چین coronavirus مرگ و میر عفونتهای پرش به: همه آخرین به روز رسانی

مرگ و میر از چین شیوع کروناویروس شروع به پریدن کرد به 304 دولت گفت: به عنوان کشورهای خارجی تحمیل فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی در چین و خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها.

حداقل 304 نفر در چین تایید شد مرده در 24 ساعت به پایان فوریه 1, با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. هزاران نفر تایید شدند آلوده آوردن که در مجموع به 14,380 مردم است.

بیشتر:

هوبئی مرکزی استان که در آن شیوع سرچشمه اختصاص جدید مرگ و میر – 45. در استان ووهان است که به 11 میلیون نفر 32 نفر کشته شدند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 2

مقامات شهرستان از کار اخراج بیش از coronavirus پاسخ

شش مقامات در شهر هوانگگنگ که همسایگان ووهان شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع, با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

رادیو فردا با اشاره به شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

در شهرهای کوچکتر اطراف ووهان پزشکان گفته اند الجزیره که آنها باید متوسل به استفاده از یکبار مصرف باران ponchos و کیسه های پلاستیکی برای محافظت از خود به دلیل وجود است نه تجهیزات کافی برای رفتن به اطراف.

اینجا بیشتر بخوانید.

هولوکاست هیچ مجالس ترحیم: مقامات بهداشتی

چین مقامات بهداشتی در حال مشاوره است که بدن افرادی که فوت کرده اند از coronavirus باید سوزانده شود و بلافاصله که باید وجود داشته باشد هیچ مجالس ترحیم.

Uber تعلیق نمرات مکزیک حساب برای جلوگیری از گسترش ویروس

سوار-نقطه شرکت Uber روز شنبه گفت که به حالت تعلیق در 240 حساب های کاربران در مکزیک که ممکن است به تازگی آمده اند در تماس با کسی که احتمالا مبتلا به کروناویروس جدید.

وجود دارد هیچ تایید موارد در مکزیک و نه همه موارد مشکوک شدند و بعد از اعلام منفی است.

Uber گفت: در بیانیه ای که در آن حساب توییتر که دو راننده ممکن است حمل و نقل از یک کاربر که احتمالا مبتلا به کروناویروس جدید. آن اضافه شده معلق کاربران باید در تماس با مقامات بهداشتی اگر آنها نشانه توسعه.

Coronavirus: How does it spread?

جزئیات به روز رسانی از شنبه, آوریل 1 اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>