چین دفاع coronavirus دست زدن به در که مجمع: به روز رسانی زنده

  • رئیس جمهور چین چین می گوید پکن همواره شفاف در مورد شیوع و وعده $2bn در جهانی COVID-19 کمک.
  • ایتالیا با احتیاط برمی پست-coronavirus نرمال اجازه می دهد تعدادی از کسب و کار و کلیساها برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه از مستند محدودیت.
  • هند گزارش 5,242 موارد جدیدی از کروناویروس گرفتن این کشور در عفونت شمارش به بیش از 96,000 بالاترین در آسیا است.
  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.7 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 و تقریبا 315,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 18

11:27 GMT – مرکل: همه گیر خواهد شد غلبه بر سریعتر اگر جهان با هم کار می کند

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: همه گیر خواهد بود غلبه بر سرعت بیشتری اگر جهان کار می کند با هم به مقابله با آن, و اضافه کرد که لازم بود به نگاهی که آیا سازمان بهداشت جهانی این پروسه می تواند بهبود یافته است.

“سازمان بهداشت جهانی (WHO) است مشروع نهاد جهانی که در آن همه موضوعات با هم آمده است. چرا که در این صورت ما باید به دنبال حفظ در مورد چگونه ما بیشتر می تواند به بهبود عملکرد آن” مرکل گفت در یک پیام تصویری که در جلسه اضافه کرد که این شامل حصول اطمینان از آن است پایدار تامین مالی است.

تاکید کرد که هیچ کشور می تواند مقابله با کروناویروس او همچنین گفت: “من معتقدم ما در غلبه بر این بیماری همه گیر. بیشتر ما با هم کار کنند در سطح بین المللی سریعتر ما را در رسیدن به این.”

11:24 GMT – کره جنوبی خواستار دادن که دندان در بیماری های جدید

دولت کره جنوبی ماه Jae-در دهکدهای به نام به سازمان بهداشت جهانی (WHO) دندان های بیشتر برای مبارزه با بیماری های نوظهور است که تهدید بهداشت جهانی.

ماه در اظهارات به این که سالانه وزرای مجمع برگزار شد آنلاین گفت: “ما باید به روز رسانی که مقررات بین المللی بهداشت و دیگر هنجارهای مرتبط و تقویت آنها با الزام آور حقوقی”.

تحت 2005 قوانین که 194 عضو هستند و قرار است به اطلاع ژنو مبتنی بر آژانس به سرعت از هر گونه بیماری. اما که در حال حاضر محدود اهرم و فاقد قدرت برای ورود به کشور برای بررسی بدون اجازه آنها.

“عفونت های مرتبط با داده ها باید مشترک میان کشورها بیشتر به صورت شفاف و یک سیستم هشدار دهنده و یک مکانیسم همکاری باید به طور مشترک تاسیس” ماه گفت:.

11:05 GMT – چین یازدهم می گوید که پشتیبانی از رهبری پروب زمانی که همه گیر تحت کنترل است

چین از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به این بیماری همه گیر به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از این ویروس را تحت کنترل در آورده است رئیس جمهور چین گفته است.

یازدهم در یک ویدیو سخنرانی به چه کسی گفت: چین شده است باز و شفاف در مورد COVID-19 شیوع اول که پدید آمده در این کشور در اواخر سال 2019 خواهد شد و پشتیبانی از تحقیقات انجام شده در یک هدف و شیوه ای بی طرفانه.

یازدهم نیز متعهد $2bn بیش از دو سال برای کمک به با COVID-19 پاسخ و گفت: هر گونه توسعه واکسن علیه این بیماری توسط چین ساخته خواهد شد در یک مکان خوب است.

