چین در صدر تلفات 3,000 با توجه به کروناویروس: به روز رسانی زنده

کنگره آمریکا رای داده است برای $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته به مبارزه با کروناویروس ایتالیا بسته مدارس و لغو رویدادهای عمومی در حالی که کشورهای سراسر جهان گزارش بیشتر موارد.

ما حرکت در آمد که در این کشور گزارش شده و در مجموع 11, مرگ و میر, از جمله یکی در کالیفرنیا برای اولین بار در خارج از واشنگتن است. بیشتر موارد نیز ظهور در نیویورک و لس آنجلس کالیفرنیا با اعلام وضعیت اضطراری.

در سطح جهان بیش از 93,000 مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

بیشتر:

ملی این کشور کمیسیون بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد که بیشتر از 31 نفر مرده بود از بیماری فشار مرگ و میر بالاتر از 3000 بالا.

این کشور در حال حاضر تایید 80,409 مردم با این ویروس اگر چه بسیاری از آنها در حال حاضر بازیافت.

این است Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش برای کیت Mayberry در کوالالامپور.

اینجا همه آخرین به روز رسانی.

پنج شنبه, مارس 5

06:42 GMT – یونان گزارش دهم مورد خاموش مدارس در سه حوزه

یونان گزارش دهمین مورد از coronavirus. این فرد اخیرا در بازگشت از یک مذهبی زیارت به مصر و اسراییل, مقامات بهداشت و درمان گفت.

یونان روز چهارشنبه دستور داد مدارس بسته می شود و ممنوع تجمعات عمومی در سه منطقه در غرب یونان از روز شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یک فرد از منطقه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بان کی مون بود که در اثر به مدت 48 ساعت و در معرض نقد و بررسی, مقامات گفت.

مجلس تصویب $8.3 میلیارد دلار در هزینه های برای مبارزه با کروناویروس

06:41 GMT – ایتالیا ممکن است افزایش هزینه های پشتیبانی به پنج میلیارد یورو

دولت ایتالیا به احتمال زیاد به افزایش به پنج میلیارد یورو ($5.57 bn) ارزش از اقدامات برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر بزرگترین شیوع کروناویروس در اروپا و معاون وزیر اقتصاد لورا کاستلی گفت.

“این احتمال وجود دارد که دولت را در رسیدن به [پنج میلیارد یورو]” کاستلی در مصاحبه با گفت: روزانه Il Messaggero و اضافه کرد که او معتقد بود که “لازم است به منظور بالا بردن نوار به عنوان آنجا که ممکن است”.

وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri وعده داده است معافیت های مالیاتی و سایر اقدامات لازم برای بخش های آسیب دیده به ارزش 3.6 میلیارد یورو رسید.

یک منبع دولتی ازفتنه این ممکن است مطرح شود به 4.5 میلیارد دلار معادل 0.25 درصد از تولید ناخالص داخلی.

06:35 GMT – امارات متحده عربی توصیه می کند در برابر سفر خارج از کشور

امارات متحده عربی خواسته است تا شهروندان و ساکنان دیگر برای جلوگیری از سفر به خارج از کشور به دلیل نگرانی بیش از یک coronavirus دولت خبرگزاری WAM گفت.

مقامات در دولت های خلیج فارس ممکن است به منظور چک پزشکی در بازگشت مسافران و بخواهید آنها را به ماندن در انزوا در خانه در انتظار نتیجه WAM گفت: با استناد به وزارت بهداشت بیانیه.

امارات متحده عربی است که بسته مدارس و موسسات آموزشی به مدت چهار هفته گفت: دانش آموزان و آموزش و پرورش کارگران را به صرف 14 روز در خانه انزوا در بازگشت به کشور است.

06:30 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول: ویروس کندی رشد اقتصاد جهانی در این سال

گسترش coronavirus برگزار خواهد شد 2020 جهانی خروجی دستاوردهای خود را به کمترین سرعت از 2008-2009 بحران مالی, صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Kristalina Georgieva روز چهارشنبه گفت:.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر انتظار دارد تا سال 2020 جهان رشد به کمتر از 2.9 درصد رای برای 2019 و تجدید نظر پیش بینی صادر خواهد شد در هفته های آینده.

صندوق بین المللی پول در دسترس $50bn در بودجه اضطراری برای کمک به فقرا و کشورهای با درآمد متوسط با بهداشت ضعیف و سیستم های پاسخ دادن به این بیماری همه گیر Georgieva گفت: پس از تماس با صندوق بین المللی پول کمیته راهبری.

