چین شیوع کروناویروس: همه آخرین به روز رسانی

مرگ و میر در چین از کشنده شیوع کروناویروس که سرچشمه در مرکز شهر ووهان رز به حداقل 361 روز دوشنبه به فیلیپین شد اولین کشور خارج از چین برای تایید مرگ از عفونت است.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 57 جدید مرگ و میر در یکشنبه همه آنها به جز یکی از آنها در هوبئی است که به طور موثر به مهر و موم شده از سایر نقاط کشور برای بیش از یک هفته است.

بیشتر:

تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس افزایش به 17,205 در سراسر کشور پس از 2,829 مورد جدید گزارش شده است.

کشورهای دیگر را با عجله به تخلیه شهروندان خود از هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان در حالی که بسیاری از آنها نیز تحمیل فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی در مسافران و از چین است.

حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, آوریل 3

جمهوری چک ممنوعیت پرواز مستقیم به چین

دولت چک ممنوع پرواز مستقیم بین جمهوری چک و چین با توجه به شیوع کروناویروس موثر فوریه 9, سخنگوی دولت گفت.

چین می گوید ما, پخش كردن, ‘ترس’ پس از شیوع ویروس

چین را متهم کرد که ایالات متحده از گسترش “ترس” در پاسخ به کشنده coronavirus و ارائه هر گونه کمک قابل توجهی”.

آمریکا اولین کشور نشان می دهد خروج بخشی از آن به کارکنان سفارت و تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران خارجی سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت: در اخبار جلسه.

“همه آن را انجام داده تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس است که به عنوان مثال بد” هوآ به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که چین امیدوار است کشور را قضاوت و پاسخ است که معقول و منطقی و آرام و مبتنی بر علم است.

چین جدید باز می شود coronavirus بیمارستان

هنگ کنگ پزشکان اعتصاب برای چین مرز بسته شدن

صدها نفر از هنگ کنگ پزشکی کارگران راه می رفت خاموش شغل خود خواستار این شهر نزدیک مرز خود را با چین به منظور کاهش coronavirus كردن با کارکنان خط مقدم تهدید به دنبال کت و شلوار در روزهای آینده.

مالی hub 15 تایید موارد این بیماری در بسیاری از آنها را به ارمغان آورد بیش از سرزمین اصلی چین.

Concern In Hong Kong As The Wuhan Coronavirus Spreads

پزشکی کارگران با برگزاری اعتصاب در نزدیکی کوئین مری در بیمارستان به تقاضای دولت بسته این شهر مرزی با چین به منظور کاهش گسترش coronavirus در هنگ کنگ, چین [آنتونی کوان/گتی ایماژ]

روسیه شروع به تخلیه شهروندان از ووهان

روسیه و هوافضا و دفاعی افغانستان و بخشی از نیروهای مسلح خواهد شد شروع به تخلیه شهروندان روسیه از ووهان و هوبئی.

وجود بیش از 600 روس ها وجود دارد معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفته است.

مسکو در حال حاضر محدود پرواز مستقیم به چین و راه آهن روسیه به حالت تعلیق در قطار مسافر به کشور از نیمه شب.

ما برنامه های بیشتر پروازها به تخلیه شهروندان از هوبئی: Pompeo

ایالات متحده در حال برنامه ریزی “یک تعداد انگشت شماری بیشتر پرواز” به بازگرداندن شهروندان ایالات متحده از چین هوبئی آمار شیوع کروناویروس جدید, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت.

“ما ممکن است آوردن شهروندان از کشورهای دیگر به عنوان خوب,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در سفر به ازبکستان. “علاوه بر این ممکن است ما را در برخی از تجهیزات پزشکی.

مالدیو چین ممنوعیت مسافران بیش ویروس ترس وزیر می گوید

مالدیو را ممنوع کرده است مسافران پس از رسیدن از چین به عنوان یک اقدام احتیاطی برای مبارزه با گسترش coronavirus علی وحید با وزیر گردشگری برای جزایر اقیانوس هند گفت: در روز دوشنبه.