10:47 GMT – اشاره به این حادثه تلخ: جهان می پردازد ‘سنگین قیمت’ برای ‘بسیار کمی وحدت’

این سیاره پرداخت قیمت سنگین با توجه به کشورهای نادیده گرفتن توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مبارزه با این بیماری همه گیر شورای امنیت سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ،

“کشورهای مختلف به دنبال متفاوت و گاهی متناقض استراتژی و ما همه پرداخت قیمت سنگین” دبیر کل گفته مجازی جلسه که مجمع بهداشت جهانی از نیویورک است.

“ما را دیده اند برخی از همبستگی اما وحدت در پاسخ ما به COVID-19.”

از آنجا که بسیاری از کشورها را نادیده گرفته بود که توصیه “این ویروس در سراسر جهان پخش شده است و در حال حاضر در حال حرکت به جنوب جهانی که در آن تأثیر آن ممکن است حتی بیشتر ویرانگر”.

10:39 GMT – مغازه ها و کافه ها بازگشایی ایتالیا آسانسور محدودیت

ایتالیا گرفته شده بزرگترین گام به سوی یک محتاط بازگشت به پست-coronavirus نرمال اجازه می دهد تعدادی از کسب و کار و کلیساها برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه از سخت مستند محدودیت.

رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور اجازه داده شد در روز دوشنبه برای خدمت به مشتریان دوباره تا زمانی که آنها به رعایت فاصله فیزیکی قوانین.

موزه ها و فروشگاه های لباس, آرایشگری, آرایشگران نیز درهای خود را – اما در بسیاری از مغازه ها مشتریان را به کتاب جلوتر از زمان.

اینجا بیشتر بخوانید.

A man wearing a face mask serves a customer, as shops are allowed to reopen as Italy eases some of the lockdown measures put in place during the coronavirus disease (COVID-19)

مغازه ها مجاز به بازگشایی ایتالیا برطرف برخی از مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در طول شیوع کروناویروس [یارا Nardi/رویترز]

10:33 GMT – #IndonesiaWhatever: محکومیت دریچه آنلاین بیش از پاسخ

سیل انتقاد از دولت اندونزی در پاسخ به این همه گیر و رفتار بسیاری از اندونزیایی به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی تحت یک برچسب است که ترجمه را به عنوان #IndonesiaWhatever.

این پست و به دنبال آنلاین نظرات توسط یک دکتر و رسانه های اجتماعی تاثیر گذار, Tirta Mandira Hudhi که خشمگین شده بود با کاهش یک پرواز ممنوع که منجر به مسافران inundating یک فرودگاه جاکارتا در اواخر هفته گذشته و نادیده گرفتن دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

در Instagram account, دکتر ارسال شده یک عکس از خود را در کامل حفاظت فردی, تجهیزات برگزاری یک نشانه با کلمات “اندونزی? هر آنچه. انجام آنچه شما می خواهم!”

توسط دوشنبه, پست کشیده بودند بیش از 400 ، 000 لایک کردن و هشتگ #IndonesiaTerserah بود میان بالا روند در Instagram و توییتر.

10:30 به وقت تهران – اسپانیا با هدف بازگشایی مرز گردشگری در اواخر ماه ژوئن

گردشگری وابسته به اسپانیا با هدف بازگشایی مرزها به بازدید کنندگان در اطراف پایان ماه ژوئن به عنوان آن مستند به طور کامل unwound یک وزیر گفته است.

رئال مادرید هفته گذشته تعجب شرکای اروپایی آن با تحمیل دو هفته قرنطینه در تمام مسافران خارج از کشور و به طور موثر نگه داشتن مرزهای بسته کرد و گفت که لازم بود برای جلوگیری از واردات موج دوم coronavirus.

اما این حرکت بود به طور موقت و وزیر حمل و نقل Jose Luis bergasillas bajera گفت: این امر می تواند مرحله به مرحله را در موازات سفر های مجاز در اسپانیا که در مناطق در حال کاهش محدودیت های اعمال شده در مراحل مختلف.

spain tourism blog entry

کارگران آماده ساحل به پیروی اجتماعی فاصله مورد نیاز در Mogan Gran Canarias, اسپانیا [فرشته مدینه/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

10:28 GMT – روسیه ب. ظ می گوید: رشد موارد جدید را متوقف کرده است

نخست وزیر میخائیل Mishustin گفته است که رشد جدید کروناویروس موارد متوقف شده در روسیه که ثبت بزرگترین تعدادی از عفونت های بعد از ما.

