چین coronavirus تلفات موج: همه آخرین به روز رسانی

مرگ و میر از چین شیوع کروناویروس پیشی گرفته 250 دولت گفت: به عنوان کشورهای خارجی محکم محدودیت در مسافران از چین در پاسخ به گسترش سریع این بیماری است.

حداقل 259 نفر کشته شده اند و 11,791 مردم آلوده شده اند در چین جدید coronavirus با توجه به آمار و ارقام جدید از چین مقامات بهداشتی.

بسیاری از آخرین مرگ و میر از هوبئی استان است. شهر ووهان به کانون شیوع واقع شده است در هوبئی.

بیشتر:

یکی دیگر از 17,888 افراد مشکوک به آلوده شدن در حالی که 243 مرخص شده, با توجه به یک گزارش جداگانه توسط دولت چین متعلق به بین المللی کانال های CGTN.

روز جمعه گزارش شد که وجود دارد 102,000 مردم تحت آزمایشات پزشکی.

تازه موارد تشخیص داده شده اند در خارج از کشور با بیش از 20 کشور در حال حاضر تحت تاثیر قرار, از جمله اسپانیا و انگلستان است.

بالای حزب کمونیست رسمی در ووهان مرکزی شهر از 11 میلیون نفر که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در دسامبر روز جمعه ابراز “ندامت” از آنجا که مقامات محلی عمل بیش از حد به آرامی.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 1

چین می خواهد اتحادیه اروپا برای تسهیل فوری لوازم پزشکی

چین لی کچیانگ نخست وزیر خواسته است تا اتحادیه اروپا به منظور تسهیل در چین فوری تهیه تجهیزات پزشکی از کشورهای عضو دولت چین گفت.

اپل به طور موقت تمام فروشگاه های چین

شرکت اپل گفت: این تصمیم به تعطیل رسمی آن فروشگاه در سرزمین اصلی چین تا 9 فوریه به دلیل “اخیر بهداشت عمومی و پیشگیری از ملاحظات”.

اپل بلافاصله پاسخ بیشتر به درخواست برای نظر.

‘کودکان در معرض خطر کشته شیوع کروناویروس

کودکان به ویژه آسیب پذیر به coronavirus شیوع بین المللی کمک گروه نجات کودکان گفت: آن را به عنوان ابراز نگرانی از گسترش آن در کشورهای با ضعف سیستم بهداشت و درمان و منابع کافی.

“در حالی که دولت چین در نظر گرفتن اقدامات موثر برای پاسخ به این شیوع در داخل چین, نجات کودکان نگران بالقوه شیوع بیماری در سایر نقاط آسیا که در آن سیستم بهداشت و درمان قادر نخواهد بود به اندازه کافی صفحه نمایش برای ویروس و یا درمان بیمارانی که قرارداد آن” حسن سعدی نور موسسه خیریه مدیر منطقه ای آسیا در بیانیه ای گفت:.

Coronavirus

Infographic در چین coronavirus [-]

تایلند به تخلیه اتباع چین

تخلیه اتباع تایلندی از کانون شیوع کروناویروس در چین می تواند محل “در یک ماده از روز” دولت تایلند گفت.

سه نفر از مقامات سفارت تایلند در پکن انتظار می رود برای رسیدن به ووهان روز یکشنبه برای کمک به تخلیه سخنگوی دولت Narumon Pinyosinwat گفت.

“ما یک افزایش از 161 به حال 182 تایلند در منطقه که ثبت نام کرده اند و ما در حال بررسی اسناد و مدارک خود را,” او گفت: خبرگزاری رویترز. “تخلیه خواهد شد در عرض چند روز به احتمال زیاد پس از 2 فوریه.”

اندونزی به قرنطینه evacuees در پایگاه نظامی

مقامات اندونزی گفت که حدود 250 نفر از اتباع خود در حال تخلیه از چین هوبئی مرکز coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد قرنطینه در آن Natuna سلیمان پایگاه نظامی.

وزیر امور خارجه Retno Marsudi گفت: تمام evacuees همراه با پنج تن از مقامات خود را تنظیم بازگشت در طراحی روی هوا پرواز سالم بودند و بیشتر چک پزشکی خواهد بود انجام شده در هیئت مدیره هواپیما و در هنگام ورود خود را در اندونزی.