بیش از 280,000 چینی بازدید گردشگران لوکس مقصد تعطیلات در سال 2019 با توجه به دولت داده و آنها را بزرگترین گروه بازدید کننده از هر کشور است.

بیشتر تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران در ووهان

چین تعیین شده 27 بیمارستان در ووهان برای درمان coronavirus دولتی روزنامه گلوبال تایمز روز دوشنبه گزارش.

قبلا افرادی که مشکوک آنها بیمار مبتلا به این عفونت می تواند به تنها هفت بیمارستان و ایجاد صف های طولانی و روزهای طولانی منتظر درمان است.

همچنین ساختمان دو غول بیمارستان با اولین از آنها به دلیل رفتن به عملیات در روز دوشنبه.

“این است که یک بیمارستان ما شده است صحبت کردن در مورد آخرین هفته یا بیشتر است که ساخته شده است در 10 روز” گفت: Al Jazeera اسکات Heidler که در پکن. “این خواهد بود که کارکنان در حدود 1,400 پزشکی ارتش, مردم, کارگران, شخصی, پزشکان, پرستاران.”

استرالیا سرسختانه شهروندان از ووهان به قرنطینه دریایی

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: 243 شهروندان و دارندگان اقامت دائم تخلیه شدند از ووهان روز دوشنبه در یک دولت-اجاره هواپیما به جزیره کریسمس از راه دور استرالیا فقط در جنوب اندونزی جزیره جاوا.

آنها را نگه داشته و در قرنطینه در یک بازداشتگاه در جزیره که استرالیا قبلا مورد استفاده برای نگهداری پناهجویان.

“ما باید همگانی آسیب پذیر و جدا استرالیایی است که در این واقعیت منعکس است که 89 از استرالیایی ها در پرواز هستند زیر 16 و پنج تحت دو” Payne خبرنگاران در کانبرا است.

تمام مسافران و خدمه بودند که با توجه ماسک و دست sanitiser و خدمه بودند که گفته بودن باقی می ماند بر روی عرشه فوقانی هواپیما به جز زمانی که نیاز به درب.

این هواپیما دارای پزشکی-فیلتر هوا درجه که از بین بردن 99 درصد از ذرات از جمله ویروس ها, مدیر عامل شرکت کوانتاس آلن جویس گفت.

“آن را بسیار امن تر خیلی پاک تر از بودن در یک رستوران در یک دفتر,” او گفت:.

ویتنام تایید سه نفر از coronavirus

ویتنام وزارت بهداشت تایید اضافی سه مورد از coronavirus در دوشنبه آوردن این کشور در مجموع به هشت.

آخرین بيمار در همان پرواز از ووهان به ویتنام به عنوان کسانی که تشخیص داده شد و در 30 ژانویه.

ویتنام اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از شیوع و متوقف تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

China virus Vietnam

ویتنام confrimed سه مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه [Luong تایلندی Linh/سازمان حفاظت محیط زیست]

دولت همچنین توصیه به شهروندان محدود اجتماعات بزرگ.

کانادا قصد دارد به ترابری شهروندان از ووهان طریق هانوی

کانادا روز دوشنبه گفت: این برنامه ریزی برای تخلیه شهروندان از ووهان طریق ویتنام و اجاره هواپیما بر روی زمین در هانوی در انتظار ترخیص از مقامات در چین است.

کانادا گفت: همه مسافران خواهد بود به نمایش در آمد قبل از سوار شدن و نظارت در طول پرواز به فرودگاه ترنتون در انتاریو که در آن آنها خدمه و دیپلماتیک و مقامات نظامی در پرواز باقی خواهد ماند در قرنطینه به مدت 14 روز.

“ما کار کرده اند با تمام سطوح دولت و مقامات بهداشت عمومی و شرکای بین المللی ما برای اطمینان از امن برای بازگشت به خانه از کانادایی ها از هوبئی استان از جمله کارکنان و خدمه پرواز,” وزیر بهداشت Patty Hajdu در بیانیه ای گفت. “طرح ما این است که با تمرکز بر حصول اطمینان از سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها.”