“وضعیت با گسترش عفونت کروناویروس باقی مانده است دشوار است اما ما هنوز هم می تواند اذعان کرد که ما موفق به قرار دادن یک توقف به رشد عفونت” Mishustin گفت: در جلسه دولت.

10:22 GMT – استرالیا استقبال رو به رشد برای حمایت از تحقیق که در جلسه

یک قطعنامه تحت فشار قرار دادند توسط اتحادیه اروپا و استرالیا خواستار بررسی به ریشه و گسترش coronavirus حمایت از 116 کشور در مجمع بهداشت جهانی تقریبا به اندازه کافی برای آن را به تصویب یک سند نشان داد.

قطعنامه coronavirus خواهد بود به جلو قرار داده و در روز سه شنبه اگر دستاوردهای آن حمایت از دو سوم از 194 نفر از اعضای مجمع حاکم بدن از سازمان بهداشت جهانی است.

چین به شدت مخالف خواستار تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر است اما به نظر می رسد بیشتر متمایل به این قطعنامه روز دوشنبه.

10:18 GMT – 130 نفر تست مثبت در خانه پناهندگان در آلمان

130 نفر تست مثبت برای coronavirus در محل اقامت برای پناهجویان در
غرب آلمان گفته اند.

باقی مانده 170 ساکنان در این پناهگاه در شهر سنت آگوستین حدود 30 کیلومتر (19 مایل) جنوب شرقی کلن تایید شده است منفی در آزمون, سخنگوی دولت منطقه کلن گفت.

ساکنان در حال حاضر قرار دارد به طور جداگانه با توجه به نتایج آزمون و با هوای مناطق نیز تفکیک شود. پناهجویان شده اند و دستور به خوردن تنها در اتاق خود را.

germany blog entry

کارکنان نظم عمومی دفتر ترک محل اقامت پناهندگان در زانکت آگستین آلمان [Oliver برگ/DPA از طریق AP]

10:10 GMT – بریتانیا می افزاید: از دست دادن بویایی و چشایی به COVID-19 علامت لیست

انگلستان اضافه کرده است از دست دادن طعم و بوی آن در لیست رسمی COVID-19 علائم یک مرحله که در آن امید می تواند کمک به انتخاب کنید تا حدود دو درصد بیشتر موارد از coronavirus.

این تغییر اعلام شده توسط پروفسور جاناتان ون-Tam انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی پس از دانشمندان مشاوره دولت تصمیم گرفت آن را می تواند کمک به انتخاب کنید تا بیشتر موارد اگر شامل اساسی مورد تعریف.

“ما اساسی مورد تعریف کرده است که برای برخی از زمان بوده است جدید مداوم سرفه یا تب را تغییر دهید به طور مداوم سرفه یا تب یا anosmia” ون-Tam که قبلا در SmithKline Beecham روشه و Aventis پاستور به خبرنگاران گفت:.

08:50 GMT – عربستان سعودی-حمایت دولت پنجه نرم می کند برای کمک coronavirus

یمن ایران را متهم آن حوثی ها دشمنان از پوشش تا شیوع کروناویروس در مناطق آنها را نگه دارید.

به عدن مبتنی بر دولت نیز نامیده می شود به صورت فوری جهانی کمک به یمن را جنگ زدگان بخش بهداشت و درمان.

“گزارش ها در زمین نشان می دهد تعداد زیادی از coronavirus موارد در مناطق تحت حوثی ها کنترل و پنهان کردن این اطلاعات کاملا غیر قابل قبول” وزیر دولت محلی Abdul Raqib فتح یک کنفرانس خبری گفت.

