشتر فضا.

02:45 GMT – ووهان دکتر می میرد و پس از چهار ماه با کروناویروس

ووهان مرکزی بیمارستان دکتر هو Weifeng که مبتلا به کروناویروس چهار ماه پیش درگذشت, دولت, به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

دکتر هو که در صورت تیره تر شد در طول درمان خود را به عنوان یک نتیجه از مشکلات کبدی بود که قبلا گزارش شده به بهبود است. جهانی بار گفت که او درمان شده با پلیمیکسین B, یک آنتی بیوتیک معمولا استفاده می شود برای مننژیت و عفونت.

02:00 GMT – کره جنوبی حکم کدهای QR پس از کلوپ شبانه خوشه

کره جنوبی را تحمیل جدید پاسخ سریع (QR) کد سیستم برای ردیابی بازدید کنندگان را به خطر بالاتر مکانهای پس از سنبله در coronavirus موارد مرتبط به یک کلوپ شبانه.

از ژوئن 10 بازدید کننده به باشگاه های میله کارائوکه نقاط داخل ورزشگاه و سایر اماکن تفریحی و نیاز به ثبت نام با یک کد QR. فرد اطلاعات وارد شده در یک پایگاه داده نگهداری می شود توسط تامین اجتماعی خدمات اطلاعات برای چهار هفته قبل از آن حذف شده است. این سیستم در حال حاضر در حال آزمایش در 17 سالن.

01:30 GMT – مطالعه نشان می دهد که ماسک, اجتماعی, فاصله موثر

ماسک و اجتماعی فاصله می تواند کمک به کنترل coronavirus اما شستن دست ها و دیگر اقدامات هنوز هم نیاز به یک مطالعه جدید نشان داده است.

محققان به این نتیجه رسیدند تک لایه پارچه ماسک ها کمتر موثر تر از فولاد ماسک در حالی که محکم N95 ماسک ارائه بهترین حفاظت با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

فاصله یک متر (بیش از 3 فوت) بين مردم باعث کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حالی که دو متر (حدود 6 1/2 فوت) است و حتی بهتر است.

حفاظت چشم از قبیل عینک و یا عینک نیز کمک می کند.

بیشتر:

00:00 GMT – میلیون ها نفر در یمن در خطر از آشکار coronavirus-سوخت ‘تراژدی’

سازمان ملل متحد جذاب برای $2.41 میلیارد دلار برای ادامه برنامه های انسان دوستانه در یمن تا پایان سال برای جلوگیری از یک اتفاق می افتند “تراژدی” رانده شده توسط coronavirus.

سازمان ملل متحد-حمایت بین المللی حمایت کنفرانس برگزار خواهد شد بعد از آن در روز سه شنبه.

سازمان ملل متحد و شرکای آن ارائه شده اند کمک های انسان دوستانه به برخی از 10 میلیون نفر در ماه به عنوان یک نتیجه از پنج سال درگیری در این کشور است.

یمن گزارش داد که اولین مورد از coronavirus در ماه آوریل است. سازمان ملل متحد می گوید: یافته های اولیه از بخش های مراقبت ويژه نشان می دهد 20 درصد از کسانی که تحت درمان پس از تایید با این ویروس در حال مرگ هستند در مقایسه با متوسط جهانی از 7 درصد است.

23:15 به وقت گرینویچ (دوشنبه) – برزیل گزارش هزاران نفر از موارد مرگ و میر 623

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده برخی از 11,598 موارد جدیدی از کروناویروس و 623 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

برزیل دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان (526,447) پس از ایالات متحده است. نزدیک به 30000 نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

23:00 GMT (دوشنبه) – ملاقات اپرا بسته باقی می ماند تا پایان سال

نیویورک شهری اپرا را دوباره باز تنها به صورت سنتی آن شب سال نو عملکرد برش های کوتاه خود را 2020/2021 فصل به دلیل coronavirus.

“اجتماعی فاصله و grand opera به سادگی نمی رفتن با هم” مدیر کل پیتر Gelb گفت: در یک پیام ویدئویی.

137 ساله شرکت یکی از جهان پیشرو opera, خانه, در حال برنامه ریزی برای شروع فصل آن در ماه سپتامبر.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (ژوئن 1) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>