Officers wearing protective suits are seen in Batik Airplane before take-off to pickup Indonesian citizens at Wuhan, in Soekarno-Hatta International Airport

افسران پوشیدن لباس محافظ دیده می شود در طراحی روی هواپیما قبل از بلند شدن به وانت شهروندان اندونزیایی در ووهان در Soekarno-Hatta فرودگاه بین المللی تانگرانگ در نزدیکی جاکارتا اندونزی [Antara عکس/محمد اقبال/ کرج]

چین مگس شهروندان خانه به ویروس-آمار ووهان

چین پرواز دو planeloads از شهروندان خود را بازگشت به خانه به قفل پایین استان هوبئی که در آن آنها شد و مورد استقبال مقامات در تمام بدن محافظ مناسب.

یک Xiamen Airlines پرواز چارتر از پایتخت تایلند, بانکوک, لمس کردن در استان ووهان.

دوم Xiamen پرواز فرود به زودی پس از آن حمل هوبئی ساکنان از کوتا کینابالو محبوب ساحلی مقصد توریستی در مالزی.

Passengers wearing face masks are seen on a Xiamen Airlines airplane before getting off the charter flight sent by the Chinese government to bring home Hubei residents from Thailand's Bangkok, at Wuha

مسافران با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در Xiamen Airlines هواپیما قبل از گرفتن پرواز چارتر ارسال توسط دولت چین را به خانه هوبئی از ساکنان تایلند بانکوک [ایسنا]

استرالیا میله ورود برای غیر شهروندان آینده از چین

دولت استرالیا گفت: این امر بار غیر شهروندان از ورود از چین از ورود به کشور تحت تدابیر جدید برای مبارزه با گسترش این بیماری کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تنها “شهروندان استرالیا, استرالیا ساکنان وابستگان قیم قانونی و یا همسران” مجاز خواهد بود به کشور از چین از روز شنبه.

“ترتیبات در محل قرار داده از طریق مرز ما مقامات را به اطمینان حاصل شود که می تواند actioned,” او اضافه شده است. “کسانی که بازگشت مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به انزوا برای 14 روز.”

ترکیه سرسختانه شهروندان از ووهان

یک هواپیمای باری با 42 مسافر در سمت چپ برای ترکیه پس از تخلیه شهروندان ترکیه از چین در شهر ووهان دولتی “آناتولی” گزارش داد.

Evacuees غربالگری شدند که از سوی کارشناسان بهداشت و درمان با استفاده از یک تیم از شش کارشناسان اختصاص داده شده برای اجرای آزمایش خون و اسکن شرایط بهداشتی برای از بین بردن خطر بالقوه در ترکیه است.

انگلستان خارج برخی از کارکنان سفارت چین

بریتانیا در حال خروج برخی از کارکنان آن سفارت و کنسولگری در چین با توجه به coronavirus دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت.

“ضروری کارکنان مورد نیاز برای ادامه کار مهم باقی خواهد ماند ،

“در صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر, توانایی, انگلیسی, سفارت خانه و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به اتباع بریتانیا را از درون چین ممکن است محدود شود.”

چین انتقاد آخرین ما پاسخ به شیوع کروناویروس

پکن انتقاد واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته و “غیر دوستانه نظرات” که آن دولت است که عدم همکاری در بحران است.

دولت چین گفت: این تصمیم مغایر با این که درخواست تجدید نظر برای جلوگیری از ممنوعیت سفر.

ما تحمیل محدودیت های مسافرتی به عنوان coronavirus موارد افزایش

ایالات متحده در زمان گام های جدی است که به طور موقت در نوار اتباع خارجی که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته.

آمریکایی ها از بازگشت از چین خواهد بود و مجاز به این کشور خواهد شد اما در صورت غربالگری در انتخاب پورت های ورودی و نیاز به انجام 14 روز از خود غربالگری برای اطمینان از آنها مطرح نیست ،

که: کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی’

کسانی که در بازگشت از هوبئی استان کانون شیوع خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری.

ابتدا روز یکشنبه در ایالات متحده نیز آغاز خواهد شد نصيبم تمام پروازها به مقصد آمریکا از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند غربالگری بیماری است.

بیشتر خطوط هوایی تعلیق پروازهای چین

خطوط هوایی کوانتاس گفت: آن را به حالت تعلیق آن دو پرواز مستقیم از مسیرهای از استرالیا به چین از فوریه 9 در پاسخ به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط برخی از کشورها با توجه به کروناویروس بحران است.

ملی استرالیا حامل پرواز مستقیم از سیدنی به پکن و سیدنی به شانگهای خواهد بود متوقف تا مارس 29 آن گفت: در بیانیه منتشر شده در روز شنبه.

فیلیپین شرکت هواپیمایی, Cebu Pacific نیز گفت: این لغو پرواز به و از سرزمین اصلی چین و ماکائو و هنگ کنگ از روز شنبه, مه 2 مارس 29.