دولت گزارش 128 عفونت و 20 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در سراسر نه یمن 21 استان ، حوثی ها که برگزاری بزرگ ترین مراکز جمعیتی تنها اعلام کرد چهار مورد با یک مرگ در پایتخت خبر داد.

08:36 GMT – تایلند اقتصاد قرارداد برای اولین بار پس از سال 2014

تایلند اقتصاد منقبض شده است برای اولین بار در شش سال با توجه به همه گیر است که توقیف مرزها و ویران گردشگری متکی به کشور است.

اطلاعات منتشر شده توسط آن برنامه ریزی اقتصادی آژانس نشان می دهد که نزدیک به 40 درصد کاهش ورود توریست در سه ماه اول سال 2020 در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

این کاهش باعث شده است که اقتصاد کوچک به 1.8 درصد در سال در سال در ماه های ژانویه-مارس.

تایلند را دیده است انقباض پس از سال 2014 زمانی که آن را آورده بود برای متوقف سیاسی شورش است که مسدود شدن خیابان های بانکوک و منجر به کودتای دو ماه بعد در ماه مه.

08:23 GMT – اتحادیه اروپا مجوز برای remdesivir ممکن است اعطا می شود در روزهای آینده – EMA

رئیس اتحادیه اروپا سازمان پزشکی گیدو Rasi گفت: یک مجوز اولیه برای ما شرکت داروسازی جلعاد را remdesivir به عنوان یک COVID-19 درمان می تواند اعطا می شود در روزهای آینده.

“این ممکن است که مشروط بازار مجوز صادر می شود در روزهای آینده” Rasi گفت: یک جلسه در پارلمان اروپا در بروکسل.

سازمان پزشکی اروپا (EMA) در حال حاضر توصیه می شود استفاده مهربان از remdesivir که اجازه می دهد تا یک دارو برای تجویز به بیماران و حتی قبل از آن شده است به طور کامل مجاز.

08:12 GMT – سنت پیتر در واتیکان بازگشایی

سنت پیتر در واتیکان بازگشایی به بازدید کنندگان پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه تحت ایتالیا مستند سفارشات.

یک تعداد انگشت شماری از بازدید کنندگان صف های اجتماعی رعایت فاصله قوانین بودند و تماشا می کردند توسط ماموران پلیس با پوشیدن ماسک صورت قبل از داشتن درجه حرارت گرفته شده به وارد کلیسا که بسته شده پس از 10 مارس.

People line up in respect of security distancing to access St. Peter's Basilica on May 18, 2020 in The Vatican during the lockdown aimed at curbing the spread of the COVID-19 infection, caused by the

مردم خط تا با توجه به فاصله فیزیکی اقدامات برای دسترسی به کلیسای سنت پیتر در واتیکان [وینچنتزو پینتو/خبرگزاری فرانسه]

08:00 GMT – چین می گوید زودرس بلافاصله پس از شروع تحقیقات

چین وزارت امور خارجه گفت: آن را زودرس بلافاصله پس از راه اندازی تحقیق و تفحص درباره ریشه و گسترش coronavirus.

سخنگوی ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه که اکثریت قریب به اتفاق کشورهای جهان بر این باورند که همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است ،

این وزارتخانه در بیانیه ای جداگانه گفت که رئیس جمهور چین را به یک ویدیو سخنرانی برای مراسم افتتاحیه مجمع بهداشت جهانی بعد از آن در روز دوشنبه است.

چین در ووهان آزمایش سوم از ساکنان برای coronavirus

07:27 GMT – اسپانیا کابینه به تصویب 3-3.5 میلیارد یورو اساسی-درآمد طرح در هفته آینده

اسپانیایی کابینه است که با توجه به تصویب هفته آینده برنامهای برای اعطای یک پایه درآمد برای فقیرترین بخش از جمعیت برای کمک به آنها آب و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus امنیت اجتماعی وزیر Jose Luis اسکریوا گفته است.