اینجا بیشتر بخوانید.

05:40 GMT – هنگ کنگ شدت بیشتر مردم از هنگ کنگ

هنگ کنگ تخلیه بیشتر مردم آن از ووهان که در آن coronavirus سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته.

اولین گروه از آسمان وارد شده در چهارشنبه پس از رفتن را از طریق چک های بهداشتی قبل از سوار شدن. آنها را صرف 14 روز در قرنطینه.

Coronavirus Hong Kong

هنگ کنگ تخلیه شهروندان خود از ووهان در چین [اطلاعات بخش خدمات هنگ کنگ SAR دولت/الجزیره]

05:20 به وقت تهران – تایلند گزارش چهار مورد

تایلند تشخیص داده شده و چهار مورد بیشتر از coronavirus; یک مرد ایتالیایی که وارد در این کشور در مارس 1, یک مرد تایلندی که در بازگشت از ایتالیا, یک مرد چینی که در حمل و نقل از ایران به چین و داشت به این ویروس در طی غربالگری. و یک دانشجو که در حال بازگشت از ایران.

این کشور در حال حاضر 47 تایید موارد است.

04:35 GMT – ژاپن Anges به کار بر روی واکسن با دانشگاه اوزاکا

رویترز گزارش که شرکت biopharmaceutical Anges با دانشگاه اوزاکا در حال توسعه یک coronavirus واکسن.

Anges می گوید: از آن خواهد شد ‘پیشگیرانه واکسن DNA’ با توجه به رویترز نیز به نقل از یک استاد در دانشگاه اوزاکا گفتن این واکسن می تواند تولید انبوه در یک دوره کوتاه از زمان.

محققان در سراسر جهان کار کرده اند به منظور توسعه درمانهای موثر و واکسن از دانشمندان چینی اولین جدا شده coronavirus ژنوم در ژانویه.

Coronavirus how to stay safe

04:20 GMT – چین, هنگ کنگ با احتیاط برگشت به کار

الجزیره Divya Gopalan شده است به ما یک به روز رسانی از هنگ کنگ که در آن او می گوید در حال حاضر وجود دارد بیشتر مردم در خیابان ها و ترافیک بیش از وجود دارد شده اند در هفته.

چین نیز در تلاش است تا به مردم آن بازگشت به کار بعد از خاموش کردن طولانی مدت برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

سخت قرنطينه به نظر می رسد پرداخت می شود از نظر کاهش تعداد روزانه موارد تایید شده اما کمی وجود دارد چشم انداز مثبت در آمار منتشر شده در روز پنج شنبه – 139 موارد جدید در مقایسه با 119 روز قبل از – و کشور خود تجدید نظر شمارش روش چند بار.

“چین است که به دور از خروج از جنگل” Gopalan می گوید. “این تغییر راه آن برگه شماره چندین بار. در حال حاضر آن را شامل نمی شود کسانی که بدون علامت – افرادی که دارای این ویروس هستند اما نشان داده نمی شود علائم است.”

03:52 GMT – انگلستان هواپیمایی Flybe فرو می ریزد و به کروناویروس بازدید پروازهای

بریتانیا بزرگترین اپراتور پروازهای داخلی Flybe اعلام کرده است که پایه تمام پروازهای پس از اعلام ورشکستگی به عنوان coronavirus اپیدمی طول می کشد تلفات در شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است.

“همه پروازها شده است پایه و انگلستان کسب و کار متوقف تجارت با اثر فوری گفت:” هواپیمایی که در استخدام حدود 2000 نفر.

02:45 GMT – بازی های المپیک را پیش بروید: وزیر Seiko هاشیموتو

ژاپن در بازیهای المپیک وزیر Seiko هاشیموتو روز پنجشنبه گفت این کشور هنوز هم در حال آماده شدن برای تابستان بازی ها هستند که با توجه به شروع در ماه جولای.

“لغو و یا تاخیر این بازی خواهد بود غیر قابل قبول برای ورزشکاران” هاشیموتو گفت: مجلس بودجه کمیته است. “یک محیط که در آن ورزشکاران می تواند در سهولت احساس و تمرکز باید بصورتی پایدار و محکم آماده شده است.”

هاشیموتو صحبت شد به عنوان غربی استان شیگا در گزارش اول خود را coronavirus مورد – یک مرد در 60s – و این کشور در مجموع تعداد موارد رز بالاتر از 1000.

