چین coronavirus تلفات بیش از 1300 عنوان هوبئی گزارش 242 مرگ و میر

مقامات بهداشتی در چین هواپیمای مرکزی استان هوبئی گزارش داد که 242 بیشتر مردم از coroanvirus COVID-19 روز چهارشنبه – بالاترین در یک روز و بیش از دو برابر رکورد قبلی بالا – فشار مرگ و میر در سراسر کشور بالاتر از 1300.

استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد یک پرش بزرگ در موارد جدید گفت: بیشتر 14,840 مردم تا به حال تایید شده است با این عفونت در طول دوره 24 ساعته به نیمه شب روز چهارشنبه (16:00 GMT).

بیشتر:

هوبئی است که در مرکز شیوع است که فکر را به سرچشمه گرفته و در حال حاضر بسته شده, غذاهای دریایی در بازار سرمایه ووهان در اواخر سال گذشته.

Coronavirus: چین یک بار شلوغ شهرستانها به وقفه

در بیانیه این کمیسیون گفت که آن را آغاز کرده بود از جمله موارد تشخیص داده شده را از طریق جدید روش های بالینی و حال آن تجدید نظر داده و موارد مشکوک. آخرین آمار کشته شدگان شامل بیش از 100 بالینی موارد تشخیص داده شده.

رسانه های دولتی گفت: در هفته گذشته که هوبئی خواهد شروع به رسمیت شناختن توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن نتایج به تایید عفونت بیمارستان ها اجازه می دهد برای جداسازی بیماران با سرعت بیشتری

مجموع موارد در این استان در حال حاضر رسیده 48,206 کمیسیون دادهها نشان داد.

ملی چین کمیسیون بهداشت است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در سراسر کشور عفونت بعد در روز پنج شنبه.

حداقل 25 کشور تایید کرده اند موارد از ویروس و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از هوبئی. دو مرگ و میر ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>