وزیر گفت: در مصاحبه با RNE ایستگاه های رادیویی که کابینه را تایید برنامه احتمالا در طول هفته در جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده در مارس 26.

او گفت: به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون خانواده خواهد دریافت سود جدید که هزینه های دولت بین 3 میلیارد یورو و 3.5 میلیارد یورو در سال است.

07:21 GMT – آکروپلیس در آتن بازگشایی بعد از خاموش شدن

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستان شناسی در این کشور پس از دو ماه از بسته شدن.

رئیس جمهور کاترینا Sakellaropoulou رهبری در این مراسم به عنوان یکی از اولین دیدار یونان باستان پیچیده است که نشسته است بر روی یک تپه بالا سرمایه است. تنها روزنامه نگاران و کارکنان با پوشیدن ماسک حاضر بودند.

Visitors wear protective face masks as they walk past the ancient Parthenon temple at the archaeological site of the Acropolis in Athens, Greece, March 13, 2020. REUTERS/Costas Baltas

بازدید کنندگان راه رفتن و گذشته باستانی معبد پارتنون در آکروپلیس در آتن, یونان در 13 مارس سال 2020 [کوستاس Baltas/رویترز]

07:00 GMT – لیگ برتر می تواند نشان می دهد بیشتر مسابقات در free-to-air وزیر می گوید

لیگ برتر نشان می دهد می تواند بیشتر مسابقات در free-to-air TV سیستم عامل پس از آن سوانح از جمله در طول به طور معمول محافظت 3pm اسلات در روز شنبه وزیر الیور Dowden گفته است.

Dowden رئیس بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش گفت: ساخت بازی های موجود در سیستم عامل رایگان می تواند کمک به جلوگیری از طرفداران از تبدیل کردن در خارج از ورزشگاه برای بازی است که در پشت درهای بسته.

“آن است که به احتمال زیاد (resume) در اواسط ماه ژوئن در اولین,” او گفت: تلویزیون بی بی سی.

بیشتر:

06:57 GMT – مجارستان دولت به پیشنهاد دادن تا اورژانس قدرت در مه 26

مجارستان دولت ارائه خواهد کرد یک پیشنهاد به مجلس در 26 ماه مه به پایان خاص خود coronavirus اورژانس قدرت hirtv.هو به نقل از نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد عنوان کرد و گفت.

Gergely Gulyas قرار دادن تاریخ در بیانیه ای مشابه توسط اوربان در روز جمعه. Gulyas گفت: مجلس را چند روز به تصویب این لایحه که به پایان خواهد رسید و بسیار مورد انتقاد قرار اورژانس قدرت در اوایل ماه ژوئن است.

هیچ تاریخ پایان تعیین شد که مجلس به دولت اجازه قانون توسط فرمان در امور مربوط به coronavirus پیشرو بین المللی انتقاد و اتهام استبدادی قدرت-شتاب.

06:47 GMT – ‘ساده لوحانه’ انگلستان mismanaging بحران: مدیر عامل شرکت هواپیمایی رایان ایر

Ryanair اجرایی مایکل اولری گفته است که دولت بریتانیا تا به حال جناح خود در واکنش به شیوع کروناویروس برای بسیاری از هفته ها و سیاست های خود را در 14 روز در قرنطینه برای مسافران بین المللی بود و ساده لوحانه است.

“این ساده لوحانه است و unimplementable,” اولری گفت: رادیو بی بی سی. “این همان دولتی است که… جناح بحران برای بسیاری از هفته است.”

06:41 GMT – انگلستان هنوز هم در مذاکرات با فرانسه بیش از قرنطینه معافیت: وزیر

انگلستان هنوز هم در مذاکرات با فرانسه بر سر اینکه آیا فرانسه مسافران باید معاف از 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در انگلستان, وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden گفته است.

“بحث ها ادامه دارد, با آن,” او گفت, اخبار آسمان.