بازار سهام و کالا شیرجه رفتن در چین

چینی بازار سهام و کالا به شدت کاهش یافت در شروع معاملات روز دوشنبه اولین جلسه بعد از تمدید سال جدید قمری شکستن به عنوان سرمایه گذاران ریخته دارایی های پر ریسک در پاسخ به افزایش نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

شانگهای کامپوزیت شاخص باز کردن 8 درصد در پایین ترین سطح خود از ماه فوریه 2019. اگر ضرر و زیان پایدار آن خواهد بود که بزرگترین روزانه رها کردن پس از 2015.

اینجا بیشتر بخوانید.

چین کامل بیمارستان جدید برای بیماران مبتلا به ویروس

چین تکمیل ساختمان 1000-تخت بیمارستان برای درمان بیماران جدید کروناویروس فقط در 10 روز.

دوم بیمارستان با از 1500 تختخوابی در دست ساخت است.

China virus

یک راهرو بین اتاق بیمار در Huoshenshan بیمارستان در ووهان. زمینه تسهیلات ساخته شده بود تنها 10 روز [چوپان ژو/سازمان حفاظت محیط زیست]

انگلیسی, داروسازی GSK به همکاری با CEPI در coronavirus واکسن تلاش

انگلیسی, داروسازی گلاکسو است همکاری با ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) نسبت به توسعه یک واکسن برای شیوع کروناویروس با توجه به بیانیه ای از GSK و CEPI.

GSK خود را “کمکی پلت فرم فن آوری” در دسترس برای توسعه یک واکسن علیه ویروس.

استفاده از ادجوانت اجازه می دهد تا برای تولید بیشتر واکسن دوز.

GSK با محققان بودجه CEPI با اولین توافق نامه امضا شده با استرالیا دانشگاه کوئینزلند در این بیانیه اضافه شده است.

Coronavirus

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن موجود در برابر coronavirus اما چند سازمان از جمله CEPI عمومی-خصوصی بدن مستقر در نروژ مشغول به کار هستند و در حال توسعه یکی است.

فرانسه انستیتو پاستور بنیاد گفت: در روز جمعه آن را به حال راه اندازی یک گروه ضربت با هدف توسعه یک واکسن علیه ویروس در 20 ماه در حالی که در آلمان تحقیقات وزیر گفت که او انتظار می رود یک واکسن به توسعه درون “چند ماه”.

چین سهام بریس برای ویروس آمار به عنوان بازار آزاد پس از تعطیلات طولانی

چین بازار سهام انتظار می رود به سقوط روز دوشنبه هنگامی که آنها پس از بازگشایی سال جدید قمری تعطیلات که تمدید شد به دلیل شیوع کروناویروس.

بازار در جهان دومین اقتصاد بسته شده اند پس از ژانویه 24, و بازگشایی در شانگهای در 9.30 صبح (01:30 GMT).

دولت آماده شده است نیروهای خود را برای مهار اقتصادی خرید اینترنتی.

بانک مرکزی در روز یکشنبه گفت: این امر پمپ 1.2 تریلیون یوان ($173bn) به اقتصاد است. روز قبل از آن گفت: این امر گام های پولی و اعتباری برای حمایت از کسب و کار کمک به مبارزه با این ویروس مانند شرکت های پزشکی.

“سرمایه گذاران عرضه خواهد کرد و احساسات خود را در ابتدا و سپس اطمینان بیشتر تصمیم گیری بر اساس وضعیت اپیدمی و بالقوه محرک اقدامات نورد توسط دولت گفت:” ژانگ چی یک تحلیلگر با Haitong اوراق بهادار.

جزئیات به روز رسانی پنج شنبه, آوریل 2 اینجا.

ایالات متحده عمل کرده است برای ایجاد و گسترش ترس پس از شیوع کروناویروس در چین به جای ارائه هر signficant کمک وزارت خارجه چین گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>