Japan Olympics

شده است وجود دارد گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا به بازی های المپیک به تعویق خواهد افتاد در میان جهانی از شیوع کروناویروس [Athit Perawongmetha/رویترز]

02:15 GMT – استرالیا اعلام کرد مرگ دوم; بیشتر محدودیت های مسافرتی

استرالیا می گوید یک دوم فرد فوت شده از coronavirus; یک زن مسن که مبتلا به این بیماری پس از یک کارگر در خانه سالمندان که در آن او زندگی می کردند تایید شد به این ویروس.

بسیاری از استرالیا 52 نفر افرادی هستند که از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه کردن, ژاپن, اما این کشور نیز معرفی محدودیتهای سفر با تعدادی از کشورها است.

در روز پنج شنبه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: غیر استرالیایی که از کره جنوبی خواهد بود و نه مجاز به ورود به کشور در حالی که مردم پس از رسیدن از ایتالیا را مجبور به رفتن را از طریق افزایش غربالگری.

ممنوعیت بازدید از چین و ایران نیز در حال گسترش است.

02:05 GMT – کره جنوبی موارد همچنان به صعود

کره جنوبی تنها با توجه به اولین به روز رسانی آن روز در coronavirus وضعیت وجود دارد. آن را تایید 438 جدید, موارد مصرف کل عفونت به 5,766.

کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری نیز گفت: سه نفر از این ویروس, آوردن مجموع به 35.

ایالات متحده نیز گزارش داد دو بیشتر موارد در میان 28,500 سربازان مستقر در این کشور آوردن مجموع به شش.

01:55 GMT – ناظر می گوید کوانتاس به بهبود تمیز کردن استانداردهای

ملی استرالیا, حامل گفته شده است به صنوبر تا تمیز کردن آن برای اطمینان از مسافران بهتر محافظت از coronavirus.

The Sydney Morning Herald می گوید Safework NSW با صدور اطلاعیه به این شرکت هواپیمایی در فوریه 26 هشدار دهنده از “ناکافی سیستم از کار استفاده می شود برای تمیز کردن هواپیما که ممکن است حمل و نقل مسافران با یک بیماری عفونی.”

01:35 GMT – سنگاپور تاخیر پرواز مسافر پس از تایید با COVID-19

سنگاپور حمل و نقل وزارت مبتنی خطوط هوایی ترکیه پرواز روز چهارشنبه پس از یکی از مسافران آزمایش مثبت برای coronavirus.

TK54 بوئینگ 787-9 وارد سنگاپور از ترکیه در مارس 3 بود اما تاخیر در برگشت پس از صورت کشف شد, وزارت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“(این) وزارت بهداشت آغاز شده است تماس, ردیابی برای مسافران پرواز که ممکن است در تماس با این مورد در حالی که پرونده های عفونی ،

رسانه های محلی گزارش داده بودند 220 نفر در این هواپیما که پرواز برگشت به ترکیه با خدمه اما هیچ مسافران در ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه.

00:35 GMT – چین coronavirus مرگ و میر بیش از 3,000

ملی چین کمیسیون بهداشت به تازگی منتشر شده خود را به روز رسانی روزانه در coronavirus.

این گزارش 139 موارد جدید در روز چهارشنبه در مقایسه با 119 روز قبل. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در سرزمین اصلی 80,409.

تعداد مرگ و میر افزایش به 3,012 پس از اضافی 31 نفر از این بیماری است.

00:25 GMT – کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری در بیش ویروس

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom با اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus پس از دولت گزارش خود اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

Newsom گفت: در یک کنفرانس رسانه های دولت تا به حال 53 تایید موارد COVID-19.

من کیت Mayberry در کوالالامپور افتتاح وبلاگ امروز.

یک روکش از روز چهارشنبه تحولات:

کنگره آمریکا تصویب بودجه اضطراری از $8.3 میلیارد دلار برای مقابله با کروناویروس با بیش از 100 نفر مبتلا به COVID-19 و 11 مرگ و میر. خانه بالا خواهد رای گیری در روز پنج شنبه.

کشورهای دیگر مقابله شدید شیوع این بیماری اعلام کرد اقدامات جدید.

ایتالیا که در آن مرگ و میر افزایش یافته است به 107 بسته شدن مدارس و دانشگاهها و بدون فن خواهد بود و مجاز به حضور در بزرگ رویدادهای ورزشی.

ایران را ممنوع کرده است مقامات دولتی بالا از خروج از کشور. معاون رئیس جمهور, معاون بهداشت وزیر و 23 تن از نمایندگان مجلس تمام شده است مبتلا به این بیماری است.

در عراق, نفر دوم کشته از COVID-19.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه به روز رسانی از 4 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>