دو کشور گفت: در اوایل این ماه که انگلستان نمی خواهد اعمال قرنطینه به مسافران آینده از فرانسه در این مرحله اما بریتانیا هنوز هم مجموعه ای از جزئیات کامل.

06:30 به وقت تهران هند – پرونده بزرگترین واحد-روز coronavirus خروش

هند ثبت کرده است بزرگترین واحد-روز خروش با 5,242 موارد جدیدی از کروناویروس و 157 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور در عفونت شمارش به بیش از 96,000 بالاترین در آسیا است.

این کشور در حال حاضر 3,029 مرگ و میر گزارش شده با توجه به COVID-19.

افزایش عفونت می آید یک روز پس از اینکه دولت فدرال گسترده در سراسر کشور مستند به مارس 31 اما کاهش برخی از محدودیت ها برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و به متحده کنترل بیشتری در تصمیم گیری ماهیت مستند.

مقامات نسبت به افزایش عفونتهای به بازگشت صدها هزار نفر از کارگران مهاجر به هند روستاها که ضعیف تر سلامت زیرساخت ها است.

___________________________________________________________________

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry.

_____________________________________________________________________

05:30 به وقت تهران –

من در حال حاضر توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه.

روکش سریع از تحولات مهم در این صبح – برزیل جناح راست رئیس جمهور Bolsonaro همچنان به سرپیچی از قوانین اجتماعی فاصله و قرنطینه حتی به عنوان تعدادی از موارد در کشور موج; coronavirus دارای نوک ژاپن به اول آن رکود اقتصادی در چهار و نیم سال; فشار ساختمان به صورت بین المللی در اعتراض به این بیماری همه گیر به عنوان مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) آماده برای دیدار در چند ساعت زمان و استرالیا اقتصاددانان برجسته در حال حمایت اجتماعی فاصله.

05:00 GMT – ژاپن ورقه به رکود اقتصادی در چهارو نیم سال

Coronavirus همه گیر دارای نوک اقتصاد ژاپن به اول آن رکود اقتصادی در چهار و نیم سال است.

روز دوشنبه اول-چهارم تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) اطلاعات تاکید بر گسترش اثر شیوع صادرات غوطه وری بیشتر از ویرانگر مارس 2011 زلزله و سونامی. جهانی مستندات و زنجیره تامین اختلالات نیز آمار محموله های کالاهای ژاپنی.

الجزیره تاثیر تیم بیشتر در اینجا.

Japan - coronavirus

مردم رعایت فیزیکی, فاصله, قوانین, آنها صبر کنید برای وارد کردن میوه و سبزی فروشگاه یوکوهاما در ژاپن [Koji Sasahara/AP Photo]

04:40 GMT – فیجی قاضی quashes اجتماعی جمع آوری اعتقادات

فیجی بالا قاضی دادگاه عدالت Salesi Temo به نقض 49 51 مورد مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد و فیزیکی فاصله محدودیت گفت: مجازات های اعمال شده توسط دادگاه پایین تر بودند بی رحمانه اهانت آمیز و یا نامتناسب شدید با توجه به گزارش در فیجی خورشید.

عدالت Temo اشاره کرد که بسیاری از کسانی که به اعدام محکوم شده بود جریمه شد اما فاقد وسیله ای برای پرداخت جریمه و معیشت خود شده بود منفی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بسیاری بیکار بودند و یا امرار معاش کشاورزان” قاضی گفت. “اگر آنها مشغول به کار بودند آنها نه درآمد که بسیار در یک هفته. بسیاری از آنها التماس کرد گناه در تماس اول و از ابتدا مجرم.”

04:25 GMT – Coronavirus پروب خواستار تشدید جلوتر از سازمان بهداشت جلسه

سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) است که با توجه به شروع یک کلید جلسه در چند ساعت زمان تماس به صورت مستقل پروب به کروناویروس بیماری همه گیر در حال رشد هستند.

