چین coronavirus مرگ و میر بیش از 1000; مقامات حذف

چین گزارش کرده است 108 جدید کروناویروس مرگ و میر در فوریه 10, بالاترین روزانه تلفات پس از وقوع آغاز شد و در ووهان در اواخر سال گذشته به عنوان دو مقامات ارشد در سخت ضربه استان هوبئی برداشته شد از شغل خود.

تعداد کل مرگ و میر در سرزمین اصلی رسیده 1,016 در 24 ساعت تا نیمه شب ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز سه شنبه. برخی از 2,478 موارد جدید عفونت تایید شد, آوردن مجموع به 42,638.

بیشتر:

اخیر مرگ و میر 103 بودند در استان هوبئی از جمله 67 در استان ووهان. این ویروس در فکر این است که سرچشمه وجود دارد در غذاهای دریایی در بازار که به فروش حیوانات وحشی به عنوان به خوبی.

دو ارشد مقامات بهداشتی در استان ژانگ جین بود که حزب دبیر کمیسیون بهداشت و درمان برای هوبئی و لینگ Yingzi بود که مدیر هوبئی استانی کمیسیون بهداشت – حذف شد از پست های خود را, رسانه های دولتی گزارش روز سه شنبه یک روز پس از دیدار رؤسای جمهوری چین و بازدید از امکانات بهداشتی در پکن.

در اولین حضور عمومی خود را پس از وقوع آغاز شد Xi ملبس به ماسک صورت و تا به حال درجه حرارت خود را چک در حالی که بازدید از پزشکی کارگران و بیماران در پایتخت.

“ما را دیده اند بسیار کمی از رئیس جمهوری چین پس از وقوع آغاز شد اما او در خارج از خانه در پکن روز دوشنبه” الجزیره کاترینا یو گفت: از پکن است. “او شده است تلاش برای تجمع نیروهای نظامی گفت: ‘ما می توانیم برنده این نبرد است.’ اما آن را نیز یک نشانه آن است که این جنگ به مراتب بیش از.”

دیگر مرگ و میر در روز دوشنبه در استان هیلونگجیانگ آنهویی و هنان و شهرستانها از تیانجین و پکن ملی کمیسیون بهداشت گفت.

China map

Coronavirus سرچشمه در ووهان در مرکز چین است. ووهان و آن استان هوبئی شده اند سخت ترین ضربه در شیوع [Al Jazeera]

طی یک جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ در روز دوشنبه یک گروه از رهبران وظیفه با ضرب و شتم این ویروس گفت: این امر کار را برای حل مواد اولیه و کمبود نیروی کار و افزایش منابع از ماسک و لباس محافظ.

آنها گفت: نزدیک به 20 ، 000 پرسنل پزشکی از سراسر کشور در حال حاضر فرستاده شده به ووهان و تیم پزشکی نیز در راه است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>