Wuhan, China

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت ثبت نام در ثبت نام نقطه تنظیم شده توسط اعضای جامعه برای مردم بازگشت و یا ترک پکن به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس [کارلوس گارسیا رولینز/رویترز]

قبلا سه ما شرکت های هواپیمایی آمریکایی دلتا و ایران گفت: آنها به زودی به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین است.

چین تیانجین می گوید: تمام مدارس غیر ضروری شرکت ها برای باقی می ماند

چین شهر تیانجین در روز شنبه اعلام کرد که همه مدارس و غیر ضروری شرکت باقی خواهد ماند و دید تا اطلاع ثانوی برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس, با توجه به رسانه های دولتی.

تیانجین که دارای جمعیت حدود 15 میلیون و مرز سرمایه پکن تا به حال 32 تایید موارد coronavirus که از ساعت 10 به وقت محلی در ژانویه 31.

اسپانیا تایید مورد coronavirus – وزارت بهداشت

ملی اسپانیا, مرکز تحقیقات تایید کرده است اولین بار در کشور مورد coronavirus پس از یک مرد مبتلا به این ویروس در این جزیره از راه دور لا گمرا در قناری وزارت بهداشت گفت.

بیمار است که بخشی از یک گروه از پنج نفر گرفته شده را به مشاهده در جزیره جدا شده و پس از آن پیدا شد که آمده بودند در تماس با یک مرد مبتلا به ویروس است.

سازمان ملل متحد تنوع زیستی ایران نقل مکان کرد و در خارج از چین در ویروس ترس

دور بعدی مذاکرات در سطح جهانی تنوع زیستی پیمان با توجه به برگزار می شود, در شهر کونمینگ در Feburary 24 خواهد بود به رم نقل مکان کرد به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس سازمان ملل اعلام کرد.

سازمان ملل از دبیرخانه کنوانسیون تنوع زیستی گفت: آن رسیده بود این تصمیم پس از رایزنی با دولت چین.

کونمینگ است که هنوز به میزبان اصلی دور از تنوع زیستی جهانی مذاکرات در ماه اکتبر این سال است.

انستيتو چشم coronavirus واکسن در سال 2021

فرانسه انستیتو پاستور بنیاد در گفت و گو با راه اندازی یک گروه ضربت با هدف توسعه یک واکسن علیه coronavirus در 20 ماه.

کریستف D’Enfert یک مدیر علمی با انستیتو پاستور گفت: خبرنگاران در پاریس واکسن می تواند در دسترس ساخته شده در 20 ماه اگر “همه به خوبی می رود”.

“در پایان ماه آگوست به ما وارد می تواند بالینی و ارائه همه به خوبی می رود, به دست آوردن کانديد واکسن ظرف 20 ماه.”

Coronavirus symptoms

توکیو 2020 المپیک اخراج لغو ترس

توکیو 2020 المپیک برگزارکنندگان رد شایعات که بازی های در معرض خطر بودند با گسترش coronavirus.

“ما هرگز بحث لغو بازی. توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با (کمیته بین المللی المپیک) کمیته بین المللی المپیک و سازمان مربوطه و بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد” برگزارکنندگان در بیانیه ای گفت به آلمان آژانس خبری DPA.

کمیته بین المللی المپیک همچنین گفت که آماده سازی برای تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 بازی شد و در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

خاطرات یک ووهان بومی: یک هفته تحت قرنطینه

یک معلم زندگی در کانون شیوع بیماری مرگبار سهام تجربیات خود را از انزوا با الجزیره به عنوان قرنطینه در ووهان همچنان ادامه دارد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Wuhan, China

یک مرد مسن سقوط کرد و درگذشت در خیابان در ووهان در روز پنج شنبه [هکتور Retamal/خبرگزاری فرانسه]

ژاپن به اجرای اقدامات ویژه برای coronavirus از شنبه: NHK

ژاپن قصد دارد به جلو را به تاریخ که coronavirus را تبدیل به یک “تعیین بیماری های عفونی” به شنبه از فوریه 7, پخش عمومی NHK گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت که دولت با توجه به حرکت تاریخ و بدون توضیح.

دولت طبقه بندی ویروس به عنوان یک تعیین شده بیماری های عفونی در روز سه شنبه یک حرکت است که اجازه می دهد تا اجباری بستری سختگیرانه تر غربالگری از مردم از ورود به کشور و استفاده از بودجه عمومی برای درمان, در میان دیگر اقدامات.

در خط با مقررات تعیین شد تنها مجموعه را به اثر در تاریخ 7 فوریه پس از احکام صادر شده.

جزئیات به روز رسانی از روز شنبه 31 ژانویه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>