استرالیا می گوید بیش از 100 کشور از جمله 50 کشورهای آفریقایی و همه اتحادیه اروپا و کشورهای عضو در حال حمایت از یک قطعنامه خواستار تحقیق و تفحص است.

نیز وجود دارد که فشار بر مجلس بیش از تایوان است که هل دادن به شنیده می شود در صورت چینی مخالف است. اینجا بیشتر بخوانید.

World Health Assembly

سازمان بهداشت جهانی است که با توجه به برگزاری یک جلسه مجازی در روز دوشنبه [فایل: فابریس Coffrini/خبرگزاری فرانسه]

04:05 GMT – ال سالوادور اضطراری اعلام به چالش کشیده

ال سالوادور دادستان را به چالش کشیده است یک فرمان ریاست جمهوری اعلام وضعیت اضطراری به عنوان قانون اساسی.

رئیس جمهور نایب Bukele, 38, اعلام پسوند در روز شنبه بدون تامین حمایت از قانونگذاران.

Bukele که انتخاب شد در سال گذشته, حفظ, او در حقوق خود را.

“همه روسای جمهور در دموکراتیک تاریخ کشور ما تا به حال قدرت به اعلام حالت اضطراری و اعمال آن بدون تصویب قانونی,” او گفت:.

در یک سخنرانی تلویزیونی به ملت در روز یکشنبه او خواست تمام اسلحه از دولت به گرد هم می آیند برای مقابله با کروناویروس.

03:25 GMT – هندوراس گسترش پتو حکومت نظامی

هندوراس تمدید یک پتو مقررات منع رفت و آمد برای یک هفته.

حکومت نظامی بود و برای اولین بار اعمال شده در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از coronavirus قریب به اتفاق کشور را به نظام سلامت خواهد شد و در حال حاضر در نیروی باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 24.

بیشتر:

02:45 GMT – پارلمان مالزی باز می شود تک جلسه روز با پشتیبانی از front-آستر

مالزی مجلس آغاز یک روز جلسه روز دوشنبه با دادن تشویق ایستاده برای این کشور کارگران خط مقدم.

رهبری با اعضای پارلمان و سناتور مهمانان پیوست و در تشویق.

مجلس نشستن برای یک روز با سخنرانی پادشاه تنها مورد در دستور کار است. این اولین بار است که در خانه نشسته است پس از قدرت گرفتن در اواخر فوریه که منجر به استعفای نخست وزیر Mahathir محمد و فروپاشی Pakatan Harapan دولت است. پس از یک هفته آشفتگی پادشاه منصوب Muhyiddin یاسین به عنوان نخست وزیر گفت که او معتقد بودند او حمایت اکثریت اعضای پارلمان.

02:00 GMT – کره جنوبی گزارش 15 مورد جدید به عنوان باشگاه خوشه برطرف

کره جنوبی در گزارش جدید 15 مورد از coronavirus با نشانه های خوشه ای حول یک سئول چماقی منطقه رو به کاهش است.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: پنج نفر به صورت محلی-به دست آورد, با, باقی مانده وارداتی با توجه به Yonhap news agency.

یکی از جدید مرگ گزارش شد آوردن مجموع به 263.

01:40 GMT – چین گزارش هفت جدید کروناویروس موارد

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده هفت مورد جدید از coronavirus دو در شمال شرق استان جیلین که در آن بخشی از مستند در محل است.

شانگهای نیز تا به حال یک مورد در حالی که بقیه تایید شد در میان مسافران بازگشت از خارج از کشور در مغولستان داخلی.

01:30 GMT – اقتصاددانان برجسته در استرالیا اجتماعی فاصله

یک بررسی جدید نشان می دهد استرالیا اقتصاددانان به شدت حمایت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش coronavirus.

برای اولین بار اقتصادی جامعه از استرالیا-گفتگو نظرسنجی خواسته 43 کشور اقتصاددانان برجسته که آیا آنها موافقت کرد, مخالفت, به شدت موافقت و یا به شدت به مخالفت با این گزاره: مزایای به جامعه استرالیا حفظ اجتماعی فاصله اقدامات کافی برای نگه داشتن R کمتر از یک COVID-19 به احتمال زیاد به بیش از هزینه.

تقریبا سه چهارم حمایت گزاره 23 از آنها را “به شدت”. تنها نه مخالف.

تحقیق تولید مثل تعداد ویروس ها و اقدامات متوسط تعداد دیگری از مردم کسی است که در حال حاضر coronavirus آلوده خواهد شد. هنگامی که R در زیر یکی از شیوع آغاز خواهد شد به پیتر.

01:00 GMT – قوچاننژاد و بنگلادش به حرکت Rohingya بازگشت به اردوگاه

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار بنگلادش به حرکت Rohingya پناهندگان برگزار می شود در سیل مستعد جزیره پس از نجات از کشتی های سرگردان در دریا – به اصلی اردوگاه های پناهندگان.

بنگلادش می گوید: 308 Rohingya فرستاده شد به Bhashan کاراکتر جزیره به دلیل coronavirus نگرانی.

“در حالی که کسانی که نجات در دریا ممکن است تهدید برای بهداشت عمومی اهداف آنها نیز باید تمدید حفاظت سزاوار آنها به عنوان پناهنده” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در نامه ای به بنگلادش با وزیر خارجه AK Abdul Karim که به دست آمده توسط AFP.

“من اعتماد که آنها بیش از حد خواهد شد بهره مندی از خدمات بشردوستانه ارائه شده به Rohingya در بنگلادش که در پایان دوره قرنطینه آنها را مجاز به بازگشت به خانواده خود را در کخس بازار.”

چهار مورد از coronavirus تا کنون شناسایی شده در اردوگاه ها. جزئیات بیشتر در داستان در اینجا.

In this April 15, 2020, photograph, a health worker from an aid organization walks wearing a hazmat suit at the Kutupalong Rohingya refugee camp in Cox's Bazar, Bangladesh. There's been little if any

یک کارگر بهداشت از کمک های سازمان در Kutupalong Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار در ماه گذشته. چهار مورد از coronavirus تایید شده اند در اردوگاه [Shafiqur رحمان/AP Photo]

00:00 GMT – Bolsonaro مخالف coronavirus مشاوره با selfies

رییس جمهوری برزیل Bolsonaro همچنان به سرپیچی از توصیه های اجتماعی فاصله حتی به عنوان شیوع کروناویروس در برزیل بدتر.

روز یکشنبه او مطرح برای عکاسی سلفی با حداقل سه فرزند را برداشت کردن از جمعیت از هواداران که تا به حال جمع خارج از کاخ ریاست جمهوری خبرگزاری رویترز گزارش داد.

در یک ویدیو آنلاین Bolsonaro گفت: استقبال از او تظاهرات.

“بالاتر از همه [مردم] می خواهم آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام,” او گفت:.

وزارت بهداشت آمار و ارقام از پنج شنبه شب نشان داد 7,938 موارد جدید در برزیل, آوردن مجموع به بیش از 241,000. بیشتر 485 نفر کشته آوردن تلفات به 16,118.

23:30 به وقت تهران (17 مه) – هنگ کنگ اتباع وارد خانه پس از تخلیه پرواز از هند

یک گروه از 249 دلار هنگ کنگ از ساکنان رشته در هند وارد شده اند در بازگشت به خانه در یک پرواز اجاره.

هواپیما به سمت چپ دهلی نو در مورد 11pm در مارس 17 به وقت محلی (17:30 به وقت تهران) با توجه به یک دلار هنگ کنگ در بیانیه دولت. مسافران شامل هفت کودکان زیر دو سال سن. آنها تمام خواهد شد نیاز به انجام COVID-19 تست و صرف 14 روز در قرنطینه اجباری.